رفتن به مطلب

عدم نمایش خطاهای PHP توسط Htaccess

sohil79

پست های پیشنهاد شده

حتما شما هم با مشکل نمایش خطاهای زبان برنامه نویسی PHP روبرو شده اید . پیام های آزار دهنده و قطعا مهم .

مهم از این بابت که شخص برنامه نویس به راحتی ایراد در کدنویسی خود را پیدا کرده و سعی در رفع مشکل آن میکند .

اما بعضی اوقات اتفاق می افتد که به دلیل هماهنگ نبودن ورژن PHP و یا خطاهای Notice و … , برنامه به درستی اجرا شده ولی همچنان خطا نمایش داده میشود و شما فرض را بر این بگیرید که جواب کار را گرفته اید و دیگر این خطا برایتان اهمیت ندارد .

با روش زیر به راحتی میتوانید این گونه از خطاها رو از دیدگان کاربرانتان حذف نمایید .

و اما آموزش :

فقط کافیست قطعه کد زیر را در فایل htaccess. که در روت اصلی سرور شما موجود است قرار دهید .

# php errors by vmsphp_flag display_startup_errors offphp_flag display_errors offphp_flag html_errors offphp_value docref_root 0php_value docref_ext 0

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه پیش ...

من این قطعه کد رو وارد کردم ولی تاثیری نداشت. خطایی که من دارم، در یک صفحه php هست که کدنویسی شده و به سایت جوملایی اضافه شده. خطایی هم که نشون داده میشه این هست. کسی از دوستان میتونه راهنمائی کنه؟

Warning: mysqli::mysqli(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50548 Library:50630 in /home/

لینک به دیدگاه

• سلام
  • خطای شما مربوط به ورزن مای اسکیول هسش دوست عزیز با مدیر سرور در ارتباط باشین
  • ادرس سایت ؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پیگیریتون dadp.ir

هاست نیز مسئولیت این مورد را قبول نمی کند و می گویند ایراد از برنامه نویسیست. در این ص نیز راهنمائی هایی آمده. لطف می کنید اگر بررسی کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• بله هیمنطور هم که در یان صفحه مشاهده میکنه منابع شما کم هس برای اجرای این اسکریپت که باید مسئول سرور PHPSEVER و MYSQL سرور رو تغییر بدن

لینک به دیدگاه

پشتیبانی اصلا کمکم نکرد. آخرش هم تو اون لینک بالایی که براتون فرستادم، ورژن php رو انقدر تست کردم تا در یکی از اونها این خطا حذف شد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...