رفتن به مطلب

ارور در اتصال به درگاه پی لاین

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

یه مشکل عجیب در اتصال درگاه پی لاین به whmcs برام بوجود اومده، لطفا اگه اطلاع دارید راهنمایی کنید

نصب درگاه به whmcs و فعال سازی اون رو انجام دادم ..

الان که سفارش محصول می دم و تمام کار ها رو انجام میشه وقتی میخوام پرداخت بزنم و به درگاه وصل بشم این ارور رو میده :

TCPDF ERROR: [image] Unable to get the size of the image: /public_html/cl/images/logo.jpg

تعجب تو اینه که نه whmcs و نه افزونه درگاه پی لاین پوشه images ندارند!!

نکته cl ساب دامین خودم هست!

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا ادرس سایت خودتو قرار بده تا بگم دوستان بررسی کنن

دوست عزیز اگر می خواستند ارجاع بدن و در جای دیگه ای پاسخ بگیرند ، داخل انجمن بیست اسکریپت نمی پرسیدند !

پست و پاسخ های با مضمون تبلیغاتی در این انجمن ممنوع است .

+ دوست عزیز استارتر ، بررسی کنید که چنین فایلی داخل افزونه ی پی لاین موجود هست یا خیر . افزونه ی پی لاین رو باز کنید و اگر دارای پوشه ی images بود ، اون پوشه رو یک کپی بگیرید در روت قرار بدید .

لینک به دیدگاه

masih1994 جان سلام

مرتبط با پی لاین نبود، پشیبانی اون ها جواب دادن که مرتبط با افزونه اشون نیست و مرتبط با whmcs هست ..

تقریبا متوجه موضوع شدم !!

فقط یک سوال فایل صفحه آخر برای تکمیل سفارش چه نام داره؟؟

ظاهرا باید اونو ویرایش کنم..

لینک به دیدگاه

ببخشید مدیر ارشد چرا شما زود قضاوت میکنید مگه من ایشون رو جای دیگه ارجاع دادم من عرض کردم ادرس بزارید تا بگم بررسی کنن وقتی بررسی میشد مشکل رو اینجا ذکر میکردم سری قبل هم زود قضاوت کردید دیگه داره این رفتارتون ناراحتم میکنه

لینک به دیدگاه

ببخشید مدیر ارشد چرا شما زود قضاوت میکنید مگه من ایشون رو جای دیگه ارجاع دادم من عرض کردم ادرس بزارید تا بگم بررسی کنن وقتی بررسی میشد مشکل رو اینجا ذکر میکردم سری قبل هم زود قضاوت کردید دیگه داره این رفتارتون ناراحتم میکنه

مشکل ما با پاسخ دادن شما نیست یا سایت های دیگه .

مشکل ما با روند فعالیت تبلیغاتی شماست .

+ دوست عزیز استارتر :

در مسیر modules\gateways\callback فایل های مربوط به پس از پرداخت هست و در modules\gateways فایل های پیش از ورود به درگاه پرداخت .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...