رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

تعداد سایت های اینترنتی هر روز در حال زیاد شدن است و امروزه تقریبا تمامی افرادی که سرویس یا کالایی برای فروش داشته باشند با راه اندازی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اینترنتی سعی در معرفی خود در فضای مجازی جهت بازاریابی و فروش بیشتر را دارند.

یک بخش مهم از قبل از شروع پروژه آنلاین خود باید به آن توجه کنید نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. وقتی یک کاربر وارد سایت شما می شود اولین چیزی که توجه او را جلب میکند لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما است. در واقع رعایت نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و ظاهر سایت مانند ویترین یک فروشگاه است که هرچه زیباتر باشد میتواند مشتریان بیشتری به داخل فروشگاه هدایت کند.

 

این مقاله نسخه کامل و جامع مقاله ۷ نکته مهم در طراحی سایت می باشد. در صورت نیاز برای داشتن آشنایی و اطلاعات اولیه برای مطالعه این مقاله می توانید در ابتدای امر پیش نیاز این موضوع را مطالعه نمایید…

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

نکات طراحی سایت

 

نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

۱- بررسی اولیه:

قبل از اینکه یک پروژه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استارت بخورد باید نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را بررسی کنید که سایت هدف چه موضوعی دارد و مخاطبان آن چه اشخاصی هستند؟

هر سایتی با توجه به گروه کاربران هدف و نوع محتوا باید نکات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مخصوص به خود را داشته باشد. یک سایت شخصی با سایت سازمانی و شرکتی از نظر ساختار بسیار متفاوت است و به عنوان یک طراح باید تمامی این موارد را بررسی کنید. چون اگر با عجله و بدون تحقیق قالب را طراحی کنید و بعد از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. متوجه شوید که آن قالب پاسخگوی سایت مقصد نیست در عمل شکست خورده اید و باید از صفر شروع کنید و این یعنی اتلاف هزینه و زمان…

 

۲- رنگ بندی:

گام بعدی در توجه به نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رنگ بندی سایت است. سایت های خبری و رسمی معمولا از رنگ های سنگین و تیره استفاده میکنند چون بیشتر محتوا آنها شامل متن است و کاربر هنگام مطالعه اینگونه سایت ها خسته نمیشود.

اما سایتهای فروشگاهی و خدماتی از رنگ های تند و با کنتراست بالا استفاده میکنند چون هدف این سایت ها جذب مشتری و افزایش فروش است. پس باید در انتخاب نوع رنگ سایت نیز دقت کافی داشته باشید.

برای هر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از ترکیب ۲ تا ۳ رنگ مختلف استفاده کنید. استفاده از رنگ های بیشتر از این باعث شلوغ شدن لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خواهد شد.

۳- لوگو:

تمام سایت های شخصی و تجاری باید از یک لوگو برای معرفی نام و برند خود استفاده کنند. یک لوگو در ذهن کاربر ثبت میشود و هر جا که لوگوی شما منتشر شده باشد بازدید کنندگان را به یاد شما می اندازد. برای رعایت نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حتما از یک لوگو زیبا در قسمت بالایی سایت استفاده کنید.

 

۴ – رنگ متن:

بهتر است رنگ متن سایت مشکی با پس زمینه سفید باشد. در این صورت کاربر هنگام خواندن متن دچار خستگی چشم نمیشود و میتواند مقالات شما را کاملا مطالعه کند. استفاده از رنگ های تند برای متن سایت باعث میشود لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .

 همچنین می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر مقاله  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را مطالعه نمایید.

 

۵- امنیت کدنویسی:

در کدنویسی قالب سایت باید دقت کنید تا راهی برای نفوذ هکرها وجود نداشته باشد. اکثر سایت هایی که توسط یک نفر کدنویسی میشوند دارای باگ هستند. پس سعی کنید قبل از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از دوستان متخصص خود کمک بگیرید و بخواهید کدهای سایت شما از لحاظ آسیب پذیری و نفوذ بررسی کنند.

 

۶ – نظم و برنامه ریزی:

رعایت نکات  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای شما یک پروژه است و برای هر پروژه باید برنامه ریزی وجود داشته باشد. از مرحله تحقیق تا تحویل پروژه و بخش های بعدی، باید برای تک تک این کارها برنامه ریزی داشته باشید و طبق آن پیش بروید. با این کار دیگر چیزی هم از قلم نمیافتد و پروژه تا انتها درست پیش میرود.

 

۷ – بخش بندی سایت:

یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برای زیبا تر شدن ظاهر سایت این است که صفحات آن را به بخش های مختلف تقسیم کنید و در هر بخش نوع خاصی از مطالب قرار دهید.

