رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

 دسته بندی :
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
راهنمایی آشنایی با مراحل انتخاب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

هدف از ارائه مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چه بوده است؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در انتشار این مقاله اهداف زیر را مد نظر دارد...

هدف اول: آشنایی عمومی متقاضیان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با فرآیند، نکات، مراحل و اشتباهات در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ...

عموما افرادی که به خرید  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز دارند یا خود اینکار را انجام می دهند و یا به دلیل وجود نیازهایی حتی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به افرادی که در اطراف خود آشناتر می دانند، می سپارند. هرچند وجود اصلاحات حتی ممکن است این نگرانی را دامن بزند که موضوع تخصصی است. اما در این مقاله سعی داریم به دلایلی که اهمیت دارد، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را خودتان انجام دهید.

هدف دوم: ترویج الگویی برای ارائه دهندگان خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای ارائه صحیح و شفاف تر خدمات

متاسفانه تعداد کمی از شرکت های ارائه خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به طور تخصصی و جدی به این صنعت می نگرند. بسیاری به دنبال فروش بیشتر با اعلام قیمت های بسیار کمتر از حتی هزینه تمام شده هستند. بسیاری نیز به آن چه در تبلیغ خود نامحدود اعلام می کنند تنها به عنوان ابزاری برای جذب مشتری نگاه می کنند.

اگرچه هزینه های بسیاری مانند فضای دیتاسنتر استاندارد، نیروی فنی متخصص، پشتیبانی فنی، لایسنس ها، امنیت و مواردی دیگر به نظر فراموش شده اند.

شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت قصد دارد به عنوان یکی از اولین بنیانگذاران صنعت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در ایران که از سال 1377 در ترویج فرهنگ صحیح مصرف از هیچ روش و هزینه ای فروگذار نکرده است، مسیر ارائه خدمات تخصصی تر همراه با حفظ منافع بلند مدت شرکت ها که همان حرکت در مسیرتان است، به بهبود عمومی سطح خدمات کمک نماید.

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت مطالعه مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به چه کسانی پیشنهاد می کند:

 • مالکین و دارندگان وب سایت و خدمات آنلاین که نیاز به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارند.
 • طراحان سایت و شرکت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .
 • شرکت های ارائه خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و میزبانی وب.
 • مشاورین و مدیران IT شرکت ها و سازمان ها.

پیش نیاز مطالعه مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چیست؟

مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به عنوان یک مقدمه عمومی برای مخاطب تدوین شده و نیاز به پیش نیازی ندارد. اتفاقا می تواند نقطه شروع مناسبی برای مطالعه سایر مقالات شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت در حوزه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و میزبانی وب باشد.

روش پیشنهادی شرکت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فراکارانت برای مطالعه مقاله نکات مهم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. چیست؟

 • شناسایی فضای مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • پهنای باند مورد نیاز برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • تعداد دامنه و زیر دامنه
 • تعداد ایمیل دریافتی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • منابع RAM و CPU مورد نیاز پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • تعداد کاربر همزمان
 • کشور استقرار هاست
 • بانک اطلاعاتی استفاده شده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک های مختلف و محدودیت های آن
 • خدمات پشتیبانی پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • SSH یا RDP
 • ایجاد فایل htaccess
 • قابلیت cornjob
 • پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی استفاده شده برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
 • آپتایم بودن
 • آپدیت بودن
 • نوع سیستم عامل
 • بک آپ گیری از سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تعداد کاربر همزمان روی سایت

نکته ایست که در بیشتر مواقع نه عموم سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به آن اشاره می کنند و نه چندان سوالی است که نزد دارندگان وب سایت ها رواج داشته باشد، اما از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اینکه بینندگان وب سایت شما در هر لحظه حداکثر می توانند چند کاربر باشند نسبت بسیار مستقیمی با امکان میزان رشد سایت شما دارد.

به طور مثال اگر کابر همزمان سایت شما 10 نفر در هر لحظه باشد، اگر به دلیل رشد بازدید، تبلیغ یا حراجی در یک لحظه سایت شما بیشتر از این مقدار بازدید داشته باشد، نفر 11 به بعد سایت شما را نخواهند دید.

