رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد قالب صحیفه

hamedhhpp

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده قالب صحیفه رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم از حالت وبلاگی درش بیارم.نه اسلایدر و نه بخش بندی ها رو نمیتونم تو صفحه اصلی بیارم البته تو تنظیمات قالب نیست که بخوام بیارم کسی هست در این ضمینه کمک کنه.ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بنده قالب صحیفه رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم از حالت وبلاگی درش بیارم.نه اسلایدر و نه بخش بندی ها رو نمیتونم تو صفحه اصلی بیارم البته تو تنظیمات قالب نیست که بخوام بیارم کسی هست در این ضمینه کمک کنه.ممنون

• شما باید مراجعه به بخش تنظیمات پوسته کنید از پیشخوان - تنظیمات پوسته

• و همچنین بخش ابزارک ها رو چک بفرمائید

• و در اخر از طریق برگه ها اقدام به نصب صفحه ی اصلی کنید

لینک به دیدگاه

باید از برگه ساز پیش فرض پوسته استفاده کنید و یه برگه رو بعد از ویرایش با برگه ساز به عنوان برگه "خانه" انتخاب نمایید

لینک به دیدگاه

از راهنمایی هاتون بسیار ممنونم.یه سوال دیگه این پوسته با پوسته جریده خیلی شباهت دارن ایا میشه فایل فارسی این پوسته رو برای قالب جریده استفاده کرد و امکانات این قالب رو به جریده اضافه کرد؟

لینک به دیدگاه

• بعید میدونم این مورد صورت بگیره
  • خود استایل صحیفه امکانات فراوانی داره که میتونید اضافه کنید

لینک به دیدگاه

من قالبم جریده هستdepressed

یه سوال دیگه الان سایت من با قالب جریده تو سایت chkme.com سئو رو 97 درصد میزنه بعد من دمو قالب صحیفه رو که توی یکی از سایت ها بود تو این سایت چک کردم 57 میزد اگر من فالب صحیفه رو برای سایتم بگذارم سئو افت میکنه یا به قالب خیلی ربط پیدا نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه الان سایت من با قالب جریده تو سایت chkme.com سئو رو 97 درصد میزنه بعد من دمو قالب صحیفه رو که توی یکی از سایت ها بود تو این سایت چک کردم 57 میزد اگر من فالب صحیفه رو برای سایتم بگذارم سئو افت میکنه یا به قالب خیلی ربط پیدا نمیکنه؟

• توجه کنید قالب ها از نظر ظاهر شاید فرق کنن ولی امکانات صحفه بیشمار هس

• نه ربطی به اون نداره دوست عزیز

لینک به دیدگاه

chkme چند مشکل بسیار کوچک رو نشون میده که براحتی میتونید در عرض چند دقیقه آمارش رو بالا ببرید !

سایتتون رو در gtmetrix.com تست و مشکلاتش رو برطرف کنید قالب و وب سایتی بهتر از حال خواهید داشت! همچنین از افزونه wordpress seo by yoast استفاده کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...