رفتن به مطلب

شروع پرشین برد با وبلاگ

Mohsen_Nirouzad

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد میکنم خدمت دوستان خوبم در 20 اسکریپت! teeth

خوب من یک مشکلی داشتم که مثل همیشه تصمیم گرفتم از شما کمک بگیرم برای حل اون،

من خودم هاست و دامنه دارم و خوب توانایی اینکه یه سایت ساده رو بسازم دارم، اما هر وقت که این کار رو کردم نمیدونم چرا بعدش نظرم عوض میشه و سایت رو حذف میکنم و هیچوقت کارم رو تموم نمیکنم چون که فکر میکنم کار کردن در محیط سایت خیلی سخته و نیاز به وسواس خاصی داره و اینکه باید از یکسری استاندارد ها پیروی کنم خسته ام میکنه.

در مقابل من در استفاده از وبلاگ به خصوص بلاگفا احساس راحتی میکنم، خوب تصمیم گرفتم پرشین برد رو توی بلاگفا بسازم که خوب موفق شدم و الان حس میکنم میتونم تا چند سال دیگه هم به نویسندگی توش ادامه بدم، توی یه سایت آپلود فایل هم حساب باز میکنم و خیلی ساده به نویسندگی خودم ادامه میدم ...

میخواستم از شما بپرسم که از نظر موفقیت و سئو اگر در زمینه وبلاگ شروع کنم و پس از چندین سال وبلاگم رو روی هاستم منتقل کنم زحاتم هدر نمیره؟ یعنی این برام یک امتیاز منفی نیست و زحماتم در وبلاگ نویسی از بین نمیره؟

و اینکه اگر بخوام تا آخر توی حوزه بلاگفا بمونم و وقتم رو روی اون بزارم به نظرتون کار درستی هست؟

متشکر میشم اگر به سوالاتم جواب بدین :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:|

پول نداری بگو. بهت می دیم بعدا پس بده. والا

کار خوبیه. خیلی از سایتای بزرگ قبلا یه وبلاگ داشتن از بلاگفا. مثلا فیسوک :))))

لینک به دیدگاه

:|

پول نداری بگو. بهت می دیم بعدا پس بده. والا

کار خوبیه. خیلی از سایتای بزرگ قبلا یه وبلاگ داشتن از بلاگفا. مثلا فیسوک :))))

از سخاوتمندی جنابعالی شرمسار شدم eek

دقت نکردید گفتم خودم هاست و دامنه دارم! در ضمن کی به من پول بده دیگه منو نمیبینه!

درسته گوگل هم یه زمانی وبلاگ داشته تو بلاگفا ، لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. straight

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...