توجه به این موضوع و سوال و پرسش آن می تواند تا حد زیادی تکلیف فروشنده سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را برای نوع خدمت مورد نیاز شما مشخص کند و شما می توانید سرویسی را انتخاب کنید که از نظر فنی نیاز شما را تامین می کند.

البته منابع زیادی تنها هزینه ی شما را افزایش می دهد، پس بهتر این است که پس از تکامل مراحل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. همزمان با رشد کاربر، شما هم منابع را افزایش دهید.

 

تعداد کاربر همزمان روی سایت

 

کنترل پانل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

کنترل پانل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای مدیریت بهتر و راحت تر سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. طراحی شده اند. امروزه کنترل پانل های متعدد دارای لایسنس و رایگان در سرویس دهندگان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

انتخاب کنترل پانل قوی تر برای شرکت ارائه کننده خدمات هزینه های زیادی به ازا هر سرور دربر خواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ارزان به سمت استفاده از کنترل پانل های حرفه ای مانند پلسک نمی روند. تا بتوانند سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را ارزان تر بفروشند.

ولی در عمل شما امکان استفاده محدودتری داشته و از بسیاری قابلیت ها پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. محروم می شوید.

کشور استقرار سرور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

انتخاب کشور استقرار سرور لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به موارد زیر مربوط است:

 1. مقایسه میزان آپ تایم دیتاسنتر ها در نقاط مختلف (کیفیت اینترنت دیتاسنتر)
 2. کمترین فاصله بین عموم کاربران با محل استقرار سرور
 3. اهمیت دسترسی فیزیکی به سرور و دیتاسنتر
 4. امکان پذیری نصب و راه اندازی SSL (در ایران این سرویس بسیار محدود قابل انجام است)
 5. میزان اعتبار دیتاسنتر نزد سایر سرویس دهندگان ایمیل در سطح جهانی

عموما شما باید بعد از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با در نظرگیری موارد فوق تصمیم بگیرید. گرچه یک راه حل استفاده از سرویس های cdn، در کنار تامین لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با کشور مناسب است.

 

کشور استقرار سرور هاست

 

منابع مجاز سرویس RAM و CPU

هرچند در پارامترهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. عموما تنها به گزینه حجم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اشاره شده است و مناسفانه تاکید برآن به یک اشتباه مصطلح تبدیل شده، با این حال باید بدانیم مهمتر از حجم میزانی است که سهم سرویس شما از RAM و CPU سرور خواهد داشت.

در نظر بگیرید که پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وب سایت شما برای عملکرد صحیح خود و همینطور بانک اطلاعاتی در پاسخ به نیاز کاربران به میزان کافی منابع RAM و CPU نیاز دارد.

عموم سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ارزان، با تعریف تعداد زیادی کاربر بر روی هر سرور، عملا سهم قابل دستیابی سایت یا اپلیکیشن شما را ناچیز می نمایند. هرچند ممکن است در تعریف به شما دسترسی نامحدود داده باشد.

زمانی که در یک سرور 700 وب سایت تقریبا مشابه تعریف شده اند و عملا 30% تا 40% منابع سرور هم توسط سیستم عامل و ابزارهای پایه اشغال می گردد. شما حداکثر به یکدهم درصد از منابع سرور دسترسی دارید.

این سرویس دهندگان با ارائه سرویس با قیمت کمتر (مثلا نصف)، پنج برابر سرویس دهنده ای که 70 سرویس را بر روی سرور خود تعریف کرده اند سود می برند. در صورتی که آن که زیان می بیند وب سایت شما خواهد بود.

منابع RAM و CPU مانند اکسیژن و آب برای حیات و رشد وب سایت پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لازم هستند.

نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

نکات بسیار زیادی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد که قبل از راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید به آن توجه کنید. قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید بدانید چه مشخصات فنی نیاز دارید و چگونه یک شرکت خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتواند آنها را برای شما برآورده کند.

