رفتن به مطلب

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

Masih

پست های پیشنهاد شده

در 12 ساعت قبل، saleh1212 گفته است :

سلام دوستان چند تا سوال و ممنون به مسیح عزیز که وقت گذاشته برای این تاپیک

1.من این اسکریپت رو نصب کردم روی ساب دامین هر از گاهی اختار ری لاگین میده که مجبورم لاگین کنم اکانت اینستاگرام رو راه حل چیه ؟ایا پروکسی ئبگیرم درست میشه و اینستاگرام کم تر مشکوک میشه؟

2.ایا فارسی شده یا قالبی جز نپتون هست ؟

3.من چند تا اکانت متصل میخوام کنم بهش مشکلی پیش میاد میخوام بی دردسر باشه

4.ماژول پست باهاش نمیشه ارسال کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید @Masih

سلام صالح جان.

۱- آره احتمالا برای نداشتن پروکسی هست ، واسه ای من حدود ۲ هفته بدون پروکسی کار میکرد. بعد مشکل دار شد و مجبور شدم پروکسی خریداری کنم و خوشبختانه مشکل حل شد.

من به بقیه دوستان هم اعلام کردم ، چون پیدا کردن پروکسی کار کمی دشوار هست‌ ،‌ من شخصا از وب سایت زیر تهیه کردم و خوشبختانه تا الان مشکلی نداشتم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

۲- آره ، قالب موجود هست ، طراحی قالب هم برای این سیستم کار زیاد دشواری نیست و اگر خواستید در پیام شخصی در خدمت شما هستم.

۳- واسه این مورد حتما پروکسی تهیه کنید.

۴- تا به حال مشکلی توی پست نداشتم. ویدئو ارسال میکنید یا عکس؟

البته جناب @Masih هم مطمئناً بیشتر توی این زمینه تجربه دارند و کمکتون میکنند . ♥

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 865
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 23 ساعت قبل، mohammad_delta گفته است :

سلام صالح جان.

۱- آره احتمالا برای نداشتن پروکسی هست ، واسه ای من حدود ۲ هفته بدون پروکسی کار میکرد. بعد مشکل دار شد و مجبور شدم پروکسی خریداری کنم و خوشبختانه مشکل حل شد.

من به بقیه دوستان هم اعلام کردم ، چون پیدا کردن پروکسی کار کمی دشوار هست‌ ،‌ من شخصا از وب سایت زیر تهیه کردم و خوشبختانه تا الان مشکلی نداشتم.

۲- آره ، قالب موجود هست ، طراحی قالب هم برای این سیستم کار زیاد دشواری نیست و اگر خواستید در پیام شخصی در خدمت شما هستم.

۳- واسه این مورد حتما پروکسی تهیه کنید.

۴- تا به حال مشکلی توی پست نداشتم. ویدئو ارسال میکنید یا عکس؟

البته جناب @Masih هم مطمئناً بیشتر توی این زمینه تجربه دارند و کمکتون میکنند . ♥

سلام ممنون برای پاسخ

عکس رو تست کردم مشکلی نذاره فقط ویدئو ارسال نمیشه 

برای قالب لینکی هست به شه دید ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saleh1212 گفته است :

عکس رو تست کردم مشکلی نذاره فقط ویدئو ارسال نمیشه

درود.

برای ویدیو باید اول FFMPEG و FFPROBE روی سرورتون به درستی نصب شده باشه.

بعد داخل تنظیمات اصلی اسکریپت، امکان ارسال ویدیو رو فعال کنید. بعد در قسمت پکیج ها، وارد پکیجی که خودتون استفاده می کنید بشید و امکان ارسال ویدیو رو اگه غیرفعال هست ، فعالش کنید.

لینک به دیدگاه

جدیدا هنگام ریلاگین، کد 5 رقمی که میده، محلی که برای ورود کد هست رو نشون نمیده!

دوستان با این مساله روبرو شده تا الان؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، tavrij04 گفته است :

جدیدا هنگام ریلاگین، کد 5 رقمی که میده، محلی که برای ورود کد هست رو نشون نمیده!

دوستان با این مساله روبرو شده تا الان؟

نسخه 4.2 رو نصب کردید؟ چون این مشکل روی نسخه 4.1 اسکریپت دوستان گزارش داده بودن. کسی تاحالا در نسخه 4.2 چنین مشکلی گزارش نداده.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Masih گفته است :

نسخه 4.2 رو نصب کردید؟ چون این مشکل روی نسخه 4.1 اسکریپت دوستان گزارش داده بودن. کسی تاحالا در نسخه 4.2 چنین مشکلی گزارش نداده.

