• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
AmiRoo

ثابت کردن اسلایدر

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من افزونه slider revolution نصب کردم حدود 7-8تا صفحه ساختم و اسلایدر دارن بعضی هاشون یه دونه بقیه هم 2-3تا

1- برای افزایش سرعت راهی پیشنهاد می کنید؟عکس هارو تا حد امکان با ابزار های انلاین مثل :

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

کاهش حجم دادم

2-اونایی که یه دونه هست(چند لایه ولی یک اسلایدر) میخوام همون اسلایدر ثابت بشه - بدون تغییر و حرکت مجدد همین طوری باقی بماند

چه کار باید کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

کاهش حجم تصاویر به تنهایی برای افزایش سرعت سایت کافی نیست. خوده اسلایدر به تنهایی جاوا اسکریپت ها و توابع PHP زیادی داره که باعث کند شدن سرعت سایت میشه. 

به نظرم اگه قراره فقط یک تصویر ثابت داشته باشید، بجای استفاده از افزونه ی اسلایدر، بصورت دستی با زبان HTML کدنویسی کنید. یک DIV ایجاد کنید، تمام عرضش کنید و تصویر مورد نظر که قراره برای اسلاید اضافه بشه رو بصورت پس زمینه ی اون DIV در نظر بگیرید. با SPAN و ... هم می تونید لایه های اضافه رو روی اون محدوده اعمال کنید.

با اینکار جاوا اسکریپت ها و توابع PHP اسلایدر نیازی به لود شدن ندارند و خوده همین حدود 1 تا 2 مگابایت روی حجم صفحه و بیشتر از 5 ثانیه روی لود صفحات تأثیرگذار خواهد بود.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون ،نمونه کد داخل w3school یا جای مشابه هست؟

ممنون میشم بزارید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.