رفتن به مطلب

چطور میتونم حجم اپلود اسکریپت رو بالا ببرم؟

hajisaeed

پست های پیشنهاد شده

با سلام بنده میخوام حجم اپلود رو در سایت اشتراک ویدیو بالا ببرم ولی پایی قسمت تعیین حجم اپلود

نوشته

The maximum size limit will be the lower of this option and your server settings which is 2 MB

یعنی باید از سرور بالا ببری تا بتونی عدد اپلود رو بیشتر از 2 تعیین کنی یعنی چی بنده متوجه نمیشم لطفا راهنمایی کنید.

Capture.JPG

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به فایل .htaccess تون

php_value upload_max_filesize 256Mphp_value post_max_size 256Mphp_value max_execution_time 1000php_value max_input_time 1000

رو اضافه کنید. هر چند برای سایت اشتراک ویدئو به سرور اختصاصی نیازه و اونم با برنامه هاش حل میشه ولی به هر حال.

عدد 256 مقدار به مگابایته

و 1000 زمان به ثانیه

لینک به دیدگاه

بیشتر مشکلات حل شده این اسکریپت در تاپیک زیر موجود هستش! همچنین افزایش حجم آپلود!!

مطالعه بفرمائید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام من از این اسکریپت استفاده میکنم Premium Media Script نسخه 1.5

نمیدونم چطور حجم اپلودش رو بالا ببرم میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• البته اینکار از بخش دیتابیسم صورت میگیره و میتونید از مدیریت سرور هم درخواست کنید برای شما رفع و رجوع کنن

لینک به دیدگاه

یه روش دیگه هست ولی به هیشکی بگو :)

برو به هاستت

select php vesion

advance .... حفظ نیستم. تیکشو بزن

بعدش همه چی عیانه. موفق باشی

لینک به دیدگاه

• البته این مورد رو هم میتونید انجام بدید یه فایل بنام php.ini درست کنید در روت هاست خودتون و مقدار فوق رو بزارید توش - البته در نظر بگیرید برای افزودن حجم باید و باید از ساختار اصلی سرور خودتون اطلاع داشته باشید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد و در اکثر سرورها این نواحی رو غیرفعال کرده ان اگر به نتیجه نرسیدید تیکت به مدیر سرورو بدید
  • memory_limit = 15Mupload_max_filesize = 15Mpost_max_size = 15Mfile_uploads = On

لینک به دیدگاه

یه روش دیگه هست ولی به هیشکی بگو :)

برو به هاستت

select php vesion

advance .... حفظ نیستم. تیکشو بزن

بعدش همه چی عیانه. موفق باشی

سلام از کدوم قسمت هاست باید این رو تیک بزنم از خود صفحه پنل یا از یه صفحه ی دیگه؟

لینک به دیدگاه

سلام از کدوم قسمت هاست باید این رو تیک بزنم از خود صفحه پنل یا از یه صفحه ی دیگه؟

• البته در همه س سرورها این انتخاب ازاد نیس !

بعد به php pakaqe برگردید و تیک all رو بزنید که حجم شما در اپلود بی نهایت میشه

لینک به دیدگاه

• البته این مورد رو هم میتونید انجام بدید یه فایل بنام php.ini درست کنید در روت هاست خودتون و مقدار فوق رو بزارید توش - البته در نظر بگیرید برای افزودن حجم باید و باید از ساختار اصلی سرور خودتون اطلاع داشته باشید در غیر اینصورت دچار مشکل خواهید شد و در اکثر سرورها این نواحی رو غیرفعال کرده ان اگر به نتیجه نرسیدید تیکت به مدیر سرورو بدید

• memory_limit = 15Mupload_max_filesize = 15Mpost_max_size = 15Mfile_uploads = On

سلام وقتی این فایل رو درست میکنم سایت خراب میشه از پنل هم باز حجمش تغییر نکرد از 2 بالا تر نمیره.

لینک به دیدگاه

سلام وقتی این فایل رو درست میکنم سایت خراب میشه از پنل هم باز حجمش تغییر نکرد از 2 بالا تر نمیره.

• همانطور که گفتم دسرسی برای انجام این کار از سرور محدود شده . به خودشون تیکت ارسال کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...