رفتن به مطلب

آموزش قرار دادن لایسنس روی قالب و اسکریپت

ltiny

پست های پیشنهاد شده

من تا حالا دو تا محصول با فاصله یک ماهه در زیپ مارکت ثبت کردم اما هنوز خبر درج یا عدم پذیرشش برام نیومده

تاپ تمز در کمتر از بیست و چهار ساعت محصول رو ثبت یا ایرادش رو اعلام میکنه و موقت ثبت میکنه تا کاربر مشکل رو رفع کنه

فروشگاه همیار وردپرس هم برای محصول جدید 48 ساعت و برای انتقال امتیاز نسخه جدید فقط 72 ساعت وقت میخواد

اما زیپ مارکت....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تا حالا دو تا محصول با فاصله یک ماهه در زیپ مارکت ثبت کردم اما هنوز خبر درج یا عدم پذیرشش برام نیومده

تاپ تمز در کمتر از بیست و چهار ساعت محصول رو ثبت یا ایرادش رو اعلام میکنه و موقت ثبت میکنه تا کاربر مشکل رو رفع کنه

فروشگاه همیار وردپرس هم برای محصول جدید 48 ساعت و برای انتقال امتیاز نسخه جدید فقط 72 ساعت وقت میخواد

اما زیپ مارکت....

سلام

نسخه جدید زیپ مارکت نزدیک به 10 روز هست که راه اندازی شده و تایید محصولات حد اکثر 8 ساعت ( معمولا کمتر از 1 ساعت ) هست

و در حال حاظر هیچ محصولی در حالت انتظار نیست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

نسخه جدید زیپ مارکت نزدیک به 10 روز هست که راه اندازی شده و تایید محصولات حد اکثر 8 ساعت ( معمولا کمتر از 1 ساعت ) هست

و در حال حاظر هیچ محصولی در حالت انتظار نیست دوست عزیز

با سلام و درود

1.لطفا مسائل مربوط به خودتان "ثبت محصول" را در پ.خ دنبال کنید

2.عزیز من این که من میبینم بیشتر شبیه تبلیعات هست تا اموزش

3.موشوع شما چه ربطی به php داره "شما دقیقا کجاش درباره کدنئیسی php اموزش دادید" لطفا در انجمن مناسب تاپیک بزنید

لطفا رسیدگی نمایید

[MENTION=1]20script[/MENTION]

[MENTION=496]masih1994[/MENTION]

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

1.لطفا مسائل مربوط به خودتان "ثبت محصول" را در پ.خ دنبال کنید

2.عزیز من این که من میبینم بیشتر شبیه تبلیعات هست تا اموزش

3.موشوع شما چه ربطی به php داره "شما دقیقا کجاش درباره کدنئیسی php اموزش دادید" لطفا در انجمن مناسب تاپیک بزنید

با تشکر

این تاپیک معرفی یک وب سرویس تحت php هست که در سایت زیپ مارکت ارائه میشه

و نکته بعد اینکه این سرویس برای برنامه نویسان هست و اگه شما هم برنامه نویس باشید متوجه میشید که یک تاپیک آموزشی استفاده از وب سرویس معرفی شده هست در واقع ارائه مستندات هست

لینک به دیدگاه

تاپیک به انجمن مربوطبه منتقل داده شد .

+ تاپیکی آموزشی قلمداد می شود که کاربر توسط آن بتواند در هاست خود و بدون هیچ گونه سایت وابسته ای از آن استفاده کند و یا همه گیر باشد و نیازی به یک سایت خاص نباشد .

و از طرفی این آموزش که تنها از یک سایت ارائه می شود در واقع تبلیغات محسوب می شود نه آموزش .

تاپیک منتقل شد و لینک ها حذف شدند . در صورت تمایل لینک ها را قرار دهید ( به صورتی که تنها معرفی سایت به حساب آید نه فروش یک محصول یا خدمات )

در صورتی که تاپیک شما جنبه ی فروش داشته باشد به کل حذف خواهد شد . زیرا تنها تاپیک های فروش در بخش بازارچه ایجاد می شوند که آن هم برای گروه کاربری خاص است نه تمامی گروه های کاربری .

با تشکر از فهم شما .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...