رفتن به مطلب

مواردی در مورد مارکت وردپرس

smz9999

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اگر شماهم با مارکت وردپرس کار کرده باشین احتمالا حداقل یکی از مواردی که میگم رو باهاش برخورد داشتین !!!

توی این مدتی که با مارکت وردپرس کار کردم هر چند وقت یه بار یه مشکلی پیش اومده که ساختیم باهاشون و چیزی نگفتیم ولی اینبار دیگه دیدم واقعا نامردی به خودم و بقیه دوستانه که اگه بخوام بازم چیزی بهشون نگم !

چند مورد از اتفاقاتی که طی مدت همکاری با مارکت وردپرس افتاده رو براتون میگم !

1- تهمت و مسدود سازی اکانت !

این اتفاق چند بار به دلایل مختلف افتاد !

بار اول ( همونطور که تو تصویر میبینین ) گفتن که چون محصولاتی که توی سایتم میفروشم توی مارکت هم قرار داره و من قیمت پایییتری میفروشم حساب بنده رو مسدود کردن در صورتی که تمامی محصولات خارجی هستن و اصلا ربطی به مارکت وردپرس نداره که بخواد همچین کاری کنه !

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بار دوم ( چون قسمت تیکت های مارکت غیر فعال شده امکان گرفتن اسکرین شات برام نبود )

چون بار اول نتونستن دلیلی بیارن و مجبور به پذیرش این شدن که حسابم رو باز کنن! باز هم با تهمت به اینکه محصولی ایرانی رو دارم بی اجازه طراح اون میفروشم حساب بنده رو مسدود کردن ! در صورتی که من اصلا اون محصول رو خرید نکرده بودم از مارکت و موضوع فروش اون محصول هم هیچ ربطی به مارکت وردپرس نداشت !!! و بعد از حدود یک هفته باز مجبور شدن اکانت رو فعال کنن ! و چندین بار این اتفاقات تکرار شد تا جایی که بنده بهشون گفتم محصولاتی که برای فروش دارم رو پاک کنن و با من تصفیه حساب کنن ولی جوابی به من ندادن و تیکت هارو بستن !

2- فروش محصولات بدون اینکه هزینه به فروشنده داده بشه !

چندین مورد پیش اومد که توی محصول خرید ثبت شده بود ولی هزینه ای که باید به کیف پول بنده اضافه میشد اضافه نشده بود !

وقتی هم پیگیری میکردیم زیر بار نمیرفتن !

در این مورد توضیح زیادی نمیدم ، توضیحات کامل رو یکی از دوستان توی سایتشون دادن ( برای این دوستمون قیمت محصول رو خود به خود به رایگان تغییر داده بودن و زیر بار ضرری هم که به ایشون زدن هم نرفتن !!! )

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

3- کم شدن وجه از حساب !

بعد از تمام اتفاق و کنار اومدن باهاشون چند روز قبل 58000 تومن از کیف پول اکانت بنده کم شد !

که بعد از پیگیری به جای برگشت وجه یک سفارش به طور خودکار برای من ثبت شده !!! باز هم که پیگیری کردم این جواب رو به بنده دادن :

و باز هم زیر بار نرفتن و از این موارد زیاد هست !!!

مبلغ در حدی نیست که بخوام از طریق پلیس پیگیری کنم ، این مطلب رو نوشتم تا دوستان ببینن پشت پرده مارکتی به این معروفی چجوریه !!

البته با مارکت های دیگه هم این مشکل بوده که به جای تصویه حساب اکانت کاربری فروشنده رو پاک کردن و پول رو بالا کشیدن !!

