رفتن به مطلب

نصب اسکریپت آموزش ایجاد فروم

labour

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام فروم برای سایت ورد پرسی خودم بسازم و بعد آخرین ارسالات فروم تو سایتم نمایش داده بشه...

میتونید کلا یه توضیح کلی بدید فرومو با چیا میتونم درست کنم؟با وردپرس یا این whcs که تازه دیدم اسمشو اینجا؟کلا توضیح میدید و امتیازاتشون نسبت به هم چیه؟ و اگه من با ورد پرس سایتم باشه میتونم آخرین مطالب فروم whcs رو توش نمایش بدم؟ یه توضیح کلی میخواستم.

من رو نووب حساب کنید تو این موضوعات و توضیح بدید!:rolleyes:o_O

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

برای ساخت فروم (انجمن) اسکریپت ها و افزونه های زیادی وجود دارد.

اسکریپت انجمن ساز: آی پی بی، ویبولتین، زنفور، مای بی بی و ...

افزونه : بی بی پرس (برای وردپرس) و ...

درباره whmcs هم باید بگم: برای مدریت و فروش هاستینگ می باشد.

و برای نمایش آخرین ارسالات در وردپرس تا جایی که من میدونم برای ویبولتین امکان پذیر است.

من هم وقتی تازه شروع کرده بودم نوب بودم ولی با سوال پرسیدن به این جا رسیدم D:

باتشکر

لینک به دیدگاه

درود

برای ساخت فروم (انجمن) اسکریپت ها و افزونه های زیادی وجود دارد.

اسکریپت انجمن ساز: آی پی بی، ویبولتین، زنفور، مای بی بی و ...

افزونه : بی بی پرس (برای وردپرس) و ...

درباره whmcs هم باید بگم: برای مدریت و فروش هاستینگ می باشد.

و برای نمایش آخرین ارسالات در وردپرس تا جایی که من میدونم برای ویبولتین امکان پذیر است.

من هم وقتی تازه شروع کرده بودم نوب بودم ولی با سوال پرسیدن به این جا رسیدم D:

باتشکر

ممنون..الان اینجا (20 اسکریپت)کدومو استفاده کردین؟و چرا؟بالا کم توضیح دادید بیشتر توضیح بدید!:)

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام whmcs نام یک اسکریپت صورت حساب است است که بیشتر برای فروش هاستینگ و محصولات اینترنتی استفاده می شود . برای استفاده بسته به سلیقه و نیاز شما از تمامی اسکریپت های انجمن ساز میشه استفاده کرد و برای اکثریت آنها هک یا پلاگینی برای قرار دادن آخرین ارسالی ها در تمام سیستم ها موجود می باشد

لینک به دیدگاه

سلام whmcs نام یک اسکریپت صورت حساب است است که بیشتر برای فروش هاستینگ و محصولات اینترنتی استفاده می شود . برای استفاده بسته به سلیقه و نیاز شما از تمامی اسکریپت های انجمن ساز میشه استفاده کرد و برای اکثریت آنها هک یا پلاگینی برای قرار دادن آخرین ارسالی ها در تمام سیستم ها موجود می باشد

خب نگفتید که 20 اسکریپت از کدوم استفاده می کنه؟

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

اگر خاطر شما باشه بیست اسکریپت قبلا از ویبولتن استفادهمی کرده و در حال حاضر از زنفورو که لینک دانلود هم در زیر برای شما قرار دادم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

لینک به دیدگاه

لینک آموزشی نیست که آموزش کامل داده باشه؟اگه نیست لطفا کامل بهم بگید...اگه وقتتونو نمیگیرم البته

لینک به دیدگاه

درود بر شما .

خوده وردپرس افزونه های فروم ساز و شبکه ساز زیادی دارد که دو نمونه ی آن " بادی پرس " و " بی بی پرس " است . با این افزونه ها داخل وردپرس می تونید انجمن داشته باشید و آخرین ارسال ها و ... رو در ابزارک و در مکان های دیگه نمایش بدید .

اما این افزونه ها آنچنان که باید حرفه ای نیستند و امکانات آنچنانی ندارند .

اما اسکریپت های انجمن ساز مانند :

1. IPB

2. زنفورو

3. ویبولتین

4. و...

وجود دارند که شما باید از این اسکریپت ها استفاده کنید .

هر کدام از این ها را که انتخاب می کنید (البته پیشنهاد من IPB هست . اما زنفورو هم در خدماتی که می دهد تا حدودی مشابه IPB است) در یک ساب دامین نصب کنید .

اما :

آموزش نصب ویبولتین : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آموزش نصب زنفورو : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آموزش نصب IPB با توضیحات کامل : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خوب تا اینجا یک اسکریپت را انتخاب کرده اید و با یکی از لینک های بالا آن را نصب کردید .

برای نصب افزونه ها و ماژول ها و قالب های یکی از این اسکریپت ها ، در همان مکانی که آموزش آن را مطالعه کردید بگردید . همچنین داخل سایت های فارسی در گوگل بگردید چیزهای متنوع تری خواهید یافت .

و اما آخرین ارسال ها :

آخرین ارسال ها برای ویبولتین : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

آخرین ارسال های IPB در وردپرس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این افزونه + این : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این هم یکپارچه سازی زنفورو با وردپرس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

+ مشکلی یا سوالی بود مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...