به عنوان مثال میتوانید از ستون های کناری برای قرار دادن تبلیغات، لینک دوستان، فرم ثبت نام و … استفاده کنید. از بخش بالایی سایت هم برای قرار دادن لوگو و منو های سایت استفاده کنید. این کار باعث افزایش رضایت کاربر از سایت شما میشود.

 

۸ – سادگی:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که انجام می دهید باید ساده ولی کامل باشد. یک طراحی ساده همیشه زیبا و برای همه قابل فهم است و در عین حال میتواند به بهترین وجه ممکن موضوع را به کاربر منتقل کند.

 

۹ – تکنولوژی:

برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا جایی که میتوانید از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی تحت وب مانند: Html 5 ,Jquery ,bootstrap  و این دست فریم ورک ها استفاده کنید که قابلیت های فراوانی در اختیار شما قرار میدهد و امنیت بیشتری هم دارد. برای آشنایی بیشتر به مقاله لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مراجعه کنید.

 

۱۰ – خاص بودن:

قالب های رایگان فراوانی در بازار وجود دارد که میتوانید از آن ها برای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خود استفاده کنید اما فکر کرده اید چند نفر مثل شما از همان قالب استفاده کرده اند و سایت شما ممکن است از نظر کاربر تکراری باشد. همچنین این قالب های رایگان و قفل شکسته که در اینترنت به وفور یافت میشوند پر از مشکلات ظاهری و فنی هستند.

 

۱۱ – تست:

قبل از اینکه قالب طراحی شده را روی سایت استفاده کنید ابتدا برای مدتی بصورت آفلاین یا روی یک زیردامنه آن را فعال کنید و از دوستان خود بخواهید با سایت کارکنند و معایب آن را پیدا کنند تا بتوانید آنها را رفع کنید. با این کار وقتی قالب بر روی سایت اصلی قرار گرفت دیگر کاربران شما مشکلی با آن نخواهند داشت.

 

طراحی سایت

 

 

تجربه کاربری                    User Experience

 

به جهت افزایش کیفیت مطالعه و دسته بندی موضوعات برای مطالعه بخش تجربه کاربری از نکات اصلی طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید…

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

محتوا                  Content

 

۲۹- تعداد صفحات:

در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نیازی نیست که صدها صفحه برای یک سایت ایجاد کنید بلکه میتوانید در چند صفحه اصلی سرویس ها و کالای خود را معرفی کنید. به این ترتیب مدیریت آن برای شما راحت تر خواهد بود و کاربر هم سریعتر به هدف خود میرسد.

۳۰ – صفحه اصلی:

مهم ترین بخش یک سایت و از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که اگر درست طراحی شود میتواند یک بازدیدکننده عادی را به یک خریدار تبدیل کند صفحه اصلی آن سایت است. پس باید دقت فراوانی در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و صفحه اول داشته باشید.

۳۱ – محتوی همه چیز است:

اگر هدف بلندمدت برای موفقیت در فضای اینترنت دارید باید روی تولید محتوا تمرکز کنید. در میانه میلیونها سایت اینترنتی فقط یک محتوا خوب و کاربردی میتواند در نتایج جست و جو جایگاهی داشته باشد.

۳۲ – اسپم:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این است که هرگز افرادی که در خبرنامه سایت شما عضو هستند را با مطالب بی مورد و تبلیغات اسپم نکنید.

۳۳ – تصاویر:

در یک متن طولانی یا توضیح یک موضوع تخصصی انتشار یک تصویر مناسب از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که میتواند به اندازه صدها خط توضیح در انتقال مفاهیم موثر باشد.

۳۴ – ویدئو ها:

برای مطالب آموزش از ویدئو استفاده کنید و این کار تا حد بسیار زیادی نرخ تبدیل کاربران را افزایش میدهد.

۳۵ – به روز رسانی:

یک سایت راکد و بدون فعالیت هیچ کاربری نخواد داشت و جایگاهی در نتایج هم ندارد. پس آپدیت کردن منظم سایت در فواصل زمانی منظم از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

۳۶ – وبلاگ:

از نکات طراحی سایت داشتن وبلاگی است که یکی از مهم ترین بخش های سایت است که مقالات شما در آن قرار میگیرد و میتوانید اطلاعات مهم در مورد محصولات را در آن قرار دهید.

