• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
Masih

آموزش تصویری جامع نصب و تنظیمات اسکریپت NextPost

789 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1 آبان 1397 در 17:18، Masih گفته است :

@instarun @toosi

درود.

بهتره از سایت های کران جاب آنلاین استفاده کنید. شما فقط کافیه آدرس کران مربوط به اسکریپت رو اجرا کنید تا فعالیت هاشو بتونه انجام بده. نیازی به فرمان های اضافه داخل دستور کران جاب نیست. فقط آدرس nextpostsite.ltd/cron اجرا بشه کافیه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد یه سئوال دیگه هم دارم. الان دوتا هاست جدید دارم. رو دوتاشونم کلا اسلش ها کار نمیکنن 404نوت فوند رو میده

اسکریپت های مختلف هم تست کردم اینجوریه

یعنی مثلا فکر کنید ادرس سایت اینه google.com و دایرکتوری لوگین با اسلش لوگینه مثلا این  google.com/login

وقتی لینکی مثل لینک ورو د رو باز میکنم ارور میده

کلا اسلش کار نمیکنه ها! مثلا یه پوشه میسازم تو سی پنل میخوام پوشه رو باز کنم میگه وجود نداره

شما میدونی مشکل از چیه؟ اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم چون پشتیبانی هاست ها جوابی نمیدن و میگن هاست مشکل نداره

لینک به ارسال
در 49 دقیقه قبل، instarun گفته است :

وقتی لینکی مثل لینک ورو د رو باز میکنم ارور میده

درود مجدد.

این پاسخ رو مطالعه کنید. مشکل شما فایل .htaccess و محتویاتش هست :

لینک به ارسال
در در 3 آبان 1397 در 18:03، Masih گفته است :

@aliazad73

درود.

پروکسی رو اگه خریده باشید که نباید مشکلی باشه . ولی اگه از لیست های رایگان داخل نت پیدا کردید پروکسی ها رو ، امکان اینکه غیرفعال باشند هست. پروکسی های رایگان داخل نت اکثرا غیرفعال هستند اما فعال هم میشه بین اونها پیدا کرد.

در ضمن نحوه ی وارد کردن پروکسی هم مهمه و اینکه پروتکل HTTP یا HTTPS هم باید دقیق وارد بشه . مثال نمونه های HTTPS و HTTP با انواع بدون یوزرنیم و پسورد و انواع پروکسی که یوزرنیم و پسورد هم دارند :

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

سلام خسته نباشید
جناب دیندار خسته نباشید

من این اسکریپتو در یک هاست اجرا کردم و تقریبا داره کار میکنه و چندین اکانت رو داخلش ران کردم
ولی از پراکسی استفاده نکردم

ولی ظاهرا بقیه دوستان میفرمایند بدون پراکسی کار نمیکنه ؟

متوجه نشدم دلیل استفاده شما از پراکسی چی هست ؟ درصورت استفاده از پراکسی و آی پی های کشور های مختلف اکانت ها ، از طریق اینستاگرام فیلتر نمیشن ؟

لینک به ارسال
در در 1 آبان 1397 در 17:18، Masih گفته است :

@instarun @toosi

درود.

بهتره از سایت های کران جاب آنلاین استفاده کنید. شما فقط کافیه آدرس کران مربوط به اسکریپت رو اجرا کنید تا فعالیت هاشو بتونه انجام بده. نیازی به فرمان های اضافه داخل دستور کران جاب نیست. فقط آدرس nextpostsite.ltd/cron اجرا بشه کافیه.

امکانش هست سایت کران جاب آنلاین معرفی بفرمایید
ممنون میشم

من همچنان مشکل دارم در اجرای کران جاب در هاستینگم

سپاس از محبتتون

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، toosi گفته است :

امکانش هست سایت کران جاب آنلاین معرفی بفرمایید
ممنون میشم

من همچنان مشکل دارم در اجرای کران جاب در هاستینگم

سپاس از محبتتون

• لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

لینک به ارسال
در در 5 آبان 1397 در 09:50، derfa گفته است :

سلام.