امکاناتی از قبیل میزان فضا و پهنای باند، نوع سیستم عامل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، تعداد دامنه و بانک اطلاعاتی و... برخی از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هستند. شما باید بتوانید از ابتدا کار لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سرویس مورد نیاز خود را به صورت درست انتخاب کنید تا مجبور نشوید پس از زمان کوتاهی هزینه های اضافی بابت خرید پلن های بالاتر بپردازید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

1- فضای مورد نیاز :

اگر هدف شما راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ساده به منظور تمرین و یادگیری است میتوانید از فضای کوچک شروع کنید. این مقدار فضا برای اینکه بتوانید چند فایل ساده، کم حجم و کم هزینه داشته باشید و برای تمرین پروژه های برنامه نویسی و تست کردن اسکریپت های مختلف کافی است.

به طور کلی توصیه می شود جمع مورد نیاز فایل ها و اسکریپت ها از 20% فضای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بیشتر نباشد. 30% برای فضای ایمیل ها و 50% برای فضای Back up ها رزرو باشد.

اگر قصد راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خدماتی و اطلاع رسانی را دارید، حداقل از پلان های شرکتی شروع کنید. چون بخشی از این فضا بابت نصب اسکریپت مورد نظرتان در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اشغال میشود و مابقی آن بابت نگه داری از تصاویر و فیلم و به طور کلی فایل ها و مطالب و مولتی مدیای سایت استفاده خواهد شد.

 بخش مناسبی برای فضای آدرس های ایمیل خود به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیش بینی کنید. به مرور زمان و با پیشرفت سایت تان ممکن است لازم باشد تا چند گیگابایت هم فضا بخرید. طبیعی است هرچه مطالب بیشتری داشته باشید و سایت شما گسترده تر باشد به فضای بیشتری برای نگه داری فایل های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود نیاز دارید.

برخی از شرکت های خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به شما وعده فضای نامحدود میدهند. اما باید بدانید که در عمل این کار ممکن نیست. این فقط یک جمله تبلیغاتی است. زیرا تمامی سرورها اطلاعات شما را بر روی هارد دیسک خود نگهداری میکنند و تمامی هارد دیسک ها هم فضای مشخصی دارند که آن فضا بین کاربران تقسیم شده است. پس چیزی به نام نامحدود وجود ندارد.

عملا این موضوع با خرید هاردهای کم سرعت تر و ارزانتر و سرور های قدیمی تر با ارئه حجم بیشتر انجام می گردد.

برای امتحان شما میتوانید بر روی یکی از همین سرویس های نامحدود فایلهای سنگین قرار دهید و پس از مدتی خواهید دید که شرکت خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با شما تماس میگیرد و از شما درخواست میکند پلن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را ارتقا دهید یا سرویس خود را به سرویس دهنده دیگری منتقل کنید!

 

فضای مورد نیاز

 

2- ترافیک ماهانه و پهنای باند :

نکته بعدی قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تصمیم گرفتن در مورد مقدار پهنای باند لازم برای سایت تان پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. همانطور که در استفاده از اینترنت خانگی محدودیت دارید و در ماه تا اندازه ای میتوانید از آن استفاده کنید و برای استفاده بیشتر باید گیگ بخرید.

در مورد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  نیز این موضوع وجود دارد. شرکت های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای هر پلن مقدار خاصی ترافیک به صورت ماهیانه در نظر میگیرند. اگر شما قبل از پایان ماه بیشتر از آن مقدار استفاده کنید سرویس شما معلق میشود تا بابت خرید گیگ اضافی هزینه پرداخت کنید.

تصور کنید حجم وب سایت شما پس از انجام شدن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. 1 گیگا بایت است. پس بابت هر کاربری که از سایت شما به طور کامل بازدید میکند شما به 1 گیگا بایت ترافیک نیاز دارید. اگر پهنای باند ماهیانه شما 100 گیگ باشد (معادل 1024 مگابایت) شما میتوانید در ماه حدود 100 بازدید کننده کامل یا 1000 بازدید کننده که 10% سایت شما را دیده است، داشته باشید. همچنین اگر یک فایل 100 مگابایتی در سایت خود قرار داده اید تا کاربران بتوانند دانلود کنند، بابت هر دانلود کاربر به همین مقدار از ترافیک مجاز شما استفاده میشود.

