رفتن به مطلب

مشکل در اسکریپت search people

azem

پست های پیشنهاد شده

سلام

اسکریپتی در  20اسکریپت موجود هست با عنوان search people که من در ادرس fardjoo.ir نصبش کردم

طرز کار این اسکریپت به این صورت هست که اسم یک نفر  رو مینویسید و این اسم در شبکه اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و گوگل پلاس و... جستجو میشه

اما مشکل اسکریپت اینه که اسم رو فقط در github جستجو میکنه:o

لطفا خودتون به ادرسی که در خط اول نوشتم مراجعه کنید و مشکل رو ببینید

لطفا راهکار بدید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

بعد از اتمام نصب، آیا در منوی external service کلیدهای API رو تنظیم کردید؟

فقط بعضی موارد رو چون بلد نبودم همه سایتا هم که ایران تحریم کردن!!!

بهتون دسترسی بدم لطف میکنید این موارد رو برام تکمیل کنید؟

لینک به دیدگاه

در بخش Developer یا همون توسعه دهنده شبکه های اجتماعی باید برای سایتتون یک APP ایجاد کنید.

ساخت APP آزاده و شامل تحریم نیست! به راحتی یک APP بسازید و API یا همون کلیدی که بهتون میدن را داخل تنظیمات وارد کنید تا سایتتون بتونه با شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنه و کاربران رو از اونجا پیدا کنه.

برای ساختنش هم باید از اکانت کاربری خودتون در این شبکه های اجتماعی استفاده کنید، که من نمی تونم اینکارو بکنم. شرمنده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masih گفته است :

در بخش Developer یا همون توسعه دهنده شبکه های اجتماعی باید برای سایتتون یک APP ایجاد کنید.

ساخت APP آزاده و شامل تحریم نیست! به راحتی یک APP بسازید و API یا همون کلیدی که بهتون میدن را داخل تنظیمات وارد کنید تا سایتتون بتونه با شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنه و کاربران رو از اونجا پیدا کنه.

برای ساختنش هم باید از اکانت کاربری خودتون در این شبکه های اجتماعی استفاده کنید، که من نمی تونم اینکارو بکنم. شرمنده.

لطفا جواب بدید من  api فیسبوک رو وارد کردم اما بازم کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

اگه تنظیمات APP فیس بوک رو به درستی انجام داده باشید نباید مشکلی باشه. مگر اینکه کدنویسی اسکریپت مشکل داشته باشه!

تنظیمات APP رو بررسی کنید و مطمئن بشید که APP در وضعیت "فعال" قرار داره. در ضمن API فیس بوک نباید در کاربرد "ورود یا عضویت" ساخته بشه. یعنی ویژگی ورود و عضویت با فیس بوک رو نباید استفاده کنید چون این اسکریپت با این نوع کارایی API مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

اگه تنظیمات APP فیس بوک رو به درستی انجام داده باشید نباید مشکلی باشه. مگر اینکه کدنویسی اسکریپت مشکل داشته باشه!

تنظیمات APP رو بررسی کنید و مطمئن بشید که APP در وضعیت "فعال" قرار داره. در ضمن API فیس بوک نباید در کاربرد "ورود یا عضویت" ساخته بشه. یعنی ویژگی ورود و عضویت با فیس بوک رو نباید استفاده کنید چون این اسکریپت با این نوع کارایی API مشکل داره

این اسکریپت رو من هرچی گشتم فقط تو سایت شما پبدا کردم. میشه به من این اطمینان رو بدید که مشکل از خود اسکریپت نیست چون شدیدا به این موضوع شک کردم

لینک به دیدگاه

این اسکریپت توسط کاربر زیر در مارکت Envato معرفی شده بوده که ظاهرا حذف شده. حذف شدن اسکریپت از Envato یا توسط خوده طراح انجام میشه یا بر اساس ضعف کدنویسی و مشکلات امنیتی، توسط خوده انواتو حذف میشه.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حتی پیش نمایش اسکریپت هم از دسترس خارج شده :

و همچنین لینک محصول در Codecanyou که البته در دسترس نیست :

البته سایت های دیگه ای هم قرار دادن نسخه ی نال شده ی این اسکریپت رو. یک نمونه از این سایت ها :

به هر حال که در دسترس هم نیست و احتمال اینکه از ابتدا چنین مشکلی وجود داشته هست. اسکریپتی که از Envato حذف بشه، تضمینی نیست که به خوبی کار کنه. بنابراین باید با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Masih گفته است :

این اسکریپت توسط کاربر زیر در مارکت Envato معرفی شده بوده که ظاهرا حذف شده. حذف شدن اسکریپت از Envato یا توسط خوده طراح انجام میشه یا بر اساس ضعف کدنویسی و مشکلات امنیتی، توسط خوده انواتو حذف میشه.

حتی پیش نمایش اسکریپت هم از دسترس خارج شده :

و همچنین لینک محصول در Codecanyou که البته در دسترس نیست :

البته سایت های دیگه ای هم قرار دادن نسخه ی نال شده ی این اسکریپت رو. یک نمونه از این سایت ها :

به هر حال که در دسترس هم نیست و احتمال اینکه از ابتدا چنین مشکلی وجود داشته هست. اسکریپتی که از Envato حذف بشه، تضمینی نیست که به خوبی کار کنه. بنابراین باید با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید.

دستتون درد نکنه

دمویی که تو این سایت هست درست کار میکنه و اپدیتش هم جدیدتر هست اما متاسفانه وقتی به صفحه دانلود میرم ثانیه شمار معکوسش کار نمیکنه نوشته بعد از 15 ثانیه دانلود انجام میشه اما هرچی صبر میکنم دانلود نمیشه میشه خواهش کنم شما برام دانلود کنید بعد اینجا برام تو فروم پیوست کنید؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه تمامی لینک هایی که برای این اسکریپت داخل نت هست فیک هستن! بیش از 40 لینک و سایت رو بررسی کردم و همه ی لینک ها هم عملا وجود خارجی ندارند و برای جذب بازدید کننده قرار داده شدن!

باز بگردید شاید چیزی پیدا کردید. اون شمارنده هم به خاطر مشکلات مرورگر هست. در صورتی که شمارنده ثابت بود ، اون لینک رو با IE باز کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

متاسفانه تمامی لینک هایی که برای این اسکریپت داخل نت هست فیک هستن! بیش از 40 لینک و سایت رو بررسی کردم و همه ی لینک ها هم عملا وجود خارجی ندارند و برای جذب بازدید کننده قرار داده شدن!

باز بگردید شاید چیزی پیدا کردید. اون شمارنده هم به خاطر مشکلات مرورگر هست. در صورتی که شمارنده ثابت بود ، اون لینک رو با IE باز کنید.

حق با شماست همگی جعلی هستند

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...