رفتن به مطلب

سطری کردن موضوعات در زنفور

mahdi4026

پست های پیشنهاد شده

سلام

در زنفور بصورت پیشفرض موضوعات ( انجمن ها ) بصورت لیست نشون داده میشوند ینی در یک خط دو موضوع قرار نمیگیره ... میخوام عین بیست اسکریپت در هر سطر دو انجمن قرار بگیره .. چیکار باید بکنم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:|

کلاسشو پیدا کن

اینو اضاف کن بهش

width: 49.3333%;float:right;margin-right: 0.6666%;

همین قالب بیست اسکریپت رو دارم !

لینک به دیدگاه

درود .

کلاس استایل .grid_column رو پیدا کنید .

این کلس یک خاصیت تعریف شده براش تحت عنوان width که به صورت پیش فرض مقدار 50% براش در نظر گرفته شده

این رو 100% کنید هر بخش در یک سطر قرار خواهد گرفت

لینک به دیدگاه

:|

کلاسشو پیدا کن

اینو اضاف کن بهش

width: 49.3333%;float:right;margin-right: 0.6666%;

• تشکر از همکار عزیزم این کارسازتره و حتی میتونید با یه روش آسون هم اینکارو کنید دوست عزیز

• در انجمن ها و یا زیر انجمن ها مثلا نوشتید که قوانین انجمن و در توضیحات میخواهید مطلبی بنویسید رو ما بین این دو کد فوق رو بزارید بصورت html

• <p> </p>

لینک به دیدگاه

درود .

کلاس استایل .grid_column رو پیدا کنید .

این کلس یک خاصیت تعریف شده براش تحت عنوان width که به صورت پیش فرض مقدار 50% براش در نظر گرفته شده

این رو 100% کنید هر بخش در یک سطر قرار خواهد گرفت

ممنون داداش......کل فایل زنفور رو که تو روت نصبش کردم با نوت پد پلاس باز کردم و عبارت .grid_column زدم جستجو کرد ولی هیچی نیاورد..البته باز کردنشون فک کنم 10 دقیقه طول کشید..پدرم دراومد...قالبم همین قالب بیست اسکریپته...یکی راهنمایی میکنه بگه از کدوم فایل این 49 درصد رو به 100 تفییر بدم؟

لینک به دیدگاه

ممنون داداش......کل فایل زنفور رو که تو روت نصبش کردم با نوت پد پلاس باز کردم و عبارت .grid_column زدم جستجو کرد ولی هیچی نیاورد..البته باز کردنشون فک کنم 10 دقیقه طول کشید..پدرم دراومد...قالبم همین قالب بیست اسکریپته...یکی راهنمایی میکنه بگه از کدوم فایل این 49 درصد رو به 100 تفییر بدم؟

داخل پنل مدیریت کل انجمنتون که بشید در قسمت ویرایش قالب این کار امکان پذیر هست . باید با استفاده از فرم جستجو برای قالب این کلس رو جستجو کنید .

یا در فایل css.php یا global.css

لینک به دیدگاه

داخل پنل مدیریت کل انجمنتون که بشید در قسمت ویرایش قالب این کار امکان پذیر هست . باید با استفاده از فرم جستجو برای قالب این کلس رو جستجو کنید .

یا در فایل css.php یا global.css

داداش بازم درست نشد .... اینو باید از فایل استایل درست کنم یا خود اسکریپت زنفور؟اگه خود استایل هست میتونم استایل رو بهتون بدم تا زیاد درگیر این تایپک نشید و منم سریع به جوابم برسم....باز شرمنده

لینک به دیدگاه

• از کدی که بنده گزاشتم استفاده کنید

• خودمم در حال استفاده ام

تشکر از پاسخگویی

ولی شاید اینطوری وقت گیر باشه

اینطوری مدنظرتون هست ؟

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخگویی

ولی شاید اینطوری وقت گیر باشه

اینطوری مدنظرتون هست ؟

• وقت گیر هس !

• اما راحت تری از ویرایش های دیگری

• وگرنه از کد بین سطرها هم میشه استفاده کرد که در clas مربوطه ,,,باید top رو ,,,, روی -5 قرار داد

• ویا اینکه استفاده از کد در سی اس اس

• line-height:20px; 

لینک به دیدگاه

• وقت گیر هس !

• اما راحت تری از ویرایش های دیگری

• وگرنه از کد بین سطرها هم میشه استفاده کرد که در clas مربوطه ,,,باید top رو ,,,, روی -5 قرار داد

• ویا اینکه استفاده از کد در سی اس اس

• line-height:20px; 

الان دوستان گفتن با grid_column میشه راحت درستشون کرد...من اینو هم در فایل های زنفور و هم در استایل جستجو کردم پیدا نشد...

