رفتن به مطلب

ویژه انجمن ساز Flarum

فلاریوم چطور بود؟  

2 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. فلاریوم چطور بود؟

• عالی.
    • خوب.
      0
    • متوسط.
      0
    • بد.
      0

پست های پیشنهاد شده

flarum.png

فلاریوم چیست؟

فلاریوم یک انجمن ساز اینترنتی بسیار قدرتمند است. این انجمن ساز نخستین بار توسط Toby Zerner توستعه دهنده EsoTalk و Franz Liedke توسعه دهنده FluxBB ساخته شد. این انجمن ساز بسیار قدرتمند با استفاده از Bootstrap و Font Awesome ساخته شده است. میتوانید داستان به وجود آمدن این انجمن ساز را لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. مطالعه بفرمایید.

فلاریوم زیبا و سبک است! تصویر زیر را مشاهده بفرمایید:

b9a5-screenshot.png

حتما قابلیت های فلاریوم را در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ببینید! به شما قول میدهم شیفته آن خواهید شد!

--------------------------------------------------------------------

[FA]chevron-circle-left[/FA] لینک ها:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فلاریوم

درود به شما

پلتفروم انجمن ساز (( فلاریوم )) واقعا در نوع خودش بسیار ساده و حتی دیتابیس کمی رو اشکال میکنه از شما ممنونم بخاطر معرفی این انجمن ساز

امید هست پشتیبانی فارسی این نسخه بزودی راه اندازی گردد

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود به شما

پلتفروم انجمن ساز (( فلاریوم )) واقعا در نوع خودش بسیار ساده و حتی دیتابیس کمی رو اشکال میکنه از شما ممنونم بخاطر معرفی این انجمن ساز

امید هست پشتیبانی فارسی این نسخه بزودی راه اندازی گردد

درود،

بله بنده در هاست محلی خودم Flarum و EsoTalk رو امتحان کردم، قصد داشتم اونها رو ترجمه کنم و پشتیبانی بزنم،

اما انقدر تعداد رشته های زبان زیاده که واقعا وقت نمیکنم،

به هر حال اگر شما میتونید کمک کنید ترجمش کنیم، یا کسی رو میشناسید که میتونه به من در انجام این کار کمک کنه و پشتیبانیش رو بزنیم خیلی عالیه.

به هر حال هیچکدوم از انجمن ساز هایی که در عمرم استفاده کردم به پای مهتاب که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. معرفی کردمش نمیرسه...

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود،

بله بنده در هاست محلی خودم Flarum و EsoTalk رو امتحان کردم، قصد داشتم اونها رو ترجمه کنم و پشتیبانی بزنم،

اما انقدر تعداد رشته های زبان زیاده که واقعا وقت نمیکنم،

به هر حال اگر شما میتونید کمک کنید ترجمش کنیم، یا کسی رو میشناسید که میتونه به من در انجام این کار کمک کنه و پشتیبانیش رو بزنیم خیلی عالیه.

به هر حال هیچکدوم از انجمن ساز هایی که در عمرم استفاده کردم به پای مهتاب که در لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. معرفی کردمش نمیرسه...

درود به شما دوست عزیز

در مورد مهتا یا Luna بگم خدمتتون که کمی ایراداتی داره و گیج کننده است از دید من ولی بازم جالبه در توع خودش

در مورد فارسی سازی هم زیاد وقت ندارم ولی در صورت لزوم در خدمتم

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه

از این یکی بیشتر از همه ی مطالبی که قرار دادی خوشم اومد

خیلی زیبا نوشته شده

منظورتون نحوه نوشتنمه؟

بله مطمئنا چون که برای اولین بار با کاپیوتر موضوع میزارم!

با موبایل که میدونید پست دادن کار حضرت فیله!

اگر وقت داشتم میتونستم یک کتاب در مورد EsoTalk، Flarum، Luna، ModernBB، FluxBB و PunBB مینوشتم!

درود به شما دوست عزیز

در مورد مهتاب یا Luna بگم خدمتتون که کمی ایرادات داره و گیج کننده است از دید من ولی بازم جالبه در توع خودش

در مورد فارسی سازی هم زیاد وقت ندارم ولی در صورت لزوم در خدمتم

موفق باشید

بله در مورد ایرادات نمیشه منکر شد!

بنده خودم کلی از مشکلاتش رو به Yannick گزارش دادم!

ولی در مورد گیج کننده قبول ندارم. یکی از اهداف اصلی گروه توسعه Luna قابل استفاده بودن Luna هم برای کاربران و هم برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان هست!

طوری که من که اطلاعات زیادی در مورد PHP ندارم قشنگ متوجه میشم که تو کدهاش چی به چی هست!

حیف شد، من خیلی وقته که دنبال یک نفر میگردم کمک کنه انجمن ساز های زیر رو ترجمه کنیم و یه مرجع پشتیبانی از تمامی انجمن ساز ها بزنیم!

ببخشید آقای Aliresalat شما وقت این کار رو ندارید؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...