رفتن به مطلب

افزونه ای کامل برای فیلد محصولات در وردپرس

Farzad666

پست های پیشنهاد شده

سلام.لطفا یه فرم ساز کامل برای فروشگاه آنلاین بهم معرفی کنید که با تغییر فیلد ها قیمت عوض بشه و همچنین فیلد رنگ داشته باشه مثل علی اکسپرس که مربع های عکس دار نشون میده تا انتخاب بشن. که با انتخاب هر رنگ، عکس محصول تغییر کنه و اون رنگ رو نشون بده.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

افزونه فرم ساز گرویتی فکر کنم این امکانات رو داشته باشه

برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی فارسی این افزونه مراجعه نمایید

لینک به دیدگاه

دوست گرامی افزونه ی خاصی نداره. یه فیلم آموزش هس توی سایت همیار وردپرس. خیلی راحته. خود ووکامرس داره این حالتو.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

گرویتی فرم کارش این نیس دوست گرامی

لینک به دیدگاه

گراویتی فرمز واقعا عالیه و کامل. ولی متاسفانه فقط دکمه رادیویی و چک باکس و دراپ دان داره برای قیمت گذاری.فیلد رنگ نداره. عکس محصول رو هم عوض نمیکنه.

دوست گرامی افزونه ی خاصی نداره. یه فیلم آموزش هس توی سایت همیار وردپرس. خیلی راحته. خود ووکامرس داره این حالتو.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

بله این رو هم کار کردم ولی ضعفش اینه که برای هر دسته بندی باید یه قیمت تعریف کرد و از اونجایی که من محصولاتم با تنوع رتگ بالا و مدل های مختلف هستش، اگر با این پلاگین بخوام کار کنم باید برای هر محصول بیش از 50 متغیر تعریف کنم که اگرم بخوام این کارو بکنم پلاگین نمیتونه بیشتر از 50 متغیر رو قبول کنه.

ببینید من یه چیزی سبک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میخوام.

لینک به دیدگاه

گراویتی فرمز واقعا عالیه و کامل. ولی متاسفانه فقط دکمه رادیویی و چک باکس و دراپ دان داره برای قیمت گذاری.فیلد رنگ نداره. عکس محصول رو هم عوض نمیکنه.

بله این رو هم کار کردم ولی ضعفش اینه که برای هر دسته بندی باید یه قیمت تعریف کرد و از اونجایی که من محصولاتم با تنوع رتگ بالا و مدل های مختلف هستش، اگر با این پلاگین بخوام کار کنم باید برای هر محصول بیش از 50 متغیر تعریف کنم که اگرم بخوام این کارو بکنم پلاگین نمیتونه بیشتر از 50 متغیر رو قبول کنه.

ببینید من یه چیزی سبک لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میخوام.

مگه چند نوع رنگ داریم؟!! تازه محدودیتی فک نکنم داشته باشه. بازم من می گردم چیزی پیدا کردم می گم بهتون.

لینک به دیدگاه

مگه چند نوع رنگ داریم؟!! تازه محدودیتی فک نکنم داشته باشه. بازم من می گردم چیزی پیدا کردم می گم بهتون.

فقط رنگ نیست. شما فرضا یه گوشی رو در نظر بگیر که 5 رنگ داره و 4 مدل حافظه محتلف که با دو نو LCD و 2 نوع پردازنده ارائه میشه.همینا میشه 80 حالت مختلف برای قیمت گذاری.البته فروشگاه من موبایل نیست و همچین موبایل ماژولاری هم هنوز نیومده فکر کنم ;-)

واقعا ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...