رفتن به مطلب

نوبت دهی آنلاین نسخه جدید نوبتی رو نصب کردید؟


wwwha

پست های پیشنهاد شده

یکی از راه‌های ایجاد وجه تمایز بین همکاران و رقبا، ارائه خدمات باکیفیت و بهتر است. از طرفی ارائه این خدمات گاهی ملزم به استفاده از امکانات به‌روز مانند اینترنت و فناوری اطلاعات بوده و گاهی هم هزینه‌بر خواهد بود. همچنین یکی از راه‌های افزایش کیفیت خدمات به مشتریان ، به وجود آوردن شرایطی برای صرفه‌جویی در زمان از طریق نوبت‌دهی است که باعث ایجاد نظم برای ارائه‌دهنده خدمات و در نهایت رضایت مشتریان می‌شود.

 

با اپلیکیشن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و نوبت‌گیری « لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. » می‌توانید خدمات خود را تعریف کنید تا مشتریان شما به صورت آنلاین نوبت خود را در روز و ساعت دلخواه رزرو کنند. امکان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و نوبت‌گیری مشاغلی مانند آرایشگاه، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، مشاور و … در اپلیکیشن نوبتی وحود دارد و کاربران (مشتریان) با استفاده از نوبتی می‌توانند به‌راحتی در این مشاغل، نوبت رزرو کنند.

نسخه اندروید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را می‌توانید از کافه بازار و دکمه دانلود پایان این مطلب دانلود نمایید
با اپلیکیشن نوبتی به مشتریان خود نوبت دهید:

اگر می‌خواهید از امکان نوبت‌دهی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید، باید هنگام ثبت‌نام یا در قسمت تنظیمات در منوی کناری گزینه «من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستم» را فعال کنید. پس از فعال‌سازی، در منوی کناری گزینه ایجاد نوبت‌دهی افزوده می‌شود. آن را انتخاب کنید. در صفحه ‌نمایش داده شده، نوع شغل خود را انتخاب نمایید و سپس جزییات موردنیاز مانند استان، شهر، تصویر پروفایل، شبکه‌های اجتماعی، توضیحات و موقعیت جغرافیایی روی نقشه را وارد کنید. در مرحله بعد می‌توانید نحوه نوبت‌دهی که شامل نوع خدمت و زمان‌بندی است را تعریف کنید. برای ویرایش و بررسی نوبت‌های ایجاد شده، به منوی کناری در صفحه «نوبت‌دهی من» مراجعه نمایید.

یکی دیگر از امکاناتی که برای خدمات‌دهندگان در اپلیکیشن اندرویدی نوبت‌دهی قرار گرفته، درج مطلب است. با این امکان می‌توانید مطالب مرتبط با شغل خود را همراه با تصویر قرار دهید و مشتریان را با خدمات خود بیشتر آشنا کنید. در واقع با این قسمت می‌توانید برای شغل خود بازاریابی نمایید.


با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در وقت صرفه‌جویی کنید و آنلاین نوبت بگیرید:

در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تمام خدمات موردنیاز به‌صورت فهرستی وروی نقشه نمایش داده شده‌اند. اگر سرویس خاصی را مدنظر دارید می‌توانید در قسمت بالای صفحه، با کلیک روی گزینه «جستجو» وارد صفحه جستجو شوید و آن را پیدا کنید و یا حتی به تفکیک استان و شهر به جستجوی آن بپردازید. همچنین می‌توان گزینه مرتب‌سازی را انتخاب کرده و از بین ۴ گزینه جدیدترین، قدیمی‌ترین، محبوب‌ترین و نزدیک‌ترین خیلی سریع‌تر به خدمات موردنظر دست پیدا کنید.

بعداز آن که خدمت موردنظر را یافتید، با انتخاب آن مشخصات بیشتر را در صفحه جداگانه مشاهده خواهید کرد، در همین صفحه می‌توانید نوبت خود را در ساعت دلخواه رزرو کرده و با خیال راحت از آن استفاده کنید. علاوه بر رزرو نوبت، می‌توانید مطالب ارسالی خدمات دهنده که مقالات و نمونه کارهای او است را نیز مطالعه و بررسی نمایید.

اگر آدرس خدمت‌دهنده را نمی‌دانید یا در پیدا کردن آن مشکل دارید، می‌توانید از امکان مسیربابی روی نقشه استفاده کنید. این قابلیت نیز وجود دارد تا با استفاده از اپلیکیشن‌های پیشرفته دیگری مثل گوگل‌مپ، بتوانید مسیریابی بهتری را داشته باشید.


قابلیت های ویژه کاربران نوبت دهنده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

    ثبت رایگان شغل و خدمات جهت معرفی و تبلیغ
    نوبت دهی ارائه خدمات
    ثبت لوکیشن جهت مسیریابی و یافتن بهتر برای نوبت گیرنده
    ارسال پست در صفحه نوبت دهی
    ایجاد کد تخفیف برای نوبت گیرنده
    دریافت اعلان (Notification) و پیامک(sms) در هنگام رزرو نوبت و دریافت پیام پشتیبانی


 قابلیت های ویژه کاربران نوبت گیرنده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

    یافتن نزدیکترین خدمات دهنده
    یافتن محبوبترین خدمات دهنده
    یافتن خدمات دهندگان از طریق نقشه
    یافتن خدمات دهندگان از طریق فیلتر استان، شهر و مشاغل
    اتصال نوبتی به اپلیکیشن های مسیریابی
    قابلیت دنبال کردن خدمات دهنده
    قابلیت لایک و کامنت برای پست های خدمات دهنده
    دریافت اعلان (Notification) و پیامک(sms) در هنگام رزرو نوبت و دریافت پیام پشتیبانی


لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را معرفی کنید و پول بگیرید

در نهایت، شما در اپلیکیشن نوبتی می توانید با معرفی نوبتی به دیگران از طریق منوی کناری و با انتخاب گزینه معرفی به دوستان، موجودی خود را افزایش دهید، اگر نوبتی را به کاربران عادی معرفی کنید، مبلغ 300 تومان و اگر نوبتی را به خدمات دهندگان (آرایشگر ، پزشک و مشاور و …) معرفی کنید مبلغ 1800 تومان به موجودی‌تان اضافه خواهد شد و آن مبلغ موجودی را می‌تواند در رزرو نوبت استفاده کرده و یا درخواست واریز نمایید.

شما می‌توانید از نسخه‌ی وب نوبتی از طریق آدرس nobati.co نیز استفاده نمایید.

  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...