رفتن به مطلب

" صندلی داغ " - 24 بهمن 1394 - هومان هرمزدی

پست های پیشنهاد شده

• * چی بهت آرامش میده
    * از چی پشیمونی زیاد
    * نظرت برا زندگی و مرگ
    * بهترین و خنده دار ترین خاطره ی عمرت
    * بهترین دوستت
    * بدترین فکرت
    * بهترین فعالیتت
    * از چی پشیمونی
    * هدف از آفرینش
    * چ رنگی هستی
    * چ رنگی میبینی
    * هدف از اینترنت
    * چرا از کی بدت میاد
    * ب چ اخلاقی معروفی
    * برنامت چیه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• * چی بهت آرامش میده

* از چی پشیمونی زیاد

* نظرت برا زندگی و مرگ

* بهترین و خنده دار ترین خاطره ی عمرت

* بهترین دوستت

* بدترین فکرت

* بهترین فعالیتت

* از چی پشیمونی

* هدف از آفرینش

* چ رنگی هستی

* چ رنگی میبینی

* هدف از اینترنت

* چرا از کی بدت میاد

* ب چ اخلاقی معروفی

* برنامت چیه

* چی بهت آرامش میده؟ فعلا پیداش نکردم اما بهش ایمان دارم و یه چیزی بهم میگه در کنارش آرومم و همیشه میدونه چطور با حرفهاش آرومم کنه

* از چی پشیمونی زیاد؟ انتخاب رشته

* نظرت برا زندگی و مرگ؟ خوبه

* بهترین و خنده دار ترین خاطره ی عمرت؟ روزی که فهمیدم مسابقه هوش برتر شبکه نسیم قبول شدم و میتونم شرکت کنم اما به دلیل چاقی انصراف دادم و بعدش فهمیدم خواهرمم قبول شده... تنها خواهر برادری بودیم که قبول شدیم...

* بهترین دوستت؟ فعلا هیچکی

* بدترین فکرت؟ اینکه خانواده ام دوستم ندارن و تا وقتی براشون خوبم که براشون سود داشته باشم

* بهترین فعالیتت؟ کد نویسی

* از چی پشیمونی؟ از اینکه پر خور بودم

* هدف از آفرینش؟ خودش هم نمیدونه. همش میگن آزمایش و فلان و فلان اگر اون خالق و عاقل هستش پس میدونه روحش چیه... مثل من نیست که ندونه روحش چیه و بخواد تستش کنه... قطعه ساز آلمانی با اینکه آهن رو نساخته اما جونش رو پای قطعه اش میذاره حالا اونکه خالق همه چی بوده پس خودش و روحش رو هم یا باید خودش ساخته باشه یا درش شکی نداشته باشه پس نیاز به آزمایش نداره

* چ رنگی هستی: آبی کم رنگ

* چ رنگی میبینی؟ خاکستری

* هدف از اینترنت؟ پول

* چرا از کی بدت میاد؟ خودش میدونه

* ب چ اخلاقی معروفی؟ سگی

* برنامت چیه؟ ندارم

• Like 1
لینک به دیدگاه

• نگرش کلی خودتون رو در مورد اجتماع و اقتصاد اون در 6 خط بیان کنین

کلا خوبه فقط وقتش رو زیاد کنید بهتر میشه البته من وقت نمیکنم زیاد توی اجتماع باشم چون خیلی خیلی آدم رو اذیت میکنن اما در مورد اقتصاد باید بگم که گرونی ناشی از خود اجتماع هستش و بنده به عنوان یه عضو کوچیک این اجتماع سال 91 یه سایت طراحی کردم و با سودش یه گوشی موبایل 309 هزار تومانی خریدم که یه جورایی گوشی میان رده تاچ بود با مارک sony ericson و الان هم یه سایت زدم و با سودش که 355 هزار تومان بود یه گوشی میان رده تاچ خریدم با مارک lenovo که نسبت به قبلی تراکم پیکسلی پایین تری داره و دیگه خبری از لرزگیر اپتیکال در گوشی های میان رده نیست... در کل نسبت به قبل تعادل رو همین اجتماع حفظ کرده یعنی موقع تحویل گرفتن سایت کلی چونه میزنن و کلی تخفیف میگیرن و موقع خرید گوشی هم از امکاناتش کم کردن اما اسمش هنوز گوشی میان رده است... یعنی ارزش کالا زیاد نشده بلکه سطح توقع اجتماع با توجه به پول توی جیبش اومده پایین البته من نسبت به سه سال قبل برای یه کار پول بیشتری درآوردم اما زحمت خیلی بیشتری هم کشیدم... در کل اجتماع بدتر از اقتصادش و اقتصادش بدتر خودش... این چرخ دواری هستش که من و امثال من رو بستن بهش و داره روی زمین غلت میخوره و هر چی جمعیت بیشتر میشه فشار بیشتری به من و امثال من میاد تا اینکه استخونمامون خورد بشه و مجبور بشیم پس اندازمون رو هم خرج خانه سالمندان کنیم... اسمش اینکه کار کردی و پول گرفتی اما در کل زندگیمون رو داریم به هیچ میفروشیم چون آخرش پول رو بابت خدمات ازمون پس میگیرن. من برای معرفی کارم که منبع درامد هستش نیاز به نت و لپ تاپ دارم و چشمم پای لپ تاپ داغون میشه و مجبورم عینک بخرم و زانوهام داغون میشه و مجبور میشم عمل کنم آخرش هم میگم اگر این کار رو نداشتم چجوری میخواستم خرج عمل زانو رو بدم... در کل از ماست که برماست اومدیم چشمم رو درست کنیم زدیم فک و گوش و حلق و بینیش رو هم سرویس کردیم...