برای حداقل استفاده از ترافیک ماهیانه یا هزینه آن میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید:

 • نکات لازم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به منظور کاهش حجم سایت و افزایش سرعت آن رعایت کنید.
 • فایل های حجیم و قابل دانلود را به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بر روی سرویس های آپلود فایل و سرویسهای خارج از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتان قرار دهید.
 • از پلان ها با ترافیک بالا یا خدمات vps , vds و سرور اختصاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود استفاده کنید.

شرکت هایی هستند که وعده پهنای باند و ترافیک نامحدود به شما میدهند که این یک شعار تبلیغاتی است. امیدوار هستند که میزان مصرف شما کمتر از متوسط باشد و اگر حجم مصرفی شما بالاتر از میزان پیش بینی باشد نسبت به لغو قرارداد عمل می کنند.

این کار متاسفانه حرفه ای نیست ولی ابزاری برای جذب کاریر شده است.

 

3 - تعداد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :

ممکن است در آینده پس از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیاز داشته باشید تا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های دیگری برای سایت خود بخرید و آن را به صفحه اصلی سایت یا زیر گروه های آن متصل کنید. برای مثال در کنار سایت اصلی خود بخواهید قسمت چت روم یا فروشگاه و .... راه اندازی کنید و برای این بخش ها لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جداگانه ای بخرید که کاربران با تایپ آن مستقیما وارد بخش مورد نظر بشوند.

همچنین زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هم میتواند در این مورد به شما کمک کند. اگر سایت شما در آدرس site.com قرار دارد شما میتوانید با ساختن زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قسمت فروشگاه خود را در shop.site.com یا قسمت پشتیبانی را در support.site.com راه اندازی کنید. با این کار شما در عمل یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مستقل دیگری انجام داده اید که نیازی به سایت اصلی شما ندارد و حتی میتواند محتوای متفاوتی هم داشته باشد.

قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید دقت کنید که سرویس دهنده قابلیت اضافه کردن چه تعداد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به شما میدهد. گرچه عموم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های متوسط نیاز چندانی به این موضوع ندارند و تنها سایتها ی بسیار بزرگ هستند که این موضوع را به طور جدی باید در نظر بگیرند.

 

4 - تعداد ایمیل و مشخصات آن :

معمولا در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های خدماتی و شرکتی و سازمان ها از ایمیل خود سایت برای مکاتبات اینترنتی استفاده میکنند و استفاده از ایمیل شخصی برای آنها زیاد مرسوم و پسندیده نیست. پس اگر از این دسته افراد هستید و میخواهید برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودتان یک ایمیل با نام و برند خود داشته باشید باید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دقت کنید که شرکت سرویس دهنده چه تعداد ایمیل در اختیار شما قرار میدهد و آیا این ایمیلها قابلیت PoP3 یا IMAP دارند یا خیر.

این دو قابلیت به شما کمک میکند از طریق نرم افزارهای بررسی ایمیل مانند لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بتوانید بدون وارد شدن به سایت و از طریق همین نرم افزارها ایمیل های خود را بررسی کنید یا ایمیل ارسال کنید.

قابلیت امنیتی ایمیل ها و این که این ایمیل ها به آدرس مخاطب ارسال شوند و در هنگام دریافت در پوشه spam نروند از نکات بسیار مهم تهیه سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

یک سرویس دهنده حرفه ای باید با تامین لایسنس های معتبر، راه اندازی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری مدیریت شبکه و مانیتور وضعیت ip های این سرویس را به درستی ارائه کند.

 

تعداد ایمیل و مشخصات آن

 

5- بانک اطلاعاتی :

تقریبا تمام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های امروزی نیاز به بانک اطلاتی دارند. چون استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، فروشگاه های آنلاین و سایر نرم افزارها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها فراگیر شده است.

بانک اطلاعاتی محلی است که تمامی اطلاعات کاربران سایت و مطالب شما در آن ذخیره می شود و از نکاتی است که قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید آن را در نظر بگیرید.