سوال اول: من ۳ تا پیج دارم که غیر از پست ویدیویی همه چیزش درسته. ولی دیروز یک پیج جدید اضافه کردم که اونم لایک و کامنت و اتو فالو آنفالوش درسته ولی پست هایی که میزاره تو صفحه اصلی پیج نمیاد. مثلا ۴ تا پست گذاشته ولی تو اینستاگرام میرم میبینم هیچ پست جدیدی اضافه نمیشه. مشکلش از کجاست؟ فقط همین یک پیجم اینجوریه

سوال دوم: هاستینگ من ffmpeg  و  ffprobe را برام فعال کرده و بالطبع در آدرس گلوبال فعال هستش ولی exec و shell_exec هارو مطمئن نیستم هردوش نصب باشه. هر دو اینها نیازه؟ اگه فعال باشه چه خطری برای سرور میتونه داشته باشه؟

کسی جواب این سوالو مخصوصا سوال ۱ را میدونه؟

لینک به ارسال

سلام روز بخیر 

اسکریپت همه چیش درسته فقط توی هشتگ ها سرچ نمیکنه ولی مکان و کاربران راحت سرچ میکنه مشکل چیه؟!

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، arakermani گفته است :

سلام روز بخیر 

اسکریپت همه چیش درسته فقط توی هشتگ ها سرچ نمیکنه ولی مکان و کاربران راحت سرچ میکنه مشکل چیه؟!

درود.

گاهی اوقات به دلایل مشکلات کش و کوکی ممکنه جستجو آغاز نشه. گاهی اوقات هم به دلایل محدودیت هاست (که باید از وی پی ان استفاده کنید)

کش مرورگر رو خالی کنید. قبلا چند بار دوستان چنین مشکلی براشون پیش اومده که بدون نیاز به کاره خاصی و فقط با پاک کردن کش یا استفاده از یک مرورگر دیگه مشکلشون حل شده.

لینک به ارسال

سلام داداش خسته نباشی برای وصل کردن به در گاه بانکی و راست چین کردن کدوم قسمتارو باید تغییر بدم؟

لینک به ارسال

سلام اسکریپت از دیروز از هر ۲۰ تا عکسی که پیدا میکنه یکیش رو لایک میکنه مشکلش چیه ؟!؟

Screenshot_20181101_210518.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Salardarvishi گفته است :

سلام اسکریپت از دیروز از هر ۲۰ تا عکسی که پیدا میکنه یکیش رو لایک میکنه مشکلش چیه ؟!؟

لطفا برای مشاهده link وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

سلام

منم اين مشكل رو داشتم زماني كه فعاليت زياد بشه براي اينكه حساب مسدود نشه خود اسكريپت محدوديت ايجاد ميكنه كه حساب مسدود نشه دو روز لايك رو غير فعال كن مجدد با سرعت كم فعال كنيد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 10 آبان 1397 در 00:36، Masih گفته است :

درود.

گاهی اوقات به دلایل مشکلات کش و کوکی ممکنه جستجو آغاز نشه. گاهی اوقات هم به دلایل محدودیت هاست (که باید از وی پی ان استفاده کنید)

کش مرورگر رو خالی کنید. قبلا چند بار دوستان چنین مشکلی براشون پیش اومده که بدون نیاز به کاره خاصی و فقط با پاک کردن کش یا استفاده از یک مرورگر دیگه مشکلشون حل شده.

انجام دادم بازم نشد

لینک به ارسال

درگاه پرداخت زرین پال دارم کسی خواست درخدمتم

60ت خریدم

30ت میفروشم

تلگرام: amirhosseinfallah

09125506439

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من یک مدت پیش اسکریپت رو نصب کرده بودم و حتی فارسی سازی و کانفیگ امنیت کامل هم شده بود ولی به دلیل مشکلاتی فنی کل فعالیت ما پاک شده.

الان دوباره نصب کردیم ولی وقت اضافه کردن اکانت ، نام کاربری و رمز رو میدم و کد امنیتی ایمیل که میاد ، وارد میکنم ، این متن رو میده :

This field is required.

بعد از توی اینستاگرام تایید میکنم که خودم هستم و دوباره مراحل رو انجام میدم ولی دوباره با یک خطا جدید روبرو میشم به متن زیر :
Sorry, we couldn't add this account at the moment. Please try again some time later.