• Like 1
لینک به دیدگاه

• میونه شما با امید زندگی و انگیزه چطوره؟

من هنوز احساس میکنم برای پیدا کردن نیمه زنگیم وقت دارم پس هنوز امیدی به زندگی دارم. اگر پیداش کنم که دیگه توی بهشت هستم اما اگر وقت بگذره و پیداش نکنم خدا میدونه دست به چه حماقتی بزنم...

لینک به دیدگاه

• یه سوال متفاوت
  • این ارور رو توضیح بدید اما دقیق
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• یه سوال متفاوت

• این ارور رو توضیح بدید اما دقیق

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آفرین بالاخره یه سوال درست و حسابی پرسیدید تا الان فکر میکردم به چشم یه استاد فلسفه بهم نگاه میکنید.

اما جوابش: این خطا موقعی رخ میده که روح کامپیوتر (نرم افزار) از دست جسم کامپیوتر (سخت افزار) در عذاب هستش

دقیقا همین حالتی که من دارم. صبح که میخوام از خواب پاشم بوی نون تازه سنگک و سوت کتری و نور خیلی زیادی که توی اتاقم هستش بهم میگن پاشو و صبحونه رو بخور و برو دوچرخه سواری. درست در همین موقع یادم میوفته که وزنم زیاده و روی دوچرخه تعادل ندارم بعد تازه یادم میوفته اصلا دوچرخه سواری بلد نیستم... این میشه اولین خطا در صبحم که باعث کاهش نیروی جسمی و شروع کردن صبح با کلی بد اخلاقی میشه (هنگ های گاه و بی گاه و به شکل مکث چند ثانیه ای)

بعدش میبینم هوا دونفرست اما من تک نفره هستم و اینجاست که روحم به جسم میگه ای توی روحت به خاطر اینکه تناسب نداری و ورزشکار نیستی، هیچ دختری باهات نمیسازه... این یعنی شروع ناسازگاری بین نرم افزار و سخت افزار و یه جایی دیگه سخت افزار کم میاره و میگه ای روح مزخرف خفه شو و برو بمیر...

روح هم که بهش برخورده میگه من با سخت افزار مشکل دارم و آبمون توی یه جوب نمیره پس تا زمانی که درستش نکنید من قهر میکنم

یه اصطلاح فنی به این حالت میگن صفحه مرگ آبی که توش دقیقا میگه مرده شور این سخت افزار ببرن و بهتون میگه ببین این سخت افزار نفهم چه مشکلی داره... خود نرم افزار هم که قهر کرده دیگه حاضر به همکاری نیست... اینجاست که از ریست یا شات دان استفاده میکنیم که در زندگی معمولا میگن یه لیوان آب بخور و یا آهنگ گوش کن که حکم ریست داره و یا میگن کپه مرگت رو بذار که این حکم شات دان داره و خدا میدونه صبح که دوباره روشن شدی باز این تضاد رو داری یا نه...

ای کاش میشد اطلاعات توی هاردمون رو منتقل میکردیم به یه سخت افزار جدیدتر و به روز تر...

لینک به دیدگاه

دوستان گرامی تاپیک هومان عزیز تا فردا شب (پنجشنبه) ادامه خواهد داشت!

چه زود تموم شد...

استقبال کاربران خیلی خیلی خوب بوده...

نمیشه وقتش رو بیشتر کنید؟مثلا تا پایان سال 1395

یعنی داغ ترین تاپیک انجمن همین تاپیک هستش...

البته اینجوری هم خیلی باحال میشه... دقیقا تا زمانی که تبلیغات برای نمانیدگان آزاد هستش، این تاپیک هم بازه...

دوستان امیدوارم جمعه شاهد حضور تک تک شما عزیزان پای صندوق های رای باشم

در این تاپیک به تمامی سوالات شما کاملا شفاف پاسخ دادم و یک قرون از بیت المال خرج تبلیغ نکردم...

