رفتن به مطلب

درخواست قالب Zephyr 5.1

پست های پیشنهاد شده

سلام میشه قالب Zephyr 5.1
را تو سایت قرار بدید .فارسی و راست چین نبود یا قفل هم بود مشکلی نداره همشو خودم انجام میدم . فقط سالم و بدون باگ باشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

فعلا این نسخه بطور رایگان منتشر نشده. یا به اصطلاح نال نشده! به محض انتشار این نسخه، بیست اسکریپت قطعا اولین سایت فارسی زبانی خواهد بود که در سایت قرار میدهد ;)

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام جناب دیندار
5.1 تو سایت ها خارجی هست ولی دانلودش سخته! یعنی من که هر کاری کردم نشد دانلود کنم!
اگر شما یا یکی دیگه از دوستان تونست دانلود کنه ممنون میشم لینک دانلود قرار بدید حتی اگر قفل دامنه هم کرک نشده بود و قالب غیر فعال بود هم مشکلی نداره خودم قفلشو فعال میکنم  فقط سالم و بدون باگ باشه
و در اینکه بیست اسکریپت همیشه پیشرو هست  هیچ شکی نیست ;)(فقط ای کاش قالبت سایت را عوض میکردید دیگه وقتشه .اون قالب دمویی که از بیست اسکریپت دارید از این خیلی بهتره:D)

لینک به دیدگاه

5.1 رو خودم خریداری کردم نمیتونم رایگان بدم بهتون شرمنده ولی اگه ورژن 4.10.1 رو بخواید لینکشو میذارم میتونید دانلود کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saman700 گفته است :

سلام جناب دیندار
5.1 تو سایت ها خارجی هست ولی دانلودش سخته! یعنی من که هر کاری کردم نشد دانلود کنم!
اگر شما یا یکی دیگه از دوستان تونست دانلود کنه ممنون میشم لینک دانلود قرار بدید حتی اگر قفل دامنه هم کرک نشده بود و قالب غیر فعال بود هم مشکلی نداره خودم قفلشو فعال میکنم  فقط سالم و بدون باگ باشه
و در اینکه بیست اسکریپت همیشه پیشرو هست  هیچ شکی نیست ;)(فقط ای کاش قالبت سایت را عوض میکردید دیگه وقتشه .اون قالب دمویی که از بیست اسکریپت دارید از این خیلی بهتره:D)

در اینکه نسخه ی 5.1 منتشر شده به صورت اورجینال که شکی نیست. اما تمامی اون لینک های که درحال حاضر منتشر شدن فیک هستند و عملا نمی تونید دانلود کنید.

تا زمانی که نسخه ی نال شدش بطور عادی منتشر نشه توی نت، نمیشه دانلود کرد. اکثر اونهایی که الان نسخه ی 5.1 رو گذاشتن توی سایت های خارجی، یا لینک جعلی گذاشتن یا به برخی از سایت هایی که باید وجهی پرداخت کنید ریدایرکت می کنند شما رو.

درباره قالب هم مدیریت اصلی سایت @M.J Saberyan باید تصمیم بگیرن. ^_^

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arashvp گفته است :

5.1 رو خودم خریداری کردم نمیتونم رایگان بدم بهتون شرمنده ولی اگه ورژن 4.10.1 رو بخواید لینکشو میذارم میتونید دانلود کنید

ممنون از لطف شما
نسخه 4.10.1   و 5.0 را دارم
دنبال 5.1 میگردم
خوب اگر غیر رایگان بخوای بدی میتونم جاش هاست دایرکت ادمین بدم
البته اینی که رو سایت خودت هست نسخه 5.0 هست فکر کنم.اگر جای این پول دادی سرت کلاه رفته چون رایگانش هست9_9

ویرایش شده توسط saman700
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saman700 گفته است :

ممنون از لطف شما
نسخه 4.10.1   و 5.0 را دارم
دنبال 5.1 میگردم
خوب اگر غیر رایگان بخوای بدی میتونم جاش هاست دایرکت ادمین بدم
البته اینی که رو سایت خودت هست نسخه 5.0 هست فکر کنم.اگر جای این پول دادی سرت کلاه رفته چون رایگانش هست9_9

من جایی رایگانش رو ندیدم هر جا رایگانش هست سالم نیست معمولا

یا هم به نوعه یه مشکلی برات ایجاد میکنه

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
در 10 ساعت قبل، arashvp گفته است :

سلام متاسفانه در حال حاظر این نسخه در منابع ماهم قرار نگرفته / انتشار پیدا کنه حتما نسخه جدید قالب درون سایت قرار خواهیم داد

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...