• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
saman700

درخواست قالب Zephyr 5.1

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام میشه قالب Zephyr 5.1
را تو سایت قرار بدید .فارسی و راست چین نبود یا قفل هم بود مشکلی نداره همشو خودم انجام میدم . فقط سالم و بدون باگ باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

فعلا این نسخه بطور رایگان منتشر نشده. یا به اصطلاح نال نشده! به محض انتشار این نسخه، بیست اسکریپت قطعا اولین سایت فارسی زبانی خواهد بود که در سایت قرار میدهد ;)

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام جناب دیندار
5.1 تو سایت ها خارجی هست ولی دانلودش سخته! یعنی من که هر کاری کردم نشد دانلود کنم!
اگر شما یا یکی دیگه از دوستان تونست دانلود کنه ممنون میشم لینک دانلود قرار بدید حتی اگر قفل دامنه هم کرک نشده بود و قالب غیر فعال بود هم مشکلی نداره خودم قفلشو فعال میکنم  فقط سالم و بدون باگ باشه
و در اینکه بیست اسکریپت همیشه پیشرو هست  هیچ شکی نیست ;)(فقط ای کاش قالبت سایت را عوض میکردید دیگه وقتشه .اون قالب دمویی که از بیست اسکریپت دارید از این خیلی بهتره:D)

لینک به ارسال

5.1 رو خودم خریداری کردم نمیتونم رایگان بدم بهتون شرمنده ولی اگه ورژن 4.10.1 رو بخواید لینکشو میذارم میتونید دانلود کنید

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، saman700 گفته است :

سلام جناب دیندار
5.1 تو سایت ها خارجی هست ولی دانلودش سخته! یعنی من که هر کاری کردم نشد دانلود کنم!
اگر شما یا یکی دیگه از دوستان تونست دانلود کنه ممنون میشم لینک دانلود قرار بدید حتی اگر قفل دامنه هم کرک نشده بود و قالب غیر فعال بود هم مشکلی نداره خودم قفلشو فعال میکنم  فقط سالم و بدون باگ باشه
و در اینکه بیست اسکریپت همیشه پیشرو هست  هیچ شکی نیست ;)(فقط ای کاش قالبت سایت را عوض میکردید دیگه وقتشه .اون قالب دمویی که از بیست اسکریپت دارید از این خیلی بهتره:D)

در اینکه نسخه ی 5.1 منتشر شده به صورت اورجینال که شکی نیست. اما تمامی اون لینک های که درحال حاضر منتشر شدن فیک هستند و عملا نمی تونید دانلود کنید.

تا زمانی که نسخه ی نال شدش بطور عادی منتشر نشه توی نت، نمیشه دانلود کرد. اکثر اونهایی که الان نسخه ی 5.1 رو گذاشتن توی سایت های خارجی، یا لینک جعلی گذاشتن یا به برخی از سایت هایی که باید وجهی پرداخت کنید ریدایرکت می کنند شما رو.

درباره قالب هم مدیریت اصلی سایت @M.J Saberyan باید تصمیم بگیرن. ^_^

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 2 ساعت قبل، arashvp گفته است :

5.1 رو خودم خریداری کردم نمیتونم رایگان بدم بهتون شرمنده ولی اگه ورژن 4.10.1 رو بخواید لینکشو میذارم میتونید دانلود کنید

ممنون از لطف شما
نسخه 4.10.1   و 5.0 را دارم
دنبال 5.1 میگردم
خوب اگر غیر رایگان بخوای بدی میتونم جاش هاست دایرکت ادمین بدم
البته اینی که رو سایت خودت هست نسخه 5.0 هست فکر کنم.اگر جای این پول دادی سرت کلاه رفته چون رایگانش هست9_9

ویرایش شده در توسط saman700

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، saman700 گفته است :

ممنون از لطف شما
نسخه 4.10.1   و 5.0 را دارم
دنبال 5.1 میگردم
خوب اگر غیر رایگان بخوای بدی میتونم جاش هاست دایرکت ادمین بدم
البته اینی که رو سایت خودت هست نسخه 5.0 هست فکر کنم.اگر جای این پول دادی سرت کلاه رفته چون رایگانش هست9_9

من جایی رایگانش رو ندیدم هر جا رایگانش هست سالم نیست معمولا

یا هم به نوعه یه مشکلی برات ایجاد میکنه

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، arashvp گفته است :

سلام متاسفانه در حال حاظر این نسخه در منابع ماهم قرار نگرفته / انتشار پیدا کنه حتما نسخه جدید قالب درون سایت قرار خواهیم داد

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.