• اطلاعیه ها

• Masih

برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.
vahidmanafi

ساخت دسته با استفاده از تگ ها

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام 

سوالم شاید خیلی ساده به نظر برسه ولی من نتونستم راهش را بفهمم توی نت هم سرچ کردم نتونستم راهشا پیدا کنم

من سایت فیلم و سریال دارم میخام یه دسته درست بکنم که لینکش یه تگ باشه مثلا "جکی جان" و عنوان اون را بزارم " مجموعه فیلم های جکی جان" چطور باید اینکارو بکنم دسته بندی توی ورد پرس این گزینه را نداره/// چطور باید تگ جکی جان رو به یه دسته لینک بکنم؟

ویرایش شده در توسط vahidmanafi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این تگ رو کجا می خواهید نمایش بدید ؟

ببینید، اگه شما برچسبی تحت عنوان " جکی چان " ایجاد کنید، عنوان صفحه به همون نام نمایش داده میشه. در بخش "پیشخوان > نوشته ها > برچسب ها" می تونید برای برچسب ها یک لینک متفاوت اختصاص بدید. مثلا برچسب "جکی چان" رو به صورت site.ltd/tag/jack تبدیل کنید.

ولی اینکه می خواهید از جمله " مجموعه فیلم های جکی جان " استفاده کنید رو درست متوجه نشدم. این جمله رو می خواهید به چه صورت و در کجا نمایش بدید؟

در ضمن شاید این قسمت از پاسخم هم بتونه کمکی بهتون بکنه. در بخش "پیشخوان > نوشته ها > برچسب ها" می تونید برای هر برچسب یک توضیحات اختصاص بدید. مثلا برچسب دارید با نام "جکی چان" و در توضیحش می تونید بنویسید "مجموعه فیلم های جکی جان". بعد کد زیر رو در مکانی از فایل tag.php قالبتون استفاده کنید تا این توضیحات در صفحه همون برچسب نمایش داده بشه :

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.