رفتن به مطلب

مخفی کردن یا رمز گذاری لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من در حال درست کردن یک وبسایت وردپرسی هستم . در سایتم میخام فایل بذارم و بعد از پرداخت دانلود کنن. تا اینجا تمام مراحل را رفته ام و اتصال به درگاه هم وصل شده و تقریبا همه چی رو آماده کردم. فقط یک مشکل دارم و اون هم اینکه بعد از پرداخت برای کاربر لینک داده میشود و اگر کاربر به آدرس لینک دقت کنه و بلد باشه به راحتی به index یعنی به پوشه ای که فایلهای دانلودیم را در آن قرار داده ام میتونه وارد بشه و بدن پرداخت همه را دانلود کنه. الان من یه کمک و راهنمایی میخواستم که این قسمت یعنی index چه جوری مخفی یا رمز گذاری بشه که کسی نتونه وارد بشود. با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • مدیر انجمن

سلام .

خوب شما داخل دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید ، یک فایل index.php ایجاد کنید و داخلش کد ریدایرکت به برگه ی اصلی سایت رو قرار بدید :smilingsmiley:

با قرار دادن index.php تنها در صورت وارد کردن لینک مستقیم همون فایل قابل دسترسی خواهد بود و اگه کاربر بخواد به دایرکتوری دسترسی پیدا کنه فایل index.php اجرا میشه .

موفق باشید.

• Like 3
لینک ارسال
سلام .

خوب شما داخل دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید ، یک فایل index.php ایجاد کنید و داخلش کد ریدایرکت به برگه ی اصلی سایت رو قرار بدید :smilingsmiley:

با قرار دادن index.php تنها در صورت وارد کردن لینک مستقیم همون فایل قابل دسترسی خواهد بود و اگه کاربر بخواد به دایرکتوری دسترسی پیدا کنه فایل index.php اجرا میشه .

موفق باشید.

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم. ولی من کلا دانش کد نویسی و وبسایت را نمیدونم اگر ممکنه درست کردن این فایل رو بهم آموزش بدید. ممنون از لطف شما

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

سلام مجدد .

کاره زیاد سختی نیست . وارد هاست > فایل منیجر بشید . دایرکتوری یا همون پوشه ای که فایل هاتون رو داخلش آپلود کردید رو باز کنید . بعد از منوهای فایل منیجر ، گزینه ی New File رو بزنید . سپس در پنجره ی باز شده این کلمه رو به صورت دقیق بنویسید : index.php

با انجام این کار هر کاربری که سعی در باز کردن پوشه ی فایل ها کنه یک صفحه ی سفید می بینه .

تا اینجا کار به درستی انجام شده اما اگه بخواهید به آدرس سایت اصلی منتقل بشه یک کد ریدایرکت داخل این فایل قرار بدید .

یا هر کد دیگه ای یا متن و ...

• Like 3
لینک ارسال
  • مدیر انجمن
سلام دوست عزیزبا راهنمایی شما مشکلم رفع شد از لطفتون ممنونم. موفق باشید.

خواهش میکنم.

استفاده از کلید تشکر هم فراموش نشه [emoji5]

+ با احترام بسته شد.

• Like 3
لینک ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...