کارهای انجام شده :

اکانت رو روی گوشی پاک کردم
اکانت رو غیرفعال کردم 5 ساعت
دوباره اکانت رو فعال کردم
مراحل رو انجام دادم باز همین خطا میاد

(( قبلاً روی همین سرور ، هاست و همین دامنه ولی یک ساب دامین دیگه نصبش کردم که فکر نکنم مشکل از هاست باشه . . . ))
ویرایش شده در توسط shadowrobin

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

من از دیروز نکست پست رو نصب کردم و در حال تستش هستم. همه ماژول ها اوکی هستن، کرون جاب اوکی هست، پراکسی هم بالای 20 تا اضافه کردم. تنها مشکل من در افزودن اکانت اینستاگرام هست.

بیشترین مشکلی که با افزودن اکانت ها دارم خطای consent_required هست و متاسفانه نه پراکسی تونست حل کنه مشکل رو نه disable کردن اکانت بمدت سه ساعت و ...

دوستان می تونن راه حلی ارائه کنن ؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، kabus گفته است :

سلام و عرض ادب

من از دیروز نکست پست رو نصب کردم و در حال تستش هستم. همه ماژول ها اوکی هستن، کرون جاب اوکی هست، پراکسی هم بالای 20 تا اضافه کردم. تنها مشکل من در افزودن اکانت اینستاگرام هست.

بیشترین مشکلی که با افزودن اکانت ها دارم خطای consent_required هست و متاسفانه نه پراکسی تونست حل کنه مشکل رو نه disable کردن اکانت بمدت سه ساعت و ...

دوستان می تونن راه حلی ارائه کنن ؟

سلام

اكانت رو ٣ ساعت غير فعال كردين بعد از كجا فعال كردين؟

ارسال كد امنيتي اسكريپت رو فعال كردين؟

لینک به ارسال

دوستان یک سوال
بهترین تنظیم برای اینکه اینستاگرام اکانت رو محدود نکنه برای ماژولهای مختلف چیه مثلا من وری فست رو ۶۰ تا در ساعت تنظیم کردم و اسلو رو روی ۱۰ تا  و هر بخش رو ۱۰ تا اضافه کردم.

چون از پروکسی هم استفاده نکردم و فقط برای اکانتهای خودم و مشتریانم میخوام.

ویرایش شده در توسط pixel2007
اضافه کردن توضیح

لینک به ارسال

یک سوال دیگه ماژول ارسال اتوماتیک به دایرکت نداره؟
درضمن من چطور میتونم کاری کنم که کسی نتونه ثبت نام کنه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، pixel2007 گفته است :

دوستان یک سوال
بهترین تنظیم برای اینکه اینستاگرام اکانت رو محدود نکنه برای ماژولهای مختلف چیه مثلا من وری فست رو ۶۰ تا در ساعت تنظیم کردم و اسلو رو روی ۱۰ تا  و هر بخش رو ۱۰ تا اضافه کردم.

چون از پروکسی هم استفاده نکردم و فقط برای اکانتهای خودم و مشتریانم میخوام.

درود.

نیازی نیست همه سرعت ها رو تنظیم کنید. برای مثال نوع Very Fast رو یک مقدار بهش بدید. مثلا برای تعداد کامنت ، 25 تا 35 تا در ساعت. بعد در صفحه همین ماژول در اکانت مورد نظرتون، سرعت رو روی Very Fast قرار بدید. نیازی به مابقی سرعت ها نیست. البته اگه فقط خودتون می خواهید از این سایت استفاده کنید و برای تمامی اکانت ها میزان سرعت رو تعیین کنید.

در کل تعداد فالو و آنفالو در هر سایت نباید بیشتر از 65 تا 70 تا باشه. تعداد لایک و کامنت هم بیشتر از 70 تا در ساعت نباید بشه. غیر از این باشه ممکنه اکانتتون محدود و در نهایت بعنوان اسپم شناسایی بشه.

یک سوال دیگه ماژول ارسال اتوماتیک به دایرکت نداره؟

در نسخه های قبلی وجود داشت اما ظاهرا با نسخه ی 4.2 NextPost سازگاری نداره و به خوبی کار نمی کنه . اگر درست کار میکرد داخل پکیج قرار داده شده داخل بیست اسکریپت هم قرار داده میشد.

