• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
vahidmanafi

ویرایش یا افزودن تگ های اصلی سایت

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخاستم بدونم چطور باید تگ های اصلی سایت را ویرایش و یا اضافه کنم منظورم تگ های پست ها نیست تگ های خو سایت اونهایی که میشه به عنوان یه بخش مثلا مثل عکس زیر توی فوتر سایت قرار داد

لطفا برای مشاهده attachment وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این برچسب ها تحت عنوان "ابرچسب" هستند. خود وردپرس یک ابزارک داخلی برای نمایش ابرچسب ها داره . اما اگه می خواهید در مکان دلخواهی خارج از محدوده ابزارک ها این ابرچسب ها رو نمایش بدید می تونید از کد زیر استفاده کنید:

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

و برای استایل دهی برچسب ها هم می تونید کد زیر رو داخل یکی از فایل های CSS قرار بدید :

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این برچسب ها تحت عنوان "ابرچسب" هستند. خود وردپرس یک ابزارک داخلی برای نمایش ابرچسب ها داره . اما اگه می خواهید در مکان دلخواهی خارج از محدوده ابزارک ها این ابرچسب ها رو نمایش بدید می تونید از کد زیر استفاده کنید:

و برای استایل دهی برچسب ها هم می تونید کد زیر رو داخل یکی از فایل های CSS قرار بدید :

ممنون بابت پاسخ اما من میخام فقط عناوین این برچسب را ویرایش کنم یعنی یه سری عنوان اضافه کنم به این برچسب ها

لینک به ارسال

ابرچسب ها به صورت خودکار درج میشن. بر اساس تعداد به کار رفتن برچسب ها در پست ها. برای اینکه برچسب دلخواهی به این لیست اضافه کنید باید برچسب های مورد نظرتون رو به صورت دستی ( به صورت کد HTML ) توی مکان دلخواه اضافه کنید.

یا اینکه برچسب مورد نظرتون رو به تعداد زیادی از مطالبتون اختصاص بدید تا شامل ابرچسب بشه. اگه بخواهید از ابزارک ابرچسب یا حتی کدی که در بالا بهتون دادم استفاده کنید، نمی تونید برچسب دلخواهی به لیست اضافه کنید. مگر اینکه کلا برچسب های مورد نظرتون رو به صورت دستی (یعنی خارج از بحث ابرچسب ها) توی بخش مورد نظر از قالبتون قرار بدید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.