رفتن به مطلب

این موضوع راسته؟

YoNeS

پست های پیشنهاد شده

داشتم تو نت میگشتم و اسم سایت بیست اسکریپتو نوشتم تا بیام توش به مطلب زیر برخوردم خودم اول شک کردم ولی بعدش ک گشتم دیدم یکمی واقعیه واقعا اینه جواب اعتماد ما!؟البته من باور نمی کنم و نخواهم کرد حتی اگه حقیقت داشته باشه چون بیست اسکریپت داره رایگان خدمت میکنه و حتی 1 ریال پولم نمیگره بازم دستتون درد نکنه.

لینک گزارشش:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگه خواستید کسایی که بلدن ی دیداس بریم و حالشونو جابیاریم نظر میخوام.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:|

منم نمی دونم.ohno(!)(!)(!)(!)

ولی انجمن رو دوس دارم و بچه هاش happy

خب منم دوست دارم وگرنه همین الان ک ویندوزمو عوض کردم اولین سایتی ک رفتم توش بیست اسکریپت بود.

لینک به دیدگاه

در کل اون پرشین اسکریپت و مدیرش چیزن. nerd

نمی خواد دیداس هم کنیninja

ای بابا ی بار خواستیم حال کنیما OK باو.

لینک به دیدگاه

بابا ینی چی دارن اسم سایتو بد در میدن ما نباید دفاع کنیم بخدا ظلمه اه اونجوری باشه فردا هیچکس نمیاد تو بیست اسکریپت حالا بیشعورا تحمت کپی رایتم دارن میزنن .!!

لینک به دیدگاه

• آقا یونس عزیز اون تایپیک مربوط به چندین ماه پیش هس
  • ارسالی ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳ بعد از ظهر

• مورد بعدی اینکه نباید همچین تایپیک هایی که در اصل داره به مسیر منفی میره رو بزنیم
  • در کل این کار هم اگر صورت بگیره از نظر من در مقابل کارای رایگان موردی نداره و حق 20 اسکریپت هس
  • @Yazdan

لینک به دیدگاه

بخدا جوابشونو ندم ساکت نمیشینم حالا ببینید کی گفتم اولین روزی ک اومدم تو بیست اسکریپت رفاقت این جارو فهمیدم حالا ی مشت آدم به قول خودشون بزرگ اومدن دارن اسم سایتو بد در میدن با اینکه پرشین اسکریپت هیچ طرفدارم نده ای بابا .

لینک به دیدگاه

بابا ینی چی دارن اسم سایتو بد در میدن ما نباید دفاع کنیم بخدا ظلمه اه اونجوری باشه فردا هیچکس نمیاد تو بیست اسکریپت حالا بیشعورا تحمت کپی رایتم دارن میزنن .!!

اصن بحث کپی رایت نیست. بحث سر کد جاوایی بود که قبلنا تو کدای قالبا جاگذاشته میشد. حالا هر چی.

ایشون (مدیر ) دارن زحمت می کشن و مطالب رایگان می ذارن. بهتر بود اطلاع رسانی بشه.

لینک به دیدگاه

اینکه بیست اسکریپت داره اسکریپت ها و سایر مطالب رو رایگان میزاره دلیل نمیشه سایتش رو بصورت ای فریم و مخفی تو سایت ها بزاره...پلیس فتا هم کلی مخالفه...

• آقا یونس عزیز اون تایپیک مربوط به چندین ماه پیش هس
  • ارسالی ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳ بعد از ظهر

• مورد بعدی اینکه نباید همچین تایپیک هایی که در اصل داره به مسیر منفی میره رو بزنیم
  • در کل این کار هم اگر صورت بگیره از نظر من حق 20 اسکریپت هس
  • @Yazdan

ولی بنظرم شما دارید حمایت الکی میکنید.....

پلیس فتا : کلیک دزدی جرم است!

لینک به دیدگاه

اینکه بیست اسکریپت داره اسکریپت ها و سایر مطالب رو رایگان میزاره دلیل نمیشه سایتش رو بصورت ای فریم و مخفی تو سایت ها بزاره...پلیس فتا هم کلی مخالفه...

البته به دل نگیرید هاا...من بیست اسکریپت رو بخاطر انجمنش دوست دارم و هیچوقت فایلی رو از بیست اسکریپت دانلود نکرده ام .... هر وقت هم بیست اسکریپت میام ادرس انجمنش رو میزنم ... اون دو تا پاپ پاپ پدر همه رو دراورده

لینک به دیدگاه

• حمایت یا هر چیزی به مدیران مربوط هست منتظر بمونید بیان پاسخ میدهند

لینک به دیدگاه

بررسی میکنم، اگر واقعا بیست اسکرپیپت داره این کار رو میکنه دیگه حتی اسمش رو هم نمیارم...

لینک به دیدگاه

بررسی میکنم، اگر واقعا بیست اسکرپیپت داره این کار رو میکنه دیگه حتی اسمش رو هم نمیارم...

این کار رو می کرد. الان این طوری نیست. می تونید یکی از فایلاشونو دانلود کنید و تست!