هرچه سایت شما کاربران ثبت نام کرده و همچنین مطالب و عملکرد و فرآیند بیشتری داشته باشد به همان مقدار حجم بانک اطلاعاتی آن بیشتر میشود. بسیاری از شرکت های ارائه کننده خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رایگان به شما اجازه استفاده از مقدار مشخصی از فضا برای بانک اطلاعاتی را میدهند. ولی در سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. غیر رایگان این محدودیت با توجه به نوع پلن تغییر میکند. در پلن های بالاتر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که مناسب لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. های حجیم و پر بازدید است، حجم مناسبی هم برای ساخت بانک اطلاعاتی به هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد.

این محدودیت به دلیل نیاز این سرویس های لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به منابع بسیار بیشتری از RAM و CPU سرور می باشد. که یک سرویس دهنده حرفه ای خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که خود را موظف به ارائه خدمات با کیفیت بالا می داند، می بایست آن را در نظر داشته باشد.

 

بانک اطلاعاتی

 

6 - پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف :

بعضی از اسکریپت ها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای اینکه به درستی کار کنند نیاز دارند که ماژول خاصی بر روی سرور فعال باشد که در غیر این صورت اسکریپت شما پیغام خطا میدهد و به درستی کار نمیکند. به عنوان مثال اسکریپت هایی که برای امنیت بیشتر و جلوگیری از کپی برداری با Zend Optimizer بصورت کد شده و استفاده در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در آمده اند برای اجرا باید ماژول Zend بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما فعال باشد.

پس اگر قصد راه اندازی و اجرای اسکریپت خاصی برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دارید حتما قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این مسئله را با قسمت پشتیبانی در میان بگذارید.

پشتیبانی از ماژول ها، اسکریپت ها و فریم ورک ها مختلف

7 - پشتیبانی :

یکی دیگر از نکات بسیار مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. توجه کردن به نوع و کیفیت پشتیبانی شرکت سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. باید بررسی کنید که در چه بازه زمانی پاسخ سوالات شما از طریق تیکت داده میشود و آیا شرکت، پشتیبانی تلفنی هم دارد؟ آیا پشتیبان چت آنلاین دارد؟ و اینکه سطح دانش نیروی پشتیبان پاسخگو در چه حدی است؟

برخی از شرکت ها از نیروی های تازه کار و با سطح اطلاعات کم برای کاهش هزینه های پشتیبانی سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده می کنند. هر چند این کار حرفه ای نیست اما رواج دارد و شما باید حتما این موضوع را مورد بررسی قرار دهید.

گاهی اوقات درست در زمان اوج ترافیک سایت ناگهان مشکلی پیش می آید و سایت شما غیر فعال میشود. در آن زمان شما باید بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را فعال کنید و به حالت اول برگردانید. در غیر این صورت خسارت شدیدی به سایت شما وارد میشود. چون شما به تمامی منابع سرور دسترسی ندارید پس وظیفه تیم پشتیبانی شرکت سرویس دهنده است که در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق تیکت، تلفنی یا چت آنلاین به مشکل شما رسیدگی کند.

یک پشتیبانی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خوب و سریع و دقیق به دلیل افزایش بهای تمام شده سرویس، ارزش مقداری پرداخت هزینه بالاتر را دارد چون در وقت نیاز واقعا برای شما مشکل گشا خواهد بود.

 

پشتیبانی

 

8 - SSH یا Remote desktop

در سرور های اختصاصی یا وی پی اس برای انجام عملیات مدیریتی و نصب و حذف برنامه ها از روی سرور به دسترسی خاصی نیاز دارید. در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینوکس از طریق SSH و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ویندوز از طریق Remote Desktop انجام میشود. سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما باید این دسترسی ها را به شما بدهد. پس قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید از سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود بپرسید آیا این امکانات را در اختیار شما قرار میدهد یا خیر.

این موضوع در خرید سرویس های VPS و VDS اهمیت ویژه ای دارد.

9 - ایجاد فایل htaccess.

