رفتن به مطلب

صفحه سفید برای کاربران

zolfaghari

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از قالب wplms استفده میکنم که به تازگی از سایت دانلود کردم الان بعد گذشت سه روز صفحم واسه اساتید سایت باز میشه و برای کسانی که عضون باز میشه ولی برای مهمان ها صفحه سفید میاد ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد نصب قالب افزونه خاصی نصب نکردی ؟

افزونه های زیادی ظرف این سه روز نصب کردم ولی چون وارد شده بودم به درستی نمایش داده میشد، حالا راهی بجز غیر فعال کردن همه افزونه ها هست؟

لینک به دیدگاه

احتمال زیاد از افزونه ها هست باید یکی یکی اونارو از هاست حذف کنید تا مشخص بشه کدوم مشکل درست کرده ( اگر به پیشخوان دسترسی میتونین داشته باشیت از پیشخوان حذف کنید ) اگر بازم نشد این دو تا مقاله کمکتون میکنه :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام بنده این پوسه رو نصب کردم و بخوبی کار میکرد (با مشکلات خیلی جزئی)

ولی از دیروز چند کاربر که اسم های خارجی داشتند در سایت ثبت نام کردند بعنوان دانشجو

از آن به بعد کم کم سایت دچار تغییر شد و الان قالب سایت در حال بهم ریختن است

مثلا لینک ها را که به یک آبجکت خاص میدم قبلا به این صورت بود

روی عکس کلیک میکردم و گزینه درج لینک رو میزدم و لینک مورد نظر که با کلیک کردن روی عکس به آدرس مورد نظر هدایت میشدم ولی الان به این صورت است که ابتدا آدرس سایت بعد بخش مربوطه و سپس آدرس مورد نظر را می آورد

مورد د وم اینکه دسترسی به تصویر کاربران قطع شده وبه نظر میرسد بخش سی اس اس قالب منو ها بهم ریخته باشد چون

منو ها تا وسط صفحه کشیده شده اند

که تمامی مشکلات را با مدیر هاست در میان گذاشتم و بررسی انها نشان داد مشکل از هاست نیست

لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...