 

۳۷ – شبکه های اجتماعی:

بخش بسیار مهمی از ترویج و جذب کاربر به سایت بر عهده شبکه های اجتماعی است که به شما کمک میکند به صورت رایگان خودتان را به میلیونها کاربر از سراسر جهان معرفی کنید.

البته باید دقت کنید تا لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. را مرتکب نشوید.

 

۳۸ – هدفمندی:

یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هدفمندی سایت است. اگر سایت شما جنبه عمومی ندارد و کالای خاصی ارائه میکنید پس فقط به دنبال جذب کاربران هدف خود باشید تا نتیجه بهتری بگیرید.

 

۳۹ – گرامر:

باید دقت کنید که در متن شما غلط املایی و گرامر وجود نداشته باشد تا کاربر دچار چند فهمی و اشتباه نشود.

۴۰ – برتر بودن:

در دنیای پر رقابت سایت های اینترنتی فقط به بهترین بودن و رتبه اول نتایج گوگل فکر کنید.

 

۴۱ – صفحات فرود:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این است که برای فروش کالاهای خود صفحات فرود Landing page طراحی کنید و به طور خلاصه امتیازات مثبت محصول خود را در آن منتشر کنید.

۴۲ – سئو :

یک بخش بسیار مهم در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. قابلیت سئو بودن آن قالب است. یعنی قالب برای موتورهای جستجو از نظر کدنویسی بهینه باشد تا بتواند رتبه خوبی کسب کند.

 

۴۳ – رتبه بندی:

سایت شما باید در نتایج جست و جو رتبه خوبی داشته باشد که بتوانید فروش بیشتری داشته باشید. همه در حال تلاش هستند تا به صفحه اول نتایج گوگل دست پیدا کنند.

در رتبه بندی گوگل این صفحات سایت شما هستند که به شما رتبه میدهند نه خود سایت.

 

محتوا در طراحی سایت

 

توسعه                      Development

 

۴۴ – سیستم مدیریت محتوا:

به جای ساعت ها برنامه نویسی و لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از صفر میتوانید از صدها سیستم مدیریت محتوا موجود در اینترنت نظیر : وردپرس، جوملا و … استفاده کنید.

 

۴۵ – امنیت کاربران:

وقتی شما قصد فروش کالایی به کاربران دارید پس تامین امنیت روند خرید و فعالیت کاربران در سایت یکی دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که بر عهده شماست.

 

۴۶ – پاداش:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. در نظرگیری پاداش برای کاربران است. اگر فرم ثبت نامی در سایت دارید در مقابل این ثبت نام و اعتماد کاربران برای آنها پاداشی در نظر بگیرید. مانند یک کتاب الکترونیکی یا یک کد تخفیف…

۴۷ – مطالعه:

سعی کنید همیشه در موضوع سایت خود آگاه باشید و با مطالعه و تحقوق از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

۴۸ – انتقال تجربیات:

در محتوا سایت خود از تجربیات گذشته خود بنویسید و کاربران را از آنچه به سختی یاد گرفته اید مطلع سازید.

 

۴۹ – برون سپاری:

از دیگر نکات طراحی سایت داشتن تخصص و زمان کافی است. اگر تخصص و زمان کافی در اختیار شما نیست میتوانید از طریق برون سپاری آن پروژه را به یک شخص متخصص بسپارید.

 

۵۰ – رعایت اصول:

رعایت اصول برنامه نویسی و بخش بندی های سایت یک بخش مهم از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است.

 

۵۱ – سرعت سایت:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. سرعت خوب یک سایت است. میتوانید با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و همچنین استفاده از یک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تا حد زیادی سرعت سایت را افزایش دهید.

 

۵۲ – تصاویر مرتبط:

استفاده از تصاویر مرتبط با موضوع سایت از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است. سعی کنید از عکس های مرتبط با موضوع استفاده کنید.

 

۵۳ – متن بیش از حد:

اگر مقالات سایت شما طولانی هستند سعی کنید آنها را به چند بخش تقسیم کنید و با پراگراف بندی و استفاده از تگ های H1 . H2 مطالب مهم را مشخص کنید.

 

۵۴ – کدهای اضافی:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کدهای زیباسازی که در آن استفاده میشود. مانند: خوش آمدگویی هنگام ورود کاربر، پرسیدن سن و تاریخ تولد، خداحافظی هنگام خروج کاربر و ….. اینگونه کدها دیگر منسوخ شده اند و بهتر است از سایت حذف شوند.

۵۵ –  فوتر سایت:

بخش انتهایی سایت که به آن فوتر گفته میشود محل خوبی برای قرار دادن لینک دوستان و همچنین لینک بخشهای اصلی سایت است که از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که باید به آن پرداخت.