برخی از اسکریپت های کاربردی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای عملکرد درست نیاز دارند که فایلی به نام htaccess. بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ایجاد کنند. این فایل به شما در محافظت از پوشه ها با پسورد، ریدایرکت صفحات سایت، قابلیت Re-write آدرس صفحات (که در سئو بسیار مهم است)، ایجاد دسترسی های خاص برای فایل ها و پوشه ها و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد. پس شما باید بتوانید این فایل را بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود ایجاد کنید و سرویس دهنده باید این امکان را در اختیار شما قرار دهد.

10 - قابلیت Cron Jobs :

کرون جاب یکی دیگر از قابلیت های اصلی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. با کمک این سرویس شما میتوانید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود را طوری برنامه ریزی کنید تا در ساعت خاصی یک عملیات از پیش تعیین شده را برای شما انجام دهد.

برای مثال یک اسکریپت فروشگاه ساز نیاز دارد تا هر شب راس ساعت 12 تمامی پروسه فروش و خدمات مالی آن روز را صفر کند و روز بعدی را شروع کند که این پروسه از طریق کرون جاب انجام میشود. این فقط یک نمونه از قابلیت های کرون جاب است و این قابلیت میتواند در اتوماتیک کردن بسیاری از پروسه ها بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کاربرد داشته باشد.

11 - پشتیبانی از زبان ها :

تمامی ط لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها و اپلیکیشن ها با یک زبان تحت وب برنامه نویسی شده اند. مانند: Php , Asp , Asp .net , java , Javascript , phyton و سایر زبانهای برنامه نویسی رایج تحت وب که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما باید قابلیت اجرای آنها را داشته باشد. برای اجرای این برنامه ها که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده شده اند باید ماژول های مخصوص و متناسب با ویرایش زبان برنامه شما بر روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما نصب و تنظیم باشد.

 

پشتیبانی از زبان ها

12 - بک آپ :

یک امتیاز قابل توجه دیگر قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید به آن توجه کرد بک آپ گیری منظم توسط خود سرویس دهنده است. به عنوان مسئول لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  خودتان باید در بازه های زمانی مختلف از مطالب و فایل های خود فایل پشتیبان یا Backup داشته باشید. تا بتوانید اگر مشکلی برای سایت پیش آمد بلافاصله از آن پشتیبان استفاده کنید و سایت خود را به حالت اول برگردانید. اکثر سرویس دهندگان لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. با کیفیت به صورت منظم از تمامی سرورها و فایلهای آن بک آپ گیری روزانه، هفتگی یا ماهیانه دارند. اگر تصادفا شما فراموش کنید که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید میتوانید با سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تماس بگیرید و از آنها بخواهید از بک آپ استفاده کنند و یا سایت شما را اصلاح کنند.

هر چند این مزیت مازاد بر سرویس است اما برای حضور مطمئن در فضای آنلاین یک نیاز واقعی است.

 

بک آپ

 

13 -نوع سیستم عامل Operating System :

قبلا خواندید که زبانهای مختلفی برای برنامه نویسی تحت وب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. وجود دارد و هر کدام از این برنامه ها برای اجرا شدن نیاز به سیستم عامل مناسب خود را دارند. پلانهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ویندوز برای اجرا اسکریپت Asp.Net مناسب است. پلانهای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینوکس برای اجرای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و اسکریپت های نوشته شده با زبان Php بهترین گزینه هستند. هر نوع اسکریپت برای اجرا روی نوع خاصی از سیستم عامل بهینه شده و بهترین سازگاری را با آن دارد.

 

14 - آپدیت بودن :

از دیگر نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آپدیت بودن یک سرویس دهنده خوب و با کیفیت است. که باید مرتبا سرورهای خود را هم از نظر نرم افزاری و هم از نظر سخت افزاری به روز رسانی کند. زیرا سیستم های قدیمی امکانات کمتری در اختیار کاربر قرار میدهند و از طرفی مشکلات امنیتی فراوانی در آنها وجود دارد که باعث آسیب پذیری و قابل نفوذ شدن سرورها میشود.

وقتی یک نرم افزار آپدیت میشود علاوه بر اضافه شدن امکانات جدیدتر به آن، از نظر مشکلات امنیتی هم ارتقا پیدا میکند و ایرادات موجود در آن رفع میشود. پس هنگام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باید از نظر بروز بودن سرویس دهنده مطمئن باشید.