قضاوت با خودتون !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از شما دوست عزیز

من میخواستم یه چیزی رو برا فروش بزارم توش اما با اطلاعا رسانی شما دیگه این کار رو نخواهم کرد

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوست عزیز

من میخواستم یه چیزی رو برا فروش بزارم توش اما با اطلاعا رسانی شما دیگه این کار رو نخواهم کرد

باز هم ممنون

به نظرم اگر توی انجمنا تبلیغش کنی و بفروشیش خیلی بهتر باشه و این دردسرا هم نداشته باشی ( من با 3 .4 تا مارکت کار کردم تقریبا هرکدومشون یه بامبولی در میارن ! )

موفق باشی عزیز

لینک به دیدگاه

چرا لقمه رو از پس گردنتون میارید

یه سئوی حرفه ای بزنید مادام العمر بشینید حال کنیدteeth

گفتنش ساده است. هر گروهی یه آموزش سئو زده اما هیچ کدوم جواب نداد برای من. دوره مدیر سایت و فکر آبی هم گفتم تضمینی هستش. گفتند خیر... اگر واقعا با سئو به جاهای خوبی رسیده ای دست ما رو هم بگیر به خدا خسته شدم. ده سال فعالیت توی نت و آخرش هم هیچی... این وقتی که برای وردپرس گذاشتم رو اگر برای جمع کردن نون خشک میذاشتم تا الان یه امپراطوری برای خودم داشتم...

لینک به دیدگاه

گفتنش ساده است. هر گروهی یه آموزش سئو زده اما هیچ کدوم جواب نداد برای من. دوره مدیر سایت و فکر آبی هم گفتم تضمینی هستش. گفتند خیر... اگر واقعا با سئو به جاهای خوبی رسیده ای دست ما رو هم بگیر به خدا خسته شدم. ده سال فعالیت توی نت و آخرش هم هیچی... این وقتی که برای وردپرس گذاشتم رو اگر برای جمع کردن نون خشک میذاشتم تا الان یه امپراطوری برای خودم داشتم...

نمیخوام حاشیه سازی کنم

اما الان بزرگترین مرجع کلاه برداری در ایران همین سئو سازی هست

سئوی من قبلا خوب بود واقعا نتیجه بخش بود ولی این چند مدت افت کردم یکم

اگه واقعا دنبال سئوسازی هستی یه بار هزینه کن نه دوبار

سایت زیر معروفه

لینک به دیدگاه

• خیر عزیز فرق دارن

اگه به سایت همیار وردپرس بری کلا بهش لینک داده تو هر بخشی برای حرفه ای بودنش میفرسته به مارکت وردپرس

لینک به دیدگاه

اگه به سایت همیار وردپرس بری کلا بهش لینک داده تو هر بخشی برای حرفه ای بودنش میفرسته به مارکت وردپرس

• عزیز جان لینک دادن بحثش فرق داره اما هر دو یکی نیستن و متفاوت هستن

لینک به دیدگاه

احسا

• عزیز جان لینک دادن بحثش فرق داره اما هر دو یکی نیستن و متفاوت هستن

احساس میکردم با هم یه دونه اند ولی تو دو تا سایت متفاوت این جور که معلومه اشتباه میکردم

لینک به دیدگاه

احسا

احساس میکردم با هم یه دونه اند ولی تو دو تا سایت متفاوت این جور که معلومه اشتباه میکردم

احتمالا باهم همکاری دارن کم و بیش

لینک به دیدگاه

فقط ۱۰۰تومانی بچه راستی انتقال میدم. نگران هم نباشید همه دوستان اطلاعات انتقال داده میشه رو یه دامنه دیگه

لینک به دیدگاه

منم یه قالب املاک خریدم از مارکت وردپرس الان یه مشکلی دارم باهاش ن سازنده قالب جواب میده ن خود مدیر مارکت واقعا افتضاح هس حیف پولی ک دادم واسه قالب

لینک به دیدگاه

منم یه قالب املاک خریدم از مارکت وردپرس الان یه مشکلی دارم باهاش ن سازنده قالب جواب میده ن خود مدیر مارکت واقعا افتضاح هس حیف پولی ک دادم واسه قالب

مشکلتون رو توی یه تاپیک جدا بگین تا دوستان کمکتون کنن

لینک به دیدگاه

یکی نیستن ولی مال یکین.

• دقیقا

• مشکلتون رو بفرمائین بررسی و و رفع گردد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...