 

توسعه در طراحی سایت

 

آینده سایت                     Future

 

۵۶ – رفع مشکلات:

از کاربرهای سایت بخواهید که اگر مشکلی در سایت وجود دارد حتما به شما خبر بدهند و هرچه سریعتر آن مشکل را رفع کنید.

 

۵۷ – آنالیز رقبا :

از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که می توان به آن اشاره کرد سایت رقباست. سایت های همکار خود را بررسی کنید و از نقاط قوت آنها برای بهبود سایت خود استفاده کنید.

 

۵۸ – راهنما باشید:

در دنیای اینترنت امروز فقط سایت هایی موفق هستند که با دادن اطلاعات جامع و کاربردی به کاربران بتوانند رتبه خوبی در نتایج گوگل داشته باشند.

 

۵۹ – فعال باشید:

از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید همیشه به آن توجه کرد فعال بودن است. مهم نیست چقدر از سایت های رقیب عقب هستید با سعی و تلاش میتوانید در زمان کوتاهی جایگاه خود را پیدا کنید.

 

۶۰ – همگام سازی :

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که باید به آن دقت کنید این است که سایت شما قابلیت گسترش داشته باشد و بتواند با تکنولوژی های آینده تطبیق پذیری پیدا کند.

 آینده طراحی سایت

 

نبایدها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

۶۱ – فلش:

استفاده از فلش از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و زیباسازی آن بسیار موثر است اما نباید در این کار زیاده روی کرد چون باعث کند شدن سایت و سنگینی صفحات میشود.

۶۲ – پاپ آپ:

هیچکس علاقه ای به این پنجره های مزاحم ندارد. از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که از پاپ آپ در هیچ جای سایت استفاده نکنید.

۶۳ – پخش اتوماتیک:

اگر در سایت خود از فیلم و صدا استفاده میکنید حتما برای آن دکمه پخش و توقف قرار دهید و قابلیت پخش اتوماتیک را از روی آن حذف کنید.

۶۴ – تبلیغات:

همه سایت ها برای ادامه دادن و کسب درآمد از تبلیغات در سایت استفاده میکنند. از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حفظ تعادل است. با تبلیغ بیش از حد باعث آزاد کاربران نشوید.

۶۵ – اسلاید شو:

یک بخش دیگر از نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ایجاد اسلاید شو است. با کمک اسلاید شو میتوانید مطالب مهم و اصلی سایت را به کاربران نمایش دهید. اما دقت کنید که این اسلاید شو ها در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. زمانبندی مناسبی داشته باشد که برای کاربر قابل دیدن باشد و کاربر بتواند در صورت نیاز روی آن کلیک کند.

۶۶ – تکنولوژی های منسوخ:

اگر مدتهاست از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. شما گذشته و سایت شما قدیمی شده بهتر است به فکر لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و یک قالب نو باشید و از تکنولوژی های جدید برنامه نویسی تحت وب در آن استفاده کنید.

۶۷ – تصاویر متحرک:

استفاده از تصاویر متحرک یا Gif سالها پیش در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مرسوم بود. اما دیگر جایگاهی ندارد و خوب نیست که زیاد از این تصاویر در سایت استفاده کنید.

۶۸ – حروف بزرگ:

از دیگر نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این استکه در نوشتن محتوا سایت نیازی نیست تمام کلمات را با حروف بزرگ بنویسید. چون کاربری که این متن را میخواند احساس میکند شما در حال فریاد زدن هستید که اصلا خوشایند نیست .

۶۹ – زیرخط:

استفاده از زیرخط هم باید به اندازه لازم باشد. کلمات مهم و لینک ها را زیرخط دار کنید. نیازی نیست کل متن به صورت زیرخط دار باشد چون باعث اذیت شدن کاربر و ناخوانایی متن میشود.

 

نبایدها در طراحی سایت

 

برای راحتی مطالعه و در دسترس بودن، این نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بصورت اینفوگرافیک تقدیم حضور شما میشود. برای مشاهده اینفوگرافیک کامل مقاله نکات طراحی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

                                                                                                  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

 

 

مطالبی که در این مقاله مطالعه کردید مهمترین نکات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. است که باید رعایت کنید و کمک میکند یک سایت بی نقص و برنامه ریزی شده داشته باشید که در زمان کوتاهی به موفقیت میرسد. چنانچه نیاز به خدمات لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  دارید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

سایر مقالات مرتبط

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

 

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و محصولات فراکارانت مشاهده ی صفحات زیر توصیه شده است…

 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.        لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.       لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.          لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...