رفتن به مطلب

تغیرات در اسکریپت اشتراک ویدیو

peweb

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

عضو جدید انجمن هستم و امیدوارم با این سوال قوانین خاصی رو زیر پا نگذاشته باشم.

من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و برای پروژه ی پایانی دانشگاه توافق کردم به یکی از استاد هم که بهش یک اسکریپت اشتراک گذاری ویدیومعرفی کنم و تغییراتی اساسی در اون به وجود بیارم

با این وجود از دوستان می خوام راهنماییم کنن

در مورد انتخاب اسکریپت با توجه به تحقیقاتم فکر می کنم Clip Bucket از همه بهتر باشه (اگر پیشنهاد بهتری باشه استقبال می کنم)

اما سوال اصلیم این هست که توی چه محیطی و با چه نرم افزاری می تونم تغیرات اساسی اعمال کنم

آموزشی در این زمینه هست؟

من 6 ماه برای این کار وقت دارم و روی زبان php هم اصلا تصلط ندارم و تازه می خوام شروع کنم

از قبل تشکر می کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای فعالیت سراغ بهترین انجمن اومدی به نظر من

اول از همه لینک اسکریپت رو که معرفی کردی بذار

بعد از اون به چه زبون های برنامه نویسی وارد هستی ؟

و چه چیزی میخوای به استادت تحویل بدی

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این لینک اسکریپت clip bucket هست.

البته خیلی اسکریپت های دیگه هم بود مثل php motion , vedenox , clip share , DZOIC , media share , phpvibe , vshare , php melody , videoshare , videoplus و خیلی های دیگه اما clip bucket به نظرم محبوبیت بیشتری داشت مخصوصا توی وب فارسی

عرض کنم که قرار هست من یک سری پیشنهادات ارائه کنم و استاد تکمیل کنند

چیزی که مدنظرم بود

طراحی سمت کاربر کاملا رسپانسیو

گرفتن پر میشن از ادمین بعد از آپلود ویدیو برای نمایش داده شدن در سایت

تغییراتی در قسمت آگهی ها

rtl سازی و فارسی سازی

این ها چیز هایی بود که به ذهنم رسید حالا اگر خیلی پیچیده باشه تغییرات دیگه ای رو اعمال می کنم

با C شارپ کاملا آشنام اما چون می خوام بعدا به این سمت حرکت کنم گفتم از الان شروع کنم

لینک به دیدگاه

اسکریپت خیلی عالی و جالبی بود

امکانات خیلی خوبی هم داشت

برای شروع اسکریپت رو دانلود کنید و روی یه محیط لوکال داخل سیستمون نصبش کنید

نرم افزار ساده ویرایشگر متن مثل notepad++ رو هم استفاده بکنید

براش شروع از فایل ترجمه شروع بکنید

یه فایل ترجمه بسازید ( کپی شده از فایل ترجمه اصلی ) بعدش معادلات کلمات زبان رو به فارسی روان بنویسید ( سعی کنید از ترجمه ماشینی دوری کنید )

مرحله بعد از فارسی سازی برید سراغ استایل دهی به متن ها و بلوک ها داخل صفحات متفاوت

اضافه کردن بلوک های دلخواه و ...

در مرحله سوم و .... برید سراغ قابلیت های غیره مثل تبلیغات و ناتیکیشن و پیام رسان و و....

هرچیزی هم میخاستید در خدمتیم

لینک به دیدگاه

در مورد امکانات من هم مثل شما فکر می کنم

خوب مرحله نصب و اجرا روی لوکال ساده است

notpad++ هم اکیه

فایل ترجمه چه فایلیه

از کجا به بفهمم کدوم هست و چجوری راستچین کنمش؟

مرحله بعد از فارسی سازی برید سراغ استایل دهی به متن ها و بلوک ها داخل صفحات متفاوت => خوب این مرحله اصل کاری هست به نظرم و فقط مشکل اینجاست که نمی دونم چطور انجامش بدم

آموزشی هست بهم معرفی کنید؟ یا حتی کلاس حضوری (ساکن تهرانم)

برید سراغ قابلیت های غیره مثل تبلیغات و ناتیکیشن و پیام رسان و و.... =>این دیگه غول آخرمه که می گم هیچ ایده ای راجع انجام چگونه این کار ها ندارم

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

عضو جدید انجمن هستم و امیدوارم با این سوال قوانین خاصی رو زیر پا نگذاشته باشم.

