رفتن به مطلب

ی سوال در مورد بسته نصبی وردپرس

vahid66

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخام بسته نصبی قالب وردپرس رو نصب کنم اما همش ارور میده و حتی اون گزینه اکسترکت کردن فایل نصبی رو هم انتخاب کردم و فایل رو اکسترکت کردم اما بازم نصب نمیشه (هاستم ضعیفه). الان خودم کل بسته نصبی رو اکسترکت کردم و فایل instaler.php رو حذف کردم و داخل config.php اطلاعات دیتابیس خودم رو وارد کردم ولی بازم ارور میده (عکس پایین) .الان ب غیر از تغییرات داخل  config.php باید جای دیگه ای رو هم ویرایش کنم؟ 

azun_capture.jpg

jrcz_2.jpg

azun_capture.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر انجمن

درود.

اگر نمی تونید بسته نصب آسان رو استفاده کنید، پس بهتره اول به صورت جداگانه، وردپرس خام رو از wordpress.org دانلود کنید، و این وردپرس رو نصب کنید.

در بسته ی نصب آسان، فایل فشرده ای که وجود داره رو در کامپیوتر شخصیتون Extract کنید. در پوشه ی wp-content محتویات دو پوشه ی plugins و themes رو به صورت جداگانه بعد از نصب کامل وردپرس، در فایل منیجر آپلود کنید و از پیشخوان وردپرس فعالشون کنید.

بنده شخصا به هیچ عنوان استفاده از بسته های نصب آسان رو توصیه نمی کنم. در واقع نصب جداگانه ی وردپرس و بعد نصب قالب و افزونه ها با استفاده از بسته نصب آسان تفاوت چندانی نداره اما چون وردپرس ارائه شده در فایل فشرده ی نصب آسان، از منبع اصلی وردپرس دانلود نشده، به هیچ عنوان توصیه نمی کنم. 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...