از راهنمایی شما هم تصویر گرفتم اون بالا گذاشتم نمیدونم درست رفتم یا نه ... ولی با اونم نتونستم موفق شم

میشه یه راهنمایی جامع کنید ؟ ینی دیگه لپ تاب داغ کرد اون همه فایل های زنفور رو با نوت پد پلاس باز و منم هر چی grid_column زدم پیدا نکرد

ممنون میشم یه پاسخ نهایی بدید....البته یکم ساده بگید تا دیگه مزاحمتون نشم

لینک به دیدگاه

• میخواهید اطلاعاتتون رو بفرستید خصوصی بهم برسی و ویرایش کنم
  • راستی شما تنظیمات رو هم نگاهی کنید به این صورت
  • تنظیمات استایل و زبان>تنظیمات استایل>فهرست انجمن/شاخه ها>تیک Show sub-forums popu رو بردارید

لینک به دیدگاه

• میخواهید اطلاعاتتون رو بفرستید خصوصی بهم برسی و ویرایش کنم

• راستی شما تنظیمات رو هم نگاهی کنید به این صورت

• تنظیمات استایل و زبان>تنظیمات استایل>فهرست انجمن/شاخه ها>تیک Show sub-forums popu رو بردارید

خب تیک رو بردارم که زیر شاخه ها میان روی صفحه اصلی

من فقط میخام هم شاخه ها مثلا دوتایی توی یک ردیف باشند

فعلا تو روت هستم و نسخه 1.5.5 رو دانلود کردم میخوام کامل یاد بگیرم و بیام رو هاست

لینک به دیدگاه

خب تیک رو بردارم که زیر شاخه ها میان روی صفحه اصلی

من فقط میخام هم شاخه ها مثلا دوتایی توی یک ردیف باشند

فعلا تو روت هستم و نسخه 1.5.5 رو دانلود کردم میخوام کامل یاد بگیرم و بیام رو هاست

• به این روش هایی که گفتیم باید رفع میشد

• موند یه راه

• صبر بفرمائید فردا اگه تو سیستمم تونستم xml مربوط به ستون ها رو با افزونه ی فوق پیدا کنم بهت مبدم

لینک به دیدگاه

• درود
  • برید به css قالب و کد فوق رو پیدا کنید
  • .grid_full

• و کلا با این عوض کنید
  • .grid_full{   width: 100%;}   /* Spacing */   .node .grid_full,   .node .grid_column   {       padding:0;   }   .node .grid_right   {       padding-right: 5px;   }   .node .grid_left   {       padding-left: 5px;   }   /* General Alignments */   .grid_column .nodeText   {       margin-left: 25px;   }   .grid_column .nodeControls   {       left: 0;   }   .grid_column .nodeLastPost   {       position: static;       width: auto;   }   .grid_column .grid_full .nodeInfo,   .grid_full .grid_column .nodeInfo   {       border-top: 0 !important;   }

لینک به دیدگاه

• درود

• برید به css قالب و کد فوق رو پیدا کنید

• .grid_full

• و کلا با این عوض کنید

• .grid_full{   width: 100%;}   /* Spacing */   .node .grid_full,   .node .grid_column   {       padding:0;   }   .node .grid_right   {       padding-right: 5px;   }   .node .grid_left   {       padding-left: 5px;   }   /* General Alignments */   .grid_column .nodeText   {       margin-left: 25px;   }   .grid_column .nodeControls   {       left: 0;   }   .grid_column .nodeLastPost   {       position: static;       width: auto;   }   .grid_column .grid_full .nodeInfo,   .grid_full .grid_column .nodeInfo   {       border-top: 0 !important;   }

خیلی ممنون...فقط یه مشکل اینه من الان نمیدونن css قالب کجاست...یه فایل xml بود که اقای صابریان دادن اپلود کردم ... و توش grid هم میزنم پیدا نمیکنه هیچی..میشه ادرس css رو بگید چطوری پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

• شما برید جستجوی قالب ها هست اونجا اینرو سرچ بزنید

• .grid_full

هم تو نام متغیر و هم تو متن قالب زدم هیچی پیدا نکرد....

لینک به دیدگاه

هم تو نام متغیر و هم تو متن قالب زدم هیچی پیدا نکرد....

• خیلی جالب شد ! الان خودم در اوردم کد رو

• اینرو پیدا کنید

• /* Spacing */

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

exhaustedماشالله چه خبره اینجا ؟! فقط یک پلاگین می خواد که انشالله پیدا کنم براتون قرار می دمwink2smiley

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...