بله نسخه 4.2 از نکست اسکریپت رو استفاده کردم

البته قبلا موردی نداشتیم و باکس کد رو می آورد.

لینک به دیدگاه

مسیح جان سلام خسته نباشی

اسکریپت چند ماهی به خوبی کار کرد

این چند وقته وارد سایت نمی شد و ارور 500 میداد

2 دقیقه جوابی نمی گرفت از سرور تا اینکه مرور گر میرفت رو ارور 500

دوباره که ریفرش میزدم میرفت تو سایت و برای چند ساعتی اوکی میشد با چندین سیستم و مرور گر تست شد و همین بود

چون تو فراخانی کرانجاب ها اختلال بوجود اورده این موضوع بنابراین از کار افتاده کل ربات

خلاصه اینکه کل هاست و ریست و اسکریپت ها را چندین بار نصب کردم

در ابتدا که نصب میشود و همگان سازی sql انجام نشده اوکیه و تو مرورگر به سرعت اجرا میشه اما بعد از انجام همگان سازی پایگاه و ساخت ادمین

دوباره به اختلال بالا میخوره

پشتیبانی هاست گفت ایراد از کد کش در htaaces است 

ولی کد تغییر نداشته و این کار میکرد به درستی هر کاری کردم اما درست نشده

اگر میشه کمکم کنید ممنون

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirtaghavi گفته است :

این چند وقته وارد سایت نمی شد و ارور 500 میداد

درود،

مشکل از هاست و سرور شماست. شخصا درحال استفاده از این اسکریپت هستم و حتی برای چندتا از دوستان انجمن هم نصب کردم و درحال کار هستند. مشکل از اسکریپت نیست. شاید هاستینگتون درحال انجام تعمیراتی هستند که سایت از دسترس خارج شده، یا اینکه مشکلی برای فایل htaccess بوجود اومده.

در 1 ساعت قبل، amirtaghavi گفته است :

در ابتدا که نصب میشود و همگان سازی sql انجام نشده اوکیه و تو مرورگر به سرعت اجرا میشه اما بعد از انجام همگان سازی پایگاه و ساخت ادمین

دوباره به اختلال بالا میخوره

نیازی به همگام سازی و تعمیر دیتابیس نیست. اسکریپت رو نصب کنید و در مراحل نصب اولیه، اطلاعات اکانت مدیریت رو به اسکریپت بدید. بعد با همون لاگین کنید و از اسکریپت استفاده کنید. نیازی به تغییر داخل دیتابیس نیست.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Masih گفته است :

راه حلی ندارید مسیح جان؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، tavrij04 گفته است :

راه حلی ندارید مسیح جان؟

تا الان که کسی گزارشی نداده، منتظر بودم از دوستان اگر چنین مشکلی داشتند اخیرا بیان بگن که کسی چیزی نگفته. 

خودم تست میکنم مورد رو نتیجه رو بهتون میگم که مشکل از کجاست.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی اطلاع از این سایت lemoneti داره ظاهرا پروکسی میده و جایی دیگه دیدم ماژول پروکسی هم هست کسی تست کرده؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، saleh1212 گفته است :

دوستان کسی اطلاع از این سایت lemoneti داره ظاهرا پروکسی میده و جایی دیگه دیدم ماژول پروکسی هم هست کسی تست کرده؟

من نتونستم از پروکسی هاش استفاده کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال 

ایا برای ست کردن پروکسی ها از ایران باشه یا فرق نمیکنه مثلا 10 تا از ایران 10تا المان امریکا و غیره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saleh1212 گفته است :

سلام دوستان یه سوال 

ایا برای ست کردن پروکسی ها از ایران باشه یا فرق نمیکنه مثلا 10 تا از ایران 10تا المان امریکا و غیره؟

درود.

خیر تفاوتی نداره موقعیت مکانی پروکسی کجا باشه. ایران هم می تونید استفاده کنید، چون ایران عملا توسط اینستاگرام تحریم و محدود نشده. از پروکسی به این دلیل استفاده میشه که آی پی همه اکانت ها موقع لاگین یکسان نباشه و اینستا سایت و اکانت ها رو محدود نکنه.

حالا این محدودیت ممکنه عدم اجازه به لاگین اکانت روی سایتتون باشه یا بستن دسترسی اکانت و علامتگذاری اون بعنوان یک اکانت ربات یا اسپمر.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

خیر تفاوتی نداره موقعیت مکانی پروکسی کجا باشه. ایران هم می تونید استفاده کنید، چون ایران عملا توسط اینستاگرام تحریم و محدود نشده. از پروکسی به این دلیل استفاده میشه که آی پی همه اکانت ها موقع لاگین یکسان نباشه و اینستا سایت و اکانت ها رو محدود نکنه.

