tarkhisekala

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

درباره tarkhisekala

 • درجه
  کاربر تازه وارد
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شخصی

 • سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه
 • انجمن ساز مورد علاقه
 • آدرس سایت
  http://www.hakhamaneshtrading.com
 1. استان بوشهر دارای بندرهای کوچک و بزرگ زیادی است که مهمترین آنها در حوزه حمل کالاهای تجاری ، بندر بوشهر می باشد. بندر بوشهر ظرفیت پذیرش 8 میلیون تن کالا را دارد و قابلیت فله ، خدمات کانتینر ، مواد نفتی ، محصولات سردخانه ای و مسافری را دارد. بندر بوشهر از لحاظ جغرافیایی در قسمت جنوب غربی ایران و در کنار خلیج فارس قرار دارد. این بندر پررونق ترین بندر جنوبی کشور می باشد از لحاظ جغرافیایی دارای موقعیتی است که در اعتبار و پیشرفت آن نقش مهمی دارد. قابل ذکر است که بندر بوشهر یکی از بندرهای مهم ایران است که فعالیت آن در حوزه گمرک و تجارت می باشد و در کار ترخیص و گمرک به صورت شبانه روزی فعالیت دارد و با تسهیلات ویژه ای که ارائه می نماید در کار صادرات و واردات ، رونق اقتصادی یافته است. شما برای بهره مندی از مطالب بیشتر در زمینه ترخیص کالا در بندر بوشهر می توانید از وب سایت hakhamaneshtrading.com دیدن نمایید.
 2. امروزه با توجه به گسترش یافتن امور بازرگانی بین الملل و نیازهای مختلف بازرگانان ، انواع گوناگونی از اعتبارات اسنادی معرفی شده است و به وسیله بانک ها به کار رفته است. این گوناگونی باعث می شود تا طرفین معامله بتوانند طبق شرایط خود گزینه عالی را جهت پرداخت انتخاب نمایند. در کل به علت نیازهای متنوع مشتریان و استفاده بیشتر از منابع بانک ها ، انواع مختلفی از اعتبار اسنادی وجود دارد. شما می توانید برای دانستن مطالب بیشتر در مورد امور بازرگانی بین الملل و انواع اعتبارات اسنادی به وب سایت hakhamaneshtrading.com مراجعه کنید. انواع اعتبارات اسنادی شامل موارد زیر می باشد : پرداخت نقدی پرداخت قبولی پرداخت مدت دار قابل معامله سایر انواع اعتبارات اسنادی
 3. بیشتر کارآفرینان برای بازدهی بیشتر سرمایه گذاری می کنند. سودی که از یک کسب و کار به دست می آید ملاک موفقیت یک سرمایه گذاری به حساب می آید. وام دهندگان ، بانک ها و تامین کنندگان به احتمال زیاد توانایی تامین نیازهای مالی یک کسب و کار را دارند. سود تجاری چه می باشد : سود ، به درآمد یک شرکت که در یک دوره زمانی معین به دست می آید گفته می شود. دو نوع سود خالص و سود ناخالص وجود دارد. سود ناخالص : سود حقیقی کسب و کار نمی باشد و با کم کردن هزینه کالاهای فروخته از فروش خالص به دست می آید. سود خالص : سود حقیقی حفظ شده به وسیله کسب و کار است و در حقیقت اختلاف بین درآمد حاصل از شرکت و هزینه های متحمل شده می باشد. سود خالص فرق بین هزینه های عملیاتی و سود ناخالص است. برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد سود بازرگانی پیشنهاد می کنم از وب سایت hakhamaneshtrading.com دیدن کنید.