رفتن به مطلب

ثابت کردن اسلایدر

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من افزونه slider revolution نصب کردم حدود 7-8تا صفحه ساختم و اسلایدر دارن بعضی هاشون یه دونه بقیه هم 2-3تا

1- برای افزایش سرعت راهی پیشنهاد می کنید؟عکس هارو تا حد امکان با ابزار های انلاین مثل : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کاهش حجم دادم

2-اونایی که یه دونه هست(چند لایه ولی یک اسلایدر) میخوام همون اسلایدر ثابت بشه - بدون تغییر و حرکت مجدد همین طوری باقی بماند

چه کار باید کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

کاهش حجم تصاویر به تنهایی برای افزایش سرعت سایت کافی نیست. خوده اسلایدر به تنهایی جاوا اسکریپت ها و توابع PHP زیادی داره که باعث کند شدن سرعت سایت میشه. 

به نظرم اگه قراره فقط یک تصویر ثابت داشته باشید، بجای استفاده از افزونه ی اسلایدر، بصورت دستی با زبان HTML کدنویسی کنید. یک DIV ایجاد کنید، تمام عرضش کنید و تصویر مورد نظر که قراره برای اسلاید اضافه بشه رو بصورت پس زمینه ی اون DIV در نظر بگیرید. با SPAN و ... هم می تونید لایه های اضافه رو روی اون محدوده اعمال کنید.

با اینکار جاوا اسکریپت ها و توابع PHP اسلایدر نیازی به لود شدن ندارند و خوده همین حدود 1 تا 2 مگابایت روی حجم صفحه و بیشتر از 5 ثانیه روی لود صفحات تأثیرگذار خواهد بود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته پیش...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...