رفتن به مطلب

درخواست معرفی پوسته شرکتی حرفه ای

هومان هرمزدی

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه پوسته شرکتی حرفه ای میخوام که با ویژوال کامپوزر کار کنه و در نمونه های شرکتی مشابه گودنیوز در پوسته های خبری باشه

خیلی از پوسته های وردپرس هنگام فارسی سازی در حالت ریسپانسیو دچار مشکل میشن و همین من رو از اکثر پوسته ها ناامید کرده.

به نظرتون میشه با پوسته گودنیوز یه وبسایت شرکتی با صفحه ثابت زد یا کدنویسیش فقط برای وبسایت خبری زیباست؟

راستی پوسته پیشنهادیتون لطفا از افزونه چندزبانه سازی و حالت کاتالوگ در ووکامرس هم پشتیبانی کنه.

وقتم برای طراحی وبسایت خیلی محدوده، امیدوارم من رو در این زمینه راهنمایی بفرمایید

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به سایت همیار وردپرس سر بزنید قالب های جالبی دارن

خیلی ممنونم که اولین پاسخ به تاپیکم رو ثبت کردید. کم کم داشتم نا امید میشدم

پوسته های رایگان همیار وردپرس که تماما مشکل دارن به ویژه در بخش ریسپانسیو و ویژوال کامپوزر رو پشتیبانی نمیکنن. فعلا دارم از پوسته Zephyr استفاده میکنم اما اگر پوسته بهتری سراغ دارید لطفا معرفی بفرمایید

باتشکر

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوستان دیگه هم انلاین باشن پاسخ میدن من چندتا استفاده کردم از لحاظ رسیپانسیو مشکلی نداشت

خب اگه اینطوریه یه قالب پولی از مارکت وردپرس یا راست چین خریداری کنید بهتر هست

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوستان دیگه هم انلاین باشن پاسخ میدن من چندتا استفاده کردم از لحاظ رسیپانسیو مشکلی نداشت

خب اگه اینطوریه یه قالب پولی از مارکت وردپرس یا راست چین خریداری کنید بهتر هست

مشکلی از بابت فارسی سازی پوسته ندارم و همین الان در مارکت وردپرس محصولی دارم دارم که 50 تا فروش داشته. منظورم اینکه کدوم پوسته با ضائقه ایرانی جور در میاد. اکثر پوسته ها یه جورایی کاملا با فرهنگ ایرانی متضاد هستند و اصلا کاربر دوستشون نداره.

دنبال پوسته ای هستم که به دل کاربر ایرانی بشینه. پوسته های پرفروش مارکت های مختلف ایرانی رو چک کردم اما پوسته های ایرانی پسندی نیست.

در کل اصلا از مارکت های ایرانی خوشم نمیاد. طرف میره یه پوسته ای که پیش فرض rtl.css رو داره از سایتهای نال کننده پوسته دانلود میکنه و فایل فارسیش رو هم با آپلود فایل انگلیسی در گوگل و انتخاب زبا فارسی در چند ثانیه میسازه و کمی ویرایش میکنه اونوقت 80 هزار تومان برای فروش میذاره و حداقل 40 تا هم فروش داره. فکر کنم از طراح اصلی بیشتر در میاره. اما محصولات من 5 هزارتومانی هستند و اون هم هزینه پشتیبانی هستش

لینک به دیدگاه

سلام

یه پوسته شرکتی حرفه ای میخوام که با ویژوال کامپوزر کار کنه و در نمونه های شرکتی مشابه گودنیوز در پوسته های خبری باشه

خیلی از پوسته های وردپرس هنگام فارسی سازی در حالت ریسپانسیو دچار مشکل میشن و همین من رو از اکثر پوسته ها ناامید کرده.

به نظرتون میشه با پوسته گودنیوز یه وبسایت شرکتی با صفحه ثابت زد یا کدنویسیش فقط برای وبسایت خبری زیباست؟

راستی پوسته پیشنهادیتون لطفا از افزونه چندزبانه سازی و حالت کاتالوگ در ووکامرس هم پشتیبانی کنه.

وقتم برای طراحی وبسایت خیلی محدوده، امیدوارم من رو در این زمینه راهنمایی بفرمایید

باتشکر

• سلام

• پوسته های شرکتی با کامپورزر خودتونم میدونین که رایگاناش بدرد نمیخورن بهتر هس خردی کنین

لینک به دیدگاه

• سلام

• پوسته های شرکتی با کامپورزر خودتونم میدونین که رایگاناش بدرد نمیخورن بهتر هس خردی کنین

مثل اینکه منظورم رو بد رسوندم. خودم یکی از فروشندگان مارکت وردپرس هستم و در این بازاری که تم فارست روزانه بیش از 20 قالب منتشر میکنه موندم کدومش بیشتر با ذائقه ایرانی جور هستش و از کاربران بیست اسکریپت درخواست دارم من رو در انتخاب بهترین پوسته از دید کاربر ایرانی یاری کنن

باتشکر

لینک به دیدگاه

• خب بر اساس این موضوع بخوایین نظر بگرین که متفاوته دوست عزیز هر کسی یه نظری داره برای فکر و ائده ی خودش
  • شما خودت از بین پرفروش ترین ها انتخاب کن

لینک به دیدگاه

• خب بر اساس این موضوع بخوایین نظر بگرین که متفاوته دوست عزیز هر کسی یه نظری داره برای فکر و ائده ی خودش

• شما خودت از بین پرفروش ترین ها انتخاب کن

پرفروش ترین ها فقط به خاطر تبلیغات بوده و کاربران به شدت ناراضی هستند ازشون و کلی دیدگاه پشیمونی ثبت کرده اند

مثلا پوسته خبری گودنیوز در برابر صحیفه. با اینکه گودنیوز قوی تره اما تعداد نصب صحیفه بیشتره و حتی خودمم برای یکی از سایتهام صحیفه رو نصب کردم و کلی هم وقت گذاشتم روش اما الان می بینم عمرم رو تلف کردن و گود نیوز وحشتناک بهتره اما تقریبا ازش خبری نیست

حالا هم به دنبال نظر ایرانی هستم و شیرینی کار همین متفاوت بودن نظرها هستش.

لینک به دیدگاه

پرفروش ترین ها فقط به خاطر تبلیغات بوده و کاربران به شدت ناراضی هستند ازشون و کلی دیدگاه پشیمونی ثبت کرده اند

مثلا پوسته خبری گودنیوز در برابر صحیفه. با اینکه گودنیوز قوی تره اما تعداد نصب صحیفه بیشتره و حتی خودمم برای یکی از سایتهام صحیفه رو نصب کردم و کلی هم وقت گذاشتم روش اما الان می بینم عمرم رو تلف کردن و گود نیوز وحشتناک بهتره اما تقریبا ازش خبری نیست

حالا هم به دنبال نظر ایرانی هستم و شیرینی کار همین متفاوت بودن نظرها هستش.

• دقیقا همینطور هسش که شما میگین / صحیفه دیگه زیاد رونق کاری و فکری نداره از دید کاربرا و ...

• گود نیوز خوب و عالی تر منم تائید میکنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...