رفتن به مطلب

مهم افزونه های مورد نیاز پوسته Musik

alibabaei1380

پست های پیشنهاد شده

سلام من چطوری وباچه افزونه این قابو نصب کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

عنوان تاپیک تصحیح شد.

متوجه منظورتون نشدم!!؟ این قالب برای وردپرس هستش . سیستم مدیریت محتوای وردپرس رو نصب و سپس قالب رو از طریق افزودن پوسته ها اضافه بفرمائید.

لینک به دیدگاه

سلام میشه راهنمایی کنید نصب کردم قابو ولی مثل قاب تو سایت نشد عکسش اینه

ولی عکس قابوتوسایتو ببینید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. %D9%87%D9%86%D9%85%D9%87.png

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

دوست عزیز انتقال تاپیک انجام شد / برای مشکل خود نیاز نیست تایپک های متعدد بزنید در همان موضوع که شروع کردید گفتگو را ادامه دهید.

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

ببنید مشکل از قالب نیست شما باید وقت بزارید و از قسمت تنظیمات پوسته آن را شخصی سازی کنید یا اگر درون پوسته دانلودی فایل xml وجود دارد آن را درون ریزی کنید

لینک به دیدگاه

سلام . پوسته سایت نسخه انگلیسی هست اینو دانلود نصب کنید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. فارسی هست اگر افزونه ای قالب بخواد هنگام نصب قالب بالای صفحه اروری مبنی بر نصب افونه مورد نیاز میده ک فکر نکنم افزونه خاصی بخواد در خوصوص اینکه بخواید مثل دمو درش بیاید همونطور ک اقای صابریان گفتن باید شخصی سازی کنید : فهرست هارو بزارید دسته هارو بسازید بخش های سایت رو کامل کنید برای هر دسته پست هایی ارسال کنید و در نهایت با کار کردن روی بخش های مختلف دقیقا همون چیزی میشه ک میخواید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...
ببنید مشکل از قالب نیست شما باید وقت بزارید و از قسمت تنظیمات پوسته آن را شخصی سازی کنید یا اگر درون پوسته دانلودی فایل xml وجود دارد آن را درون ریزی کنید

سلام

خسته نباشید

در اولین پستم از سایت فوق العاده ی 20 لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. تشکر میکنم

یه سوال داشتم:

این پوسته موزیک رو نصب کردم ، اما لودینگ اون دیگه ایجکس نیست.

تنظیمات خاصی داره که باید اعمال بشه؟

یا اینکه به خاطر فارسی سازی به این شکل در اومده

ممنون از همه

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...