• اطلاعیه ها

  • Masih

   برخوردی شدید با تاپیک های تبلیغاتی   شنبه, 12 آبان 1397

   درود، از این لحظه به بعد، تمامی تاپیک های تبلیغاتی سبک رپرتاژ که با هدف جمع آوری بک لینک در انجمن های بیست اسکریپت ایجاد می شوند، حذف شده و دسترسی کاربر خاطی نیز مسدود خواهد شد.

sabt3

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های sabt3

 1. گاهی ممکن است شما قصد ساختار شکنی داشته باشید و قالب سایت خود را در صفحات مختلف به شکلی متفاوت طراحی کنید. قبل از اینکه دست به این کار بزنید؛ باید بررسی شود که آیا این حرکت ساختار شکنانه ی من متعارف است یا خیر؟ آیا این موضوع باب میل کاربران سایت من خواهد بود یا خیر؟ پاسخ به این سوالات می تواند شما را در انتخاب حرکت بعدی خود کمک کند. اگر کمی در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای تجربه کسب کرده باشید. این موضوع را می دانید که کاربران از هر تغییری استقبال نمی کنند. در نتیجه نباید سرخود هر تغییری که باب میلتان بود را در در قالب سایت پیاده کنید. برای مثال بعضی از سایت ها (به خصوص در طراحی فروشگاه اینترنتی) از چندین الگوریتم متفاوت برای طراحی قالب صفحات سایت استفاده می کنند. نتیجه ی این کار ظاهر متفاوت صفحات مختلف وب سایت می شود. در نتیجه کاربر نیز وقتی می بیند صفحه ی خرید به یک شکل می باشد و صفحه ی نهایی کردن خرید دارای ظاهری کاملاً متفاوت است؛ اعتماد خود را از دست می دهد و احتمال کمی دارد که خرید خود را نهایی کند.
 2. بهتر است در ابتدا نگاهی به تعریف دقیق مناطق آزاد بیندازیم: “منطقه تجاری آزاد، قلمرو معینی است که غالبا در داخل یا مجاورت یک بندر واقع گردیده و در آن، تجارت آزاد با سایر مناطق جهان مجاز شناخته شده است. کالاها را می توان بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی، از این منطقه خارج یا به آن وارد نمود.” اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم، منطقه آزاد مکانیست که با توجه به قوانین وضع شده، مبادلات خارجی در آن ساده تر از باقی نقاط کشور انجام می شود. وجود این مناطق به دلیل این است که کشور بیشتر به سمت رشد اقتصادی پیش برود. با ورود سرمایه های خارجی و به تبع آن تکنولوژی و فناوری های پیشرفته زمینه های رشد در این مناطق ایجاد شده و سرمایه گذاری ها باعث پیشرفت کل کشور می شود. علاوه بر تسهیل ورود تاجران خارجی به کشور بدون مراحل دست و پا گیر به همراه بسیاری از قوانین تسهیل کننده برای تاجران ایرانی، مناطق آزاد به مناطقی پویا در زمینه اقتصادی تبدیل و تعداد زیادی فرصت های شغلی جدید ایجاد می کنند. در ایران مناطقی چون قشم، کیش، اروند، ارس، چابهار، ماکو و بندرانزلی از این مناطق به شمار می روند. برای ثبت شرکت در مناطق آزاد کلیک کنید.