رفتن به مطلب

مشاوره در مورد ایجاد این سایت؟

sir-mahan

میگیره همچین سیستمی؟  

8 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. میگیره همچین سیستمی؟

پست های پیشنهاد شده

سلام بر وبمستران و طراحان گرافیک عزیز

الان ایجاد ی سایت خوب و تک ی مشکل بزرگ هست و من کلی فکر کردم و ی سایت خوب به ذهنم رسیده ... ایجاد فروشگاه برای خیلی ها ی کار سخته اما من میخوام ی سیستمی درست کنم مثل وبلاگ اما بر پایه وردپرس به صورت رایگان هرکی بتونه ی فروشگاه بزنه .. سودش هم درصدی برای هر فروشگاه مثلا کاربر هزینه تبلیغ میده برای فروشگاهش .. فروشگاه ویژه میزنه و ...

و جوری این سایت رو میخوام درست کنم که کاربر هم بتونه روی فروشگاهش پلاگین نصب کنه !!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر وبمستران و طراحان گرافیک عزیز

الان ایجاد ی سایت خوب و تک ی مشکل بزرگ هست و من کلی فکر کردم و ی سایت خوب به ذهنم رسیده ... ایجاد فروشگاه برای خیلی ها ی کار سخته اما من میخوام ی سیستمی درست کنم مثل وبلاگ اما بر پایه وردپرس به صورت رایگان هرکی بتونه ی فروشگاه بزنه .. سودش هم درصدی برای هر فروشگاه مثلا کاربر هزینه تبلیغ میده برای فروشگاهش .. فروشگاه ویژه میزنه و ...

و جوری این سایت رو میخوام درست کنم که کاربر هم بتونه روی فروشگاهش پلاگین نصب کنه !!

قبلا شاپ گیپر با همچین ایده ای شروع کرد اما کلی سنگ افتاد جلوی پاش...

پیشنهاد میکنم با makery یه فروشگاه راه بنداز و ببین میگیره یا نه؟ هر چی امکانات کمتری به مشتری بدهی بعدا خودت راحت تری...

لینک به دیدگاه

قبلا شاپ گیپر با همچین ایده ای شروع کرد اما کلی سنگ افتاد جلوی پاش...

پیشنهاد میکنم با makery یه فروشگاه راه بنداز و ببین میگیره یا نه؟ هر چی امکانات کمتری به مشتری بدهی بعدا خودت راحت تری...

ببینین من کل فروشگاهم با چند تا پلاگین شروع میشه ... و ی قابلیتی هم میخوام اضافه کنم که خوده کاربر بتونه پلاگین روی فروشگاهش نصب کنه و حرفه ایش کنه !! و خوده فروشگاهم با اسکریپت خواستی نیست فقط و فقط با وردپرس !

لینک به دیدگاه

ببینین من کل فروشگاهم با چند تا پلاگین شروع میشه ... و ی قابلیتی هم میخوام اضافه کنم که خوده کاربر بتونه پلاگین روی فروشگاهش نصب کنه و حرفه ایش کنه !! و خوده فروشگاهم با اسکریپت خواستی نیست فقط و فقط با وردپرس !

وردپرس شبکه به همراه پوسته های جدید خیلی خوب میشه... پوسته هایی با پنل تنظیماتی فوق العاده کامل

کنارش هم میتونی کلی پلاگین بریزی روی سیستم و خود مدیران تصمیم بگیرن که کدوم روی سایتشون فعال باشه و کدوم غیرفعال... با کد نویسی هم میتونی دسترسی به افزونه های پولی رو محدود به سیستم های خاص کنی

لینک به دیدگاه

• سلام دوست عزیز
  • منم اینکارو پیشنهاد نمی کنم اونم با این شرایط بوجود اومده در مورد جامعه وب مستری
  • اما انجام هم بدین نیاز به تبلیغات گسترده داره و همچنین سرورهای عظیم و عالی که پاسخگوی نیاز همه باشه
  • موفق باشین

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...