esmaeili

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  17
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

2 Neutral

درباره esmaeili

 • درجه
  کاربر تازه وارد
 • تاریخ تولد 6 تیر 1372

اطلاعات شخصی

 • سیستم مدیریت محتوای مورد علاقه
  وردپرس
 • انجمن ساز مورد علاقه
 • آدرس سایت
  www.herobird.ir
 • جنسیت
  male
 1. با درود. بنده به افزونه "درگاه بانک ملّی"، برای افزونه "Restrict Content Pro"، احتیاج دارم. اگر کسی ساخت این افزونه را برای بنده تقبل می کند، در مورد مقدار زمان مورد نیاز برای ساخت و هزینه نیز توضیح بفرماید. با تشکر.
 2. AynaZ عزیز قیمت این افزونه 30,000 تومان می باشد، می شه خواهش کنم بفرمایید واقعاً می تونه کاری که من میخوام رو انجام بده یا نه؟
 3. AynaZ عزیز با تشکر از شم من در این تاپیک چیز دیگری مطرح کرده ام، به این دلیل که تاپیک قبلی توسط مدیر بسته شده بود و امکان پاسخ دهی به آن وجود نداشت، تاتیک جدید باز کردم، در تاپیک اول سوال بنده این بود که چگونه می توان کاری کرد نوار ابزار به طور پیش فرض در سایت نمایش داده نشود، با کدهای شما به درصدی از جوابم رسیدم، در این تایپک مشکلی که مطرح کردم این است که کدی که نوار ابزار را محو می کند امکان برگرداندن نوار ابزار را از تنظیمات پروفایل (قسمت شناسنامه) از کاربر سلب می کند یعنی آپشن نوار ابزار در قسمت شناسنامه (به تصویر نگاه کنید) کاربر عضو شده چه تیک دار باشد چه نباشد نوار ابزار در صفحه اصلی سایت نمایان نمی شود بنده می خواهم این نوار فقط به طور پیش فرض نمایان نشود و نه این که امکان نمایش آن به کلی از بین برود. آیا راهی برای آن وجود دارد؟ ممنون از شما.
 4. با درود فراوان. وقتی کاربری در سایت وردپرس عضو می شود در بخش شناسنامه گزینه هایی به طور پیش فرض برای او انتخاب است، مثلاً این که در آپشن "رنگبندی بخش مدیریت" گزینه ای انتخاب است، آپشن "نوار ابزار" به طور پیش فرض تیک دارد هر کدام از این گزینه ها توسط کاربر قابل تغییر است سؤال بنده این است که آیا مقدور است پیش فرض های این آپشن ها را عوض کرد مثلاً اگر در آپشن "رنگبندی بخش مدیریت" رنگ آبی انتخاب باشد کاری کرد که رنگ روشن به طور پیش فرض انتخاب باشد؟ با تشکر.
 5. با درود فراوان. بنده برای عدم نمایش نوار ابزار بالای سایت برای کاربران عادی از تابع add_action('after_setup_theme', 'remove_admin_bar'); function remove_admin_bar() { if (!current_user_can('administrator') && !is_admin()) { show_admin_bar(false); } } در فایل admin-bar.php استفاده کردم و بعد از این کار دیدم که نوار ابزار بالای سایت فقط برای مدیر نمایش داده می شود، و درصد زیادی به خواسته خود رسیدم ولی موردی که وجود دارد این است که بنده نمی خواهم این نوار برای کاربران عادی هرگز نمایان نشود بلکه می خواهم به طور پیش فرض در بخش شناسنامه تیک نداشته باشد کاربر در صورتی که می خواهد آن را تیک دار کند، ولی این دستور امکان برگرداندن این نوار را از کاربر سلب می کند، چون امتحان کردم تیک دار بودن آن (در بخش شناسنامه) این نوار همچنان نمایان نمی گردد، آیا راه حلی وجود دارد؟
 6. Aynaz عزیز کاری که فرمودید را انجام دادم و مشکل حل شد، با تشکر فراوان از شما.
 7. با درود فراوان. بنده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنم، تمامی قسمت های سایت بنده فارسی است فقط وقتی از ابزارک Login در نوارکناری سایت استفاده می کنم، تمامی گزینه های آن به انگلیسی هستند، چگونه می توانم آن ها را فارسی کنم؟
 8. با درود فراوان. وقتی کاربری در سایت وردپرس لاگین می شود به طور پیش فرض نوار ابزاری در بالای سایت برایش نمایش داده می شود، البته کاربر می تواند به راحتی از قسمت شناسنامه تیک نمایش نوارابزار هنگام مشاهده سایت را برداشته تا این نوار نمایش داده نشود، سوال بنده این است که آیا می توان کاری که این گزینه به طور پیش فرض تیک نداشته باشد؟
 9. mansour_bi2 عزیز، بنده قالب را تغییر دادم و مشکل حل شد، با تشکر فراوان از شما.
 10. با تشکر از شما گمان می کنم این افزونه برای من راهگشا باشد، فقط یک مشکل وجود دارد، بنده زمانی که این افزونه را فعال می کنم پست های سایت در پایین سایدبار قرار می گیرند (به تصویر زیر نگاه کنید): نمی دانم چگونه این مشکل را حل کنم، آیا راه حلی وجود دارد؟ با تشکر.
 11. با درود فراوان. بنده از افزونه pro-vip استفاده می کنم وقتی این افزونه را فعال می کنم قالب سایت کمی به هم می ریزد، نمی دانم مشکل از کجاست! لطفاً بنده را راهنمایی بفرمایید.
 12. لطفاً یک افزونه دیگر معرفی کنید. با تشکر فراوان از شما.
 13. با تشکر از شما AynaZ عزیز، بنده افزونه یوزر پرو رو نصب کردم ولی نمی دانم چگونه کاری را که گفتم انجام دهم، اگر مقدور است بفرمایید از کدام قسمت تنظیمات این افزونه این کار رو انجام بدهم!
 14. با تشکر از شما razmjo عزیز، بنده افزونه یوزر پرو رو نصب کردم ولی نمی دانم چگونه کاری را که گفتم انجام دهم، اگر مقدور است بفرمایید از کدام قسمت تنظیمات این افزونه این کار رو انجام بدهم!
 15. با درود و احترام. وقتی کاربر یک سایت وردپرس به اکانت خود لاگین می کند به صفحه مدیریت اکانت خود منتقل می شود، آیا می توان کاری کرد که بعد از لاگین کردن مستقیماً به صفحه اصلی سایت منتقل شود؟