رفتن به مطلب

فارسی سازی اسکریپت

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

دوستان من این اسکریپت را فارسی کردم:

فقط مشکلی که الان هست فونت ها لود نمیشن ,فونت های خوش ثابت مانده..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فونت مربوط به فارسی سازی نیست.

مربوط به بخش کدنویسی هست. برای تغییر فونت باید در تمامی فایل های استایل مربوط به قالب فونت پیشفرض رو به نام فونت جدید خودتان تغییر بدید

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، sun.night902 گفته است :

فونت مربوط به فارسی سازی نیست.

مربوط به بخش کدنویسی هست. برای تغییر فونت باید در تمامی فایل های استایل مربوط به قالب فونت پیشفرض رو به نام فونت جدید خودتان تغییر بدید

بله می دانم اما نشد..

لینک به دیدگاه

درود.

آدرس فایل فونت ها در دستور Font-Face کدهای CSS که قرار دادید رو بررسی کنید که به درستی آدرس داده باشید.

در صورت عدم موفقیت آدرس فونت ها رو به صورت لینک مستقیم وارد کنید. مثل : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نام فونت جدید رو هم در Font-Family های فایل هایCSS هم قرار بدید نباید مشکلی باشه.

اگر مشکل همچنان باقی بود، اعلام کنید تا دستور اجبار قالب به استفاده از فونت جدید رو براتون بنویسم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
در در 26 دی 1396 در 01:14، Masih گفته است :

درود.

آدرس فایل فونت ها در دستور Font-Face کدهای CSS که قرار دادید رو بررسی کنید که به درستی آدرس داده باشید.

در صورت عدم موفقیت آدرس فونت ها رو به صورت لینک مستقیم وارد کنید. مثل : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نام فونت جدید رو هم در Font-Family های فایل هایCSS هم قرار بدید نباید مشکلی باشه.

اگر مشکل همچنان باقی بود، اعلام کنید تا دستور اجبار قالب به استفاده از فونت جدید رو براتون بنویسم.

ممنون میشم بدید دستورشو

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

ابتدا فایل Core.css رو در مسیرهای زیر پیدا کنید و دستور معرفی فونت جدید (@font-face) رو داخلشون قرار بدید:

inc\themes\default\assets\css
و
assets\css

بعد از معرفی فونت جدید، کد زیر رو در هر دو فایل core.css قرار بدید:

body, html, li, ol, ul, a, input, textarea, p, .button, .fileinp + div, .topbar-search .search-box,
 .input, h1, h2, h3, h4, h5, h6, .datepicker-wrapper, .jconfirm, .jconfirm .jconfirm-box div.jconfirm-title-c .jconfirm-title,
 .ui-widget, .ui-widget input, .ui-widget select, .ui-widget textarea,
 .ui-widget button, select {font-family: "fontName", sans-serif !important;}

و بجای fontName هم نام فونت جدیدی که معرفی کردید رو وارد کنید. 

اگر آدرس فونت در دستور font-face به درستی نوشته شده باشه، مشکلتون حل خواهد شد. اگر مطمئن نبودید آدرس خلاصه درسته یا نه، می تونید لینک مستقیم وارد کنید.

این کد تست شده داخل لوکال هاست و فونت تغییر کرده. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در در 11 بهمن 1396 در 15:20، Masih گفته است :

درود مجدد.

ابتدا فایل Core.css رو در مسیرهای زیر پیدا کنید و دستور معرفی فونت جدید (@font-face) رو داخلشون قرار بدید:

inc\themes\default\assets\css
و
assets\css

بعد از معرفی فونت جدید، کد زیر رو در هر دو فایل core.css قرار بدید:

body, html, li, ol, ul, a, input, textarea, p, .button, .fileinp + div, .topbar-search .search-box,
 .input, h1, h2, h3, h4, h5, h6, .datepicker-wrapper, .jconfirm, .jconfirm .jconfirm-box div.jconfirm-title-c .jconfirm-title,
 .ui-widget, .ui-widget input, .ui-widget select, .ui-widget textarea,
 .ui-widget button, select {font-family: "fontName", sans-serif !important;}

و بجای fontName هم نام فونت جدیدی که معرفی کردید رو وارد کنید. 

اگر آدرس فونت در دستور font-face به درستی نوشته شده باشه، مشکلتون حل خواهد شد. اگر مطمئن نبودید آدرس خلاصه درسته یا نه، می تونید لینک مستقیم وارد کنید.

این کد تست شده داخل لوکال هاست و فونت تغییر کرده. موفق باشید.

براتون خصوصی ارسال کردم

کد بالا گذاشتم اما نشد

ببینید جای درست گذاشتم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

براتون خصوصی ارسال کردم

کد بالا گذاشتم اما نشد

ببینید جای درست گذاشتم

طبق چیزی که من دیدم، لینک مستقیم فونت هایی که داخل فایل Core.css معرفی کرده بودید خطای 404 میده. فونت ها از اون آدرس حذف شده یا آدرس رو به طور دقیق وارد نکردید. فونت ها رو داخل هاست خودتون در یک مکان خاص آپلود کنید و به اونها لینک مستقیم رو بدید.

لینک به دیدگاه

در در 14 بهمن 1396 در 21:28، Masih گفته است :

طبق چیزی که من دیدم، لینک مستقیم فونت هایی که داخل فایل Core.css معرفی کرده بودید خطای 404 میده. فونت ها از اون آدرس حذف شده یا آدرس رو به طور دقیق وارد نکردید. فونت ها رو داخل هاست خودتون در یک مکان خاص آپلود کنید و به اونها لینک مستقیم رو بدید.

انجام دادم بازم نشد :(

لینک به دیدگاه

فونت ها رو داخل هاستتون آپلود کنید و اطلاعات هاست رو پیام خصوصی کنید تا انجام بدم براتون.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...