رفتن به مطلب

فونت برای قالب goodnews

irantesco

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید دوستان من قالب گودنیوز رو نصب کردم و تا جایی که تونستم فارسیش کردم اونجاهاییش که هنوز انگلیسی مونده،حالا چندتا مشکل دارم لطفا کمکم کنید

1-برای نویسنده پست بالای پسن مینویسه Posted By: و برای تاریخ هم میزنه ON وبرای برچسب هم میزنه Tags: میخوام اینارو فارسی کنم کجا باید فارسیشون کنم؟

2-پایین مطلب هم بجای درباره نویسنده مینویسه About the author و برای مطالب مرتبط هم میزنه Related Articles

اینا رو چطوری فارسی کنم؟

3- برای پاسخ به پست هم میزنه reply اینو چطوری فارسی کنم؟

لازم به ذکره که توی قسمت ویرایشگر قالب هم کل قالب رو زیر و رو کردم و نشد

4-واسه قسمت دیدن اخبار بیشتر هم میزنه view all توی فهرست بالا،اینو چطوری فارسی کنم؟

5-فونت های قالب رو میخوام کاری کنم که فونت های متن خبر و مطلب بشه کودک و بقیه جاها همه بشه یکان دقیقا باید چکار کنم؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

برای دیدن همه این چیزا هم آدرس سایتم رو میزارم که ببینید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این نسخه رو تست کن تمام بخش هاش فارسی شده ...

در مورد فونت هم باید h1 h2 h3 h4 h5 رو متناسب با نیاز فونت دهی کند از تو فایل rtl قابل انجامه کار سختی نیست .

لینک به دیدگاه

فعالش کردم سایتم نیومد و این خطا ها اومد

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 104Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 120Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 304Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 314

لطفا کمکم کنید چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید دوستان من قالب گودنیوز رو نصب کردم و تا جایی که تونستم فارسیش کردم اونجاهاییش که هنوز انگلیسی مونده،حالا چندتا مشکل دارم لطفا کمکم کنید

1-برای نویسنده پست بالای پسن مینویسه Posted By: و برای تاریخ هم میزنه ON وبرای برچسب هم میزنه Tags: میخوام اینارو فارسی کنم کجا باید فارسیشون کنم؟

2-پایین مطلب هم بجای درباره نویسنده مینویسه About the author و برای مطالب مرتبط هم میزنه Related Articles

اینا رو چطوری فارسی کنم؟

3- برای پاسخ به پست هم میزنه reply اینو چطوری فارسی کنم؟

لازم به ذکره که توی قسمت ویرایشگر قالب هم کل قالب رو زیر و رو کردم و نشد

4-واسه قسمت دیدن اخبار بیشتر هم میزنه view all توی فهرست بالا،اینو چطوری فارسی کنم؟

5-فونت های قالب رو میخوام کاری کنم که فونت های متن خبر و مطلب بشه کودک و بقیه جاها همه بشه یکان دقیقا باید چکار کنم؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

برای دیدن همه این چیزا هم آدرس سایتم رو میزارم که ببینید

• قالب گودنیوز که کاملا فارسی هست دوست عزیز

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• دموی شمام باز نمیشه تا توضیحات رو بدیم به شما

لینک به دیدگاه

سلام بنده همین قالب رو نصب کردم و مواردی که عرض کردم انگلیسیه،برید توی سایت بنده میبینید،

لینک به دیدگاه

سلام بنده همین قالب رو نصب کردم و مواردی که عرض کردم انگلیسیه،برید توی سایت بنده میبینید،

• سایت شما برای بنده باز نمیشه

• This webpage is not available

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا

با دوتا کامپیوتر و مرورگر های مختلف تست کردم سایت مشکلی نداشت که

دوستان دیگه که این تاپیک رو میخونن لطفا بگن واسه بقیه هم سایت بنده خرابه؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا

با دوتا کامپیوتر و مرورگر های مختلف تست کردم سایت مشکلی نداشت که

• این ادرس باز میشه واسم

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• ولی ساب دامین خیر

• اگه تازه ساختید ساب دامین رو میتونه از اون باشه فعلا چک سرور نشده واسم

لینک به دیدگاه

فعالش کردم سایتم نیومد و این خطا ها اومد

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 104Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 120Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 304Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/aysashop/public_html/mag/wp-content/themes/goodnews v5.8.1 [ www.wp-free.ir ]/framework/main.php on line 314

لطفا کمکم کنید چکار کنم؟

• این ارور هم نشان دهنده ی این هست که شما بدرستی آپدیت نکرده اید پوشه ی قالب رو

• /goodnews v5.8.1 [ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ]

• خواستید اطلاعات بقرستید نصب کنیم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...