امیدوارم دوستان بیست اسکریپتی در روز جمعه حماسه ای جدید بیافرینند و شاید من به اتفاق اکثریت آرا به عنوان نماینده قشر همیشه آنلاین به مجلس راه پیدا کردم...

باتشکر-هومان هرمزدی محمد آبادی(نمانیده نمای مجلس آخر)

• Like 1
لینک به دیدگاه

• نام یکی از اعضای فروم رو بزارید جلوش
    گل؟
    رنگ؟
    استاد؟
    کارتون؟
    مزه؟
    رشته تحصیلی؟
    مبصر؟
    آدم روی زمین؟
    حیوون؟
    خوردنی؟
    و درآخر بهترین دوست؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

الان از چه سیستمی استفاده میکنی؟؟؟

ویندوز سیستمت چیه؟؟؟

در ماه چقدر خرج خودت میکنی؟؟؟

بهترین ایده ای که تا الان به ذهنت رسیده؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

• نام یکی از اعضای فروم رو بزارید جلوش

گل؟

رنگ؟

استاد؟

کارتون؟

مزه؟

رشته تحصیلی؟

مبصر؟

آدم روی زمین؟

حیوون؟

خوردنی؟

و درآخر بهترین دوست؟

نام یکی از اعضای فروم رو بزارید جلوش

گل؟ خودش میدونه

رنگ؟ هومان هرمزدی

استاد؟ هومان هرمزدی

کارتون؟ هومان هرمزدی

مزه؟ هومان هرمزدی

رشته تحصیلی؟ هومان هرمزدی

مبصر؟ هومان هرمزدی

آدم روی زمین؟ هومان هرمزدی

حیوون؟ خودش میدونه

خوردنی؟ خودش میدونه

و درآخر بهترین دوست؟ دوستی در انجمن ندارم

الان از چه سیستمی استفاده میکنی؟؟؟

ویندوز سیستمت چیه؟؟؟

در ماه چقدر خرج خودت میکنی؟؟؟

بهترین ایده ای که تا الان به ذهنت رسیده؟؟

الان از چه سیستمی استفاده میکنی؟؟؟ سیستم 4 4 2 یا همون لپ تاپ asus n53sn

ویندوز سیستمت چیه؟؟؟ 7 . خواستم به 10 ارتقا بدم اما کارت گرافیکی لپ تاپم نکشید

در ماه چقدر خرج خودت میکنی؟؟؟ صفر تومان

بهترین ایده ای که تا الان به ذهنت رسیده؟؟ سایت شکرگزاری و سایت شرط بندی مسابقات فوتبال با جوایز ارزنده و بدون نیاز پول گذاشتن در سیستم از سوی کاربران

• Like 1
لینک به دیدگاه

چه زود تموم شد...

استقبال کاربران خیلی خیلی خوب بوده...

نمیشه وقتش رو بیشتر کنید؟مثلا تا پایان سال 1395

یعنی داغ ترین تاپیک انجمن همین تاپیک هستش...

البته اینجوری هم خیلی باحال میشه... دقیقا تا زمانی که تبلیغات برای نمانیدگان آزاد هستش، این تاپیک هم بازه...

دوستان امیدوارم جمعه شاهد حضور تک تک شما عزیزان پای صندوق های رای باشم

در این تاپیک به تمامی سوالات شما کاملا شفاف پاسخ دادم و یک قرون از بیت المال خرج تبلیغ نکردم...

امیدوارم دوستان بیست اسکریپتی در روز جمعه حماسه ای جدید بیافرینند و شاید من به اتفاق اکثریت آرا به عنوان نماینده قشر همیشه آنلاین به مجلس راه پیدا کردم...

باتشکر-هومان هرمزدی محمد آبادی(نمانیده نمای مجلس آخر)

هومان جان تاپیک بسیار خوبی داشتین ! انشالله طی دوره های آینده باز هم تاپیک باز و سوالات جدید توسط کاربران ارائه خواهد شد.

طبق آمار پرطرفدارترین تاپیک صندلی داغ تا بحال تاپیک جناب voltag بوده !

• Like 2
لینک به دیدگاه

هومان جان تاپیک بسیار خوبی داشتین ! انشالله طی دوره های آینده باز هم تاپیک باز و سوالات جدید توسط کاربران ارائه خواهد شد.

طبق آمار پرطرفدارترین تاپیک صندلی داغ تا بحال تاپیک جناب voltag بوده !

باتشکر

تاپیک من داغ نبود چون تبلیغات نکردم و رغیب رو خراب نکردم... میزان رای ملت است

به امید خدا جمعه حماسه ای می آفرینیم... همه با هم یک صدا... هومان هومان هومان....

به امید خدا نماینده ای منصف از قشر همیشه در صحنه آنلاین خواهم بود...

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...