من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و برای پروژه ی پایانی دانشگاه توافق کردم به یکی از استاد هم که بهش یک اسکریپت اشتراک گذاری ویدیومعرفی کنم و تغییراتی اساسی در اون به وجود بیارم

با این وجود از دوستان می خوام راهنماییم کنن

در مورد انتخاب اسکریپت با توجه به تحقیقاتم فکر می کنم Clip Bucket از همه بهتر باشه (اگر پیشنهاد بهتری باشه استقبال می کنم)

اما سوال اصلیم این هست که توی چه محیطی و با چه نرم افزاری می تونم تغیرات اساسی اعمال کنم

آموزشی در این زمینه هست؟

من 6 ماه برای این کار وقت دارم و روی زبان php هم اصلا تصلط ندارم و تازه می خوام شروع کنم

از قبل تشکر می کنم

• سلام

• لطفا جای مناسبی پست ارسال کنین / انتقال به بخش پرسش و پاسخ

• از دید من آسونترین اسکریپت برای ادیت و .... phpmelody هسش یا kingmedia

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• فایل ترجمه ی اسکریپت بالا رو برررسی کنین و بهتون کمک میکنه که چطوری با نحوه ی فارسی سازی زبان و ... اشنا بشین

لینک به دیدگاه

• لطفا جای مناسبی پست ارسال کنین / انتقال به بخش پرسش و پاسخ => ممنون بابت جا به جایی

• فایل ترجمه ی اسکریپت بالا رو برررسی کنین و بهتون کمک میکنه که چطوری با نحوه ی فارسی سازی زبان و ... اشنا بشین=> این یه لینک به یه اسکریپت نال شده است ، متوجه منظورتون نمی شم

لینک به دیدگاه

• لطفا جای مناسبی پست ارسال کنین / انتقال به بخش پرسش و پاسخ => ممنون بابت جا به جایی

• فایل ترجمه ی اسکریپت بالا رو برررسی کنین و بهتون کمک میکنه که چطوری با نحوه ی فارسی سازی زبان و ... اشنا بشین=> این یه لینک به یه اسکریپت نال شده است ، متوجه منظورتون نمی شم

• اسکریپت فوق رو دانلود کنین و نسخه ی زبانش رو مشاهده کنین و از طریق این اسکریپت میتوننی به راحتی اشنا بشین با بلوک ها / زبان فارسی / و هر تغییراتی که بخوایین اعمال کنین ! صرفا جهت اموزش شما ارسال گردیده اس و از php buket هم عالی تر هسش

لینک به دیدگاه

نسخه زبان می شه phpmelody_sql.sql ؟؟

از طریق این اسکریپت میتوننی به راحتی اشنا بشین با بلوک ها / زبان فارسی / و هر تغییراتی که بخوایین اعمال کنین ! => واقعا چجوری؟ ببینین من توی زمینه تحت وب کاملا مبتدی هستم پس لطف کنین یکم پر و پیمون تر راهنماییم کنید

از php buket هم عالی تر هسش => در این مورد می تونم دلیلتون رو بدونم؟

چرا کامل تر هست؟

لینک به دیدگاه

از طریق این اسکریپت میتوننی به راحتی اشنا بشین با بلوک ها / زبان فارسی / و هر تغییراتی که بخوایین اعمال کنین ! => واقعا چجوری؟ ببینین من توی زمینه تحت وب کاملا مبتدی هستم پس لطف کنین یکم پر و پیمون تر راهنماییم کنید

چرا کامل تر هست؟

sql که دیگه از اسمش پیداست برادر نرم افزار بخون

فایل زبان معمولا یه فایل php هست داخل پوشه lang یا مشابه

من الان که اسکریپتی رو که خودت معرفی کردی دیدم / جدیدا از phpmeludy چیزی ندیدم

اسکریپتی که معرفی کردی به نظر بنده کامل

لینک به دیدگاه

چرا کامل تر هست؟

• سلام

• ببخشین دیر پاسختون رو میدم

• خیر sql فایل زبان نیسش عزیز و فایل دیتابیس است

• ببنید وقتی شما نصب کنین برید هاست خودنون و وارد اطلاعات مربوط به اسکریت بشین به راحتی میتونین در فایلا دسکاری کنین چون اسونه

• تنها دلیلم راحت بودن این نسخه هس که من بتون دادم / بوکت بسیار حرفه ائی هس و زیاد جالب هم نیس

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...