رفتن به مطلب

معرفی اپدیت ترین سایت دانلود فیلم و سریال در ایران

theflash

پست های پیشنهاد شده

Untitled_111.jpg

با سلام ،

دوستان عزیز به صورت خیلی خلاصه و بی حاشیه خدمتتون عرض میکنم که این وبی که در ادامه خدمتتون معرفی میکنم یکی از اپدیت ترین وب های ایران هست به طوری که مثلا سریال فلش اگر هر چهارشنبه قرار باشه بیاد ساعت 7 و نیم لینک دانلودش رو وب سایت هست !

برای ورود کلیک کنید : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Untitled_111.jpg

با سلام ،

دوستان عزیز به صورت خیلی خلاصه و بی حاشیه خدمتتون عرض میکنم که این وبی که در ادامه خدمتتون معرفی میکنم یکی از اپدیت ترین وب های ایران هست به طوری که مثلا سریال فلش اگر هر چهارشنبه قرار باشه بیاد ساعت 7 و نیم لینک دانلودش رو وب سایت هست !

برای ورود کلیک کنید : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وبلاگ بهتره بگید تا وب سایت

در هر حال موفق باشید اما رقابت با سایت های فیلم و سریال مث تاینی و ایران فیلم و .... با یک وبلاگ خیلی سخته یعنی در هر حال دیگه عرصه رو تو وب تنگ کردن هر کاری بخوای شروع کنی اگربخوای موفق شی باید اولش 5 تومنی خرج قالب و سرور اختصاصی کنی گفتم که در کل تایمتون رو الکی هدر ندید

اگرم خیلی علاقه دارید یه سایت بزنید یه اسکریپ بخرید رو اون بیشتر جواب میده مطنما چون وبلاگ هر وقت بخوان میبندن و کل زحمات شما به باد

لینک به دیدگاه

وبلاگ بهتره بگید تا وب سایت

در هر حال موفق باشید اما رقابت با سایت های فیلم و سریال مث تاینی و ایران فیلم و .... با یک وبلاگ خیلی سخته یعنی در هر حال دیگه عرصه رو تو وب تنگ کردن هر کاری بخوای شروع کنی اگربخوای موفق شی باید اولش 5 تومنی خرج قالب و سرور اختصاصی کنی گفتم که در کل تایمتون رو الکی هدر ندید

اگرم خیلی علاقه دارید یه سایت بزنید یه اسکریپ بخرید رو اون بیشتر جواب میده مطنما چون وبلاگ هر وقت بخوان میبندن و کل زحمات شما به باد

ههه درجریان صحبتتون هستم چون خودم حدود 3 سالی نویسنده های ایران فیلم و تاینی بودم ! ولی خب به عنوان سرگرمی این وب رو ساختم هدف اون مدلی ندارم :)

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...