حالا این محدودیت ممکنه عدم اجازه به لاگین اکانت روی سایتتون باشه یا بستن دسترسی اکانت و علامتگذاری اون بعنوان یک اکانت ربات یا اسپمر.

ممنون مسیج جان بابت پاسخ

فقط من از دیروز حدود 15 تا پروکسی ست کردم و تا الان مشکلی نیست فقط اینکه در قسمت پروکسی ها زیر پروکسی زده used 0 times سوالم اینه مگه از پروکسی استفاده نشده ؟ پس چرا میزنه 0 ؟ ممنون 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saleh1212 گفته است :

ممنون مسیج جان بابت پاسخ

فقط من از دیروز حدود 15 تا پروکسی ست کردم و تا الان مشکلی نیست فقط اینکه در قسمت پروکسی ها زیر پروکسی زده used 0 times سوالم اینه مگه از پروکسی استفاده نشده ؟ پس چرا میزنه 0 ؟ ممنون 

سلامت باشید،

اگه از پروکسی استفاده بشه (در جریان لاگین یا...) که طبیعتا باید اعداد رو آپدیت کنه، اگه نکرد باگ اسکریپت هم می تونه باشه. این قسمت رو متاسفانه چک نکردم.

لینک به دیدگاه

مسیح جان یه مشکلی هست امروز در قسمت گزارش فعالیت ارور زیر رو میده

چیزی در سیستم درست کار نمی کند
خطای کار سیستم
لینک به دیدگاه

در در 18 مرداد 1397 در 07:28، Masih گفته است :

wget -- spider -O - http://yourwebsite.com/cron >/dev/null 2>&1

سلام

میخواستم بدونم برای انجام تمام فعالیت های این اسکریپت مثل فالوو لایک ارسال پست و غیره فقط همین یک کران جاب رو بزنیم کفایت میکنه و یا اینکه برای تک تک انجام فعالیت ها باید کران جاب های مختص به خودش رو زد 

اگر باید مجزا برای هر یک از فعالیت ها کران جاب زد ممنون میشم اگر امکانش هست لیست کران جاب ها هم قرار بدین تا همه بتونیم ازشون استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

سلام اسکریپت عالیه تمام مراحل هم انجام دادم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه و هیچ فالو و کامنت و چیزی انجام نمیده کد.م قسمت گزارش میده

لینک به دیدگاه

سلام میشه مشکل من و حل کنید و برررسی کنید کجای کار میلنگه؟ 

من همه کارو همونجور که گفته بودی با فرق اینکه سی پنل هست سرورم انجام دادم 

به اضافه کردن پروکسی که رسیدم کارم گیر کرده وفقط لنگ همینم 

پیغام میده Proxy is not valid or active! 

prx_err.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، hamidsakety گفته است :

سلام

میخواستم بدونم برای انجام تمام فعالیت های این اسکریپت مثل فالوو لایک ارسال پست و غیره فقط همین یک کران جاب رو بزنیم کفایت میکنه و یا اینکه برای تک تک انجام فعالیت ها باید کران جاب های مختص به خودش رو زد 

اگر باید مجزا برای هر یک از فعالیت ها کران جاب زد ممنون میشم اگر امکانش هست لیست کران جاب ها هم قرار بدین تا همه بتونیم ازشون استفاده کنیم

همین کران جاب تمامی فعالیت ها رو انجام میده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، amin4319 گفته است :

سلام اسکریپت عالیه تمام مراحل هم انجام دادم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه و هیچ فالو و کامنت و چیزی انجام نمیده کد.م قسمت گزارش میده

کران جاب رو تنظیم کردین؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، jumpnew گفته است :

سلام میشه مشکل من و حل کنید و برررسی کنید کجای کار میلنگه؟ 

من همه کارو همونجور که گفته بودی با فرق اینکه سی پنل هست سرورم انجام دادم 

به اضافه کردن پروکسی که رسیدم کارم گیر کرده وفقط لنگ همینم 

پیغام میده Proxy is not valid or active! 

prx_err.png

قبل ار آی پی پروکسی http:// بذارین

به این صورت:

اگه بازم کار نکرد پروکسی مشکل داره و غیرفعاله

درضمن پروکسی خواستید با قیمت مناسب میتونم واستون تهیه کنم

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، payaproject گفته است :

قبل ار آی پی پروکسی http:// بذارین

به این صورت:

اگه بازم کار نکرد پروکسی مشکل داره و غیرفعاله

درضمن پروکسی خواستید با قیمت مناسب میتونم واستون تهیه کنم

دوست عزیز میتونید کمک کنید بابت خرید پروکسی؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...