رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

زدم نشد این کار من نیست کار برنامه نویس درست نشد خودتون اگه زحمتی نیست انجام بدین

دوباره اطلاعات بفرستین.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعان متشکرم لز این انجمن خوب به جرعت بگم انجمنی ندیدم اینقدر پشت کار داشته باشن این قالب من بچاره کرده خدارو شکر دیگه اخرش از اون دوست عزیز که این قد باعث زحمت شدم منونم فقط این مشکل حل بشه دیگه قالب کامل میشه منون میشم کمکم کنید

Capture%D8%B8%D8%B8.JPG

لینک به دیدگاه

درود

مشکل اخری شما رو من نفهمیدم چی هست و منظورتون چیه و تصویر اخری باز نمیشه دوباره ویرایش کنید پستتون رو

لینک به دیدگاه

درود

مشکل اخری شما رو من نفهمیدم چی هست و منظورتون چیه و تصویر اخری باز نمیشه دوباره ویرایش کنید پستتون رو

سلام عکس براتون فرستادم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز بدادم برسید من مشکل تو تنظیمات قالب دارم اینم عکس کسی میتونه کمکم کنه منونشون میشم

Ca%D8%B4%D8%B4pture.JPG

اینم مشکل درصفحه قالب

11.jpg

درستش اینه

22.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

دمو ساییتون رو بزارید همراه لینک قالب

سلام دمو رو نمیتونم نصبش کنم چون میترسم موقع ایمپرت اطلاعات سایتم پاک بشه ولی لینک قالب براتون میفرستم

لینک به دیدگاه

سلام دمو رو نمیتونم نصبش کنم چون میترسم موقع ایمپرت اطلاعات سایتم پاک بشه ولی لینک قالب براتون میفرستم

بفرستید لینک قالب رئ و اطلاعات دسرسی رو بدید تشکر

پ.ن :: ایمپورت قالب یا درون ریزی ربطی به از بین رفتن اطلاعات و نوشته های وب سایتتون نداره

• Like 1
لینک به دیدگاه

بفرستید لینک قالب رئ و اطلاعات دسرسی رو بدید تشکر

پ.ن :: ایمپورت قالب یا درون ریزی ربطی به از بین رفتن اطلاعات و نوشته های وب سایتتون نداره

سلام فرستادم خدمت تون

لینک به دیدگاه

سلام فرستادم خدمت تون

بفرمائید رفع شد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه

بفرمائید رفع شد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

منون ازشما واقعن جای تقدیر داره مرسی من راحت کردین سراین قالب بچاره شدم

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قالب Explicit ایکون های داره نیست تو خود قالب از کجا میشه بدست اورد منون میشم راهنمایی کنید

Capt1ure.JPG

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قالب Explicit ایکون های داره نیست تو خود قالب از کجا میشه بدست اورد منون میشم راهنمایی کنید

Capt1ure.JPG

دوست خوبم بهتون گفتم اینرو هم تنظیمات داره باید برید تنظیمات قالب قشنگ نوشته تنیم سر برگ ها اونرو فعال کنید و البته فهرست رو هم باید تعیین گنید مکانش رو

لینک به دیدگاه

دوست خوبم بهتون گفتم اینرو هم تنظیمات داره باید برید تنظیمات قالب قشنگ نوشته تنیم سر برگ ها اونرو فعال کنید و البته فهرست رو هم باید تعیین گنید مکانش رو

رفتم ایکوناش نیست که بزارم تست کردم

لینک به دیدگاه

داره گزینه ی تنظیمات آیکن دوست خوبم

میدونم داره ولی باید ایکون بارگزاری کنی ایکونخ وجود نداره تو فیلم اموزشیم دید فایل ها بودن اونجا خیلی عجیبه

لینک به دیدگاه

میدونم داره ولی باید ایکون بارگزاری کنی ایکونخ وجود نداره تو فیلم اموزشیم دید فایل ها بودن اونجا خیلی عجیبه

شما خیلی منشکلات داریم و اگه فقط به تنظیماتی که بهتون دادم برید به نتیجه میرسید در غیر اینصورت فایل درون ریزی که نیمای عزیز گزاشتند رو ایمپورت کنید تاا دموی اماده داشته باشین

لینک به دیدگاه

شما خیلی منشکلات داریم و اگه فقط به تنظیماتی که بهتون دادم برید به نتیجه میرسید در غیر اینصورت فایل درون ریزی که نیمای عزیز گزاشتند رو ایمپورت کنید تاا دموی اماده داشته باشین

حرف شما متین من فیلمش دیدم مربوط به همین قالبه ایکون های png مخصوص انتخاب میکرد میگذاشت تو قالب من الان یک نمونه خود ادیت کردم براتون میزارم شما ببینید

لینک به دیدگاه

این عکس سرور تستم ایکون ها روخودم ادیدت کردم ولی کیفیتش پاینه اگه اصلیش بود بهتر بود

Capt%D9%84%D9%84%D9%84ure.JPG

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...