ولی باز بگردید خودتون و نصب و تست کنید شاید کار کرد. 

درضمن من چطور میتونم کاری کنم که کسی نتونه ثبت نام کنه؟

پکیج های کاربری رو محدود کنید. تنظیمات عمومی سایت رو هم بررسی کنید که گزینه ای هست یا خیر. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

داخل لیست ماژول های خود بسته که واس دانلود گذاشتید فقط 5 تا ماژول هست و ماژول های auto dm و photo editor داخلشون نیست خواهشا این دوتا ماژول رو هم واس دانلود قرار بدید 

تو اموزش صفحه اول هم که لینک لیست 7 تا ماژول خرابه از اونجا هم نمیشه دان کرد

ویرایش شده در توسط sara.as.7

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

نیازی نیست همه سرعت ها رو تنظیم کنید. برای مثال نوع Very Fast رو یک مقدار بهش بدید. مثلا برای تعداد کامنت ، 25 تا 35 تا در ساعت. بعد در صفحه همین ماژول در اکانت مورد نظرتون، سرعت رو روی Very Fast قرار بدید. نیازی به مابقی سرعت ها نیست. البته اگه فقط خودتون می خواهید از این سایت استفاده کنید و برای تمامی اکانت ها میزان سرعت رو تعیین کنید.

در کل تعداد فالو و آنفالو در هر سایت نباید بیشتر از 65 تا 70 تا باشه. تعداد لایک و کامنت هم بیشتر از 70 تا در ساعت نباید بشه. غیر از این باشه ممکنه اکانتتون محدود و در نهایت بعنوان اسپم شناسایی بشه.

در نسخه های قبلی وجود داشت اما ظاهرا با نسخه ی 4.2 NextPost سازگاری نداره و به خوبی کار نمی کنه . اگر درست کار میکرد داخل پکیج قرار داده شده داخل بیست اسکریپت هم قرار داده میشد.

ولی باز بگردید خودتون و نصب و تست کنید شاید کار کرد. 

پکیج های کاربری رو محدود کنید. تنظیمات عمومی سایت رو هم بررسی کنید که گزینه ای هست یا خیر. 

سپاس از راهنماییهای ارزشمندتون.

پکیجهارو اینویزیبل کردم و با تغییر نام پیج رجیستر دیگه صفجه ثبت نام هم نمیاد گرچه در ساب  دامینه و کسی پیداش نمیکنه ولی محض احتیاط این کارو هم کردم.

باز هم سپاسگزارم از شما

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، sara.as.7 گفته است :

سلام 

داخل لیست ماژول های خود بسته که واس دانلود گذاشتید فقط 5 تا ماژول هست و ماژول های auto dm و photo editor داخلشون نیست خواهشا این دوتا ماژول رو هم واس دانلود قرار بدید 

درود.

برای دسترسی به ماژول ها و پوسته های سازگار با آخرین نسخه، اسکریپت رو از لینک زیر دریافت کنید. در حال حاضر نسخه ی 4.2 اسکریپت به همراه اسکین و 5 ماژول برای استفاده قرار داده شده. مابقی ماژول ها حتما مشکلات امنیتی و عدم سازگاری داشتند که حذف شدن از پکیج.

مشکلات پیوست هایی که دانلود نمیشن هم به زودی رفع خواهد شد. یک مشکل فنی از طرف سرور بیست اسکریپت هست. ولی ماژول ها رو هم می تونید داخل اسکریپت دانلود شده از بیست اسکریپت پیدا کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، sara.as.7 گفته است :

سلام 

سلام 

دوستان در صفحات قبل فرمودند که مخصوصا اسکریپت فتو ادیتور سازنده اش تایید شده نیست و حتی همچین اسکریپتی دیده نشده این اسکریپت خطرات امنیتی زیادی داره . منم وقتی دانلود کردم مرورگر اوست من (مرورگر اختصاصی انتی ویروس اوست) جلوی دانلود رو گرفت و اخطارهای امنیتی داده

لینک به ارسال

دوستان پوشه زبان کجاست که فایل زبان رو اضافه کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.