این موضوع برای سرویس دهنده هزینه زاست چرا که سرویس های با لایسنس فعال امکان به روز شدن صحیح را دربر خواهند داشت.

 

15 - آپتایم Uptime :

یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینترنتی باید همیشه در دسترس باشد. چون 24 ساعت روز و 7 روز هفته و 365 روز سال سایت شما در حال بازدید است. پس باید از قابلیت آپتایم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطمئن باشید.

آپتایم یعنی مدت زمانی که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتواند بدون قطعی و وقفه کار کند. به صورت درصد بیان میشود و هرچه به 100% نزدیک تر باشد طبیعی است که کیفیت آن سرویس بهتر و بالاتر است.

تصور کنید شما یک تخفیف برای فروش ویژه به مدت 2 ساعت در سایت خود قرار داده اید و از طریق ایمیل و پیامک و روشهای دیگر به کاربرانتان اطلاع رسانی کرده اید. که در این فروش ویژه شرکت کنند و درست در شروع این زمان سایت شما قطع میشود. خوب این موضوع برای شما یک کابوس خواهد شد. چندین کاربر و مشتری با مراجعه به سایت شما با پیغام خطا مواجه میشوند و از سایت شما خارج میشوند.

نه مدیران سایت ها دوست دارند که سایتشان حتی برای 1 دقیقه از دسترس خارج باشد و نه کاربران دوست دارند که سایت محبوبشان قطع شود. پس دقت کردن روی میزان آپتایم سرویس دهنده لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بسیار مهم است.

16 - امنیت Security :

برقراری امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از نکات مهمی است که باید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از شرکت میزبانی وب اطمینان حاصل نمایید. البته کار آسانی نیست و نیاز به تخصص دارد. چون باید حتما شخصی که دوره های تخصصی امنیت شبکه را گذرانده مسئولیت تامین امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را به عهده بگیرد.

استفاده از آخرین نسخه از سیتم عامل ها و نرم افزارهای موجود و هم چنین استفاده از فایروال های سخت افزاری میتواند تا حد بسیار زیادی امنیت را بالا ببرد. بخش دیگری از امنیت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مربوط به کاربر میشود که هرگز نباید اسکریپت های نال شده (Null)، یا همان قفل شکسته را روی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نصب کند. چون اکثریت افرادی که اسکریپت های گران قیمت پولی را نال میکنند و قفل آن را میشکنند داخل اسکریپت ویروس یا ابزار آلات هک قرار میدهند و شما با نصب آنها در عمل خودتان را برای هک شدن و سوء استفاده آماده کرده اید. قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مورد نظر برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما از نظر امنیت سرویس ها هم باید آن را بررسی کنید.

نکاتی که در این مقاله نکات مهم قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه کردید به شما کمک میکند تا بهترین پلن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود انتخاب کنید و با هزینه معقول بتوانید کسب و کار آنلاین خود را آغاز کنید و در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود با مشکلی مواجه نشوید.

برای مشاهده مشخصات پلن های میزبانی وب فراکارانت میتوانید از صفحه مقایسه پلانهای  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بازدید کنید یا با کارشناسان ما در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

 

امنیت Security

 

 

مراحلی که در مقاله نکات قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه نمودید راهنمای آشنایی با مراحل انتخاب میزبانی وب و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بود که در مورد تمامی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ها صادق است و میزان اهمیت آن ممکن است در موارد مختلف متفاوت باشد.

توجه داشته باشید اگر قرار باشد از سرویس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهینه برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود برخوردار باشید باید آن را بشناسید و انتخاب آن را به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یا دیگران واگذار نمایید.

در پایان اگر احساس می کنید سوالاتی دارید که در مقاله نکات قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پاسخ آن وجود ندارد می توانید با کارشناسان ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   تا در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهند.

 

سایر مقالات مرتبط

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده صفحات زیر توصیه شده است...
 
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.     لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.         

 

 • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
 • اضافه کردن...