لینک به دیدگاه

درود

اینگونه بحث ها پیش میاد گاهی بر حسب هر اتفاقی در فضای رقابتی هر تیم و گروهی سعی میکنه با روش های ممکن حالا درست یا نادرست رقیبش رو کنار بزنه!! این موضوعات قبل از حضور بنده در بیست اسکریپت رخ داده اما جای بحث و کش مکش نیست !! تابحال در مورد هر گروه یا انجمنی بحث خاصی در این صورت گرفته جلوگیری شده!! بحث کلیک دزدی و ... نیست کد جاوایی بود که قبلا ذر اسکریپت ها که به صورت حالا حمایتی و ... در محلی در دسترس قرار میگرفته که مدیریت اسکریپت به راحتی قادر به حذفش بوده! که دیدیم متاسفانه دوستان از کاه کوه میسازن حذف شد.

دوستانی که جو دیداس و ... در انجمن مطرح میکنید !! بنده شخصا مدت 8 سال هستش که مدیریت تیم های مختلف امنیتی رو تجربه کردم و حالا هم اگر اینجام دوست ندارم بحث درگیری و ... بین انجمن ها پیش بیاد . امنیت اینجام با من نیست از فردا شروع نکنین اتک پشت اتک. هر انجمن، سایت یا گروهی درمورد بیست اسکریپت هرگونه آگاه سازی و هشداری به کاربرانش که میخواد بده مختار هستش! اشکالی نداره! انجمن بیست اسکریپت هدفش خدمات هستش و بس و هیج انجمن یا گروه همکاری رو تخریب نمیکنه! تمامی همکاران ما از پرشین اسکریپت تا سایت های جدید برای ما حکم همکاری دارند و درصورت مشاهده هرگونه تعرض و بی احترامی به هریک از انجمن های همکار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

بحث دیداس و ... اگر مطرح باشه ضعیف ترین سرور موجود در بساط بنده کفایت میکنه ... پس بدونید ما اصلا لازم نمیبینیم سر هر اتفاقی شمشیر روی هرکس بکشیم.

c6f4-server.jpg

بحث رو همینجا چال کنید ... از مدیریت محترم پرشین اسکریپت هم تشکر میکنم که اینگونه تاپیک ها رو نگهداری میکنن تا کاربرانشون از اتفاقات پیرامونشون باخبر باشین .

تاپیک بسته شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

اینگونه بحث ها پیش میاد گاهی بر حسب هر اتفاقی در فضای رقابتی هر تیم و گروهی سعی میکنه با روش های ممکن حالا درست یا نادرست رقیبش رو کنار بزنه!! این موضوعات قبل از حضور بنده در بیست اسکریپت رخ داده اما جای بحث و کش مکش نیست !! تابحال در مورد هر گروه یا انجمنی بحث خاصی در این صورت گرفته جلوگیری شده!! بحث کلیک دزدی و ... نیست کد جاوایی بود که قبلا ذر اسکریپت ها که به صورت حالا حمایتی و ... در محلی در دسترس قرار میگرفته که مدیریت اسکریپت به راحتی قادر به حذفش بوده! که دیدیم متاسفانه دوستان از کاه کوه میسازن حذف شد.

دوستانی که جو دیداس و ... در انجمن مطرح میکنید !! بنده شخصا مدت 8 سال هستش که مدیریت تیم های مختلف امنیتی رو تجربه کردم و حالا هم اگر اینجام دوست ندارم بحث درگیری و ... بین انجمن ها پیش بیاد . امنیت اینجام با من نیست از فردا شروع نکنین اتک پشت اتک. هر انجمن، سایت یا گروهی درمورد بیست اسکریپت هرگونه آگاه سازی و هشداری به کاربرانش که میخواد بده مختار هستش! اشکالی نداره! انجمن بیست اسکریپت هدفش خدمات هستش و بس و هیج انجمن یا گروه همکاری رو تخریب نمیکنه! تمامی همکاران ما از پرشین اسکریپت تا سایت های جدید برای ما حکم همکاری دارند و درصورت مشاهده هرگونه تعرض و بی احترامی به هریک از انجمن های همکار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

بحث دیداس و ... اگر مطرح باشه ضعیف ترین سرور موجود در بساط بنده کفایت میکنه ... پس بدونید ما اصلا لازم نمیبینیم سر هر اتفاقی شمشیر روی هرکس بکشیم.

c6f4-server.jpg

بحث رو همینجا چال کنید ... از مدیریت محترم پرشین اسکریپت هم تشکر میکنم که اینگونه تاپیک ها رو نگهداری میکنن تا کاربرانشون از اتفاقات پیرامونشون باخبر باشین .

تاپیک بسته شد.

موفق باشید.

درود

c6f4-server.jpg

تاپیک بسته شد.

موفق باشید.

موفق باشید

49 گیگ رم!!!!!!!!!!!!

خداحافظhuh

لینک به دیدگاه

24 هسته 50 رم و ... یکی از ضعیف ترین ها

مدیران عزیز لطفا تاپیک ها رو مجددا باز نکنید .

با تشکر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...