رفتن به مطلب

سایت با www

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

من یه سایت دارم تقریبا 5 ماهه راه اندازی شده ؛ سایتم بدون www برای کاربران باز میشه یعنی با www رو براش تنظیم نکرده بودم.....حالا میخوام بدونم اگه من سایت رو با www تنظیم کنم ایا فرقی به حال سایتم داره ؟

ایا به سایتم ضربه میخوره از نظر گوگل وبمستر یا ... ؟

و اینکه سایتم رو توی روت درست کردم اگه بخام با www باز شه دقیقا توی وردپرس از قسمت تنظیمات کدوم قسمت رو به www تغییر بدم....باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

از نظر سئو باید بگم که به مشکل بر میخورید مگه اینکه ریدایرکت کنید . چون اگه سایتتون رو فقط روی یکی از آدرس های با www یا بدون www تنظیم نکرده باشید ، گوگل مطالب سایتتون رو به دو صورت :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ایندکس می کنه. انگار دو سایت مجزا یا مثل یک سایت و یک ساب دامین اما با مطالب و محتوای کاملا یکسان .

حالا بخواهید می تونید با www کنید فقط باید از بخش redirect در هاست ، تمامی آدرس های بدون www رو به www منتقل کنید .

در وردپرس > پیشخوان > تنظیمات > تنظیمات همگانی : هر دو آدرسی که مربوط به سایتتون هست رو با www وارد کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه

حالا سایت با www باز شه خیری هم داره؟

فرقی نمی کنه [emoji6]

بعضی از سئوکارا میگن فرق داره بعضیا هم میگن نه.

خیلی از اونایی که میگن فرق داره سایت گوگل رو مثال میزنن که www داره !!

از نظر سئو یا ایندکس فرق نداره در صورتی که فقط از یکی از اینها استفاده.یا بدون www یا با www

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

دوست گلمون درست گفتند اما اگر www نباشد بهتر هست حالا چرا ؟

پیشنهاد میکنم از .www در ابتدای لینک های سایت تون استفاده نکنید چون با این کار ۴ کاراکتر اضافی به ابتدای لینک های سایتتون اضافه می کنید و به همین اندازه فرصت درج کلمات کلیدی در لینک های سایت و نمایش اون در نتایج گوگل (با محدودیت ۶۰ کاراکتر) رو از دست میدید. از طرف دیگه سایت رو به زیردامنه www با این کار منتقل می کنید که باعث میشه از دید موتورهای جستجو روت دامنه خالی بمونه.

یعنی دامنه اصلی سایت شما تبدیل میشه به یک صابدامین !

شما سایت خودت را با گوگل مقایسه نکن !

سایت شما نیاز به ایندکس شدن داره اما گوگل موتور جستجوگر هست بنا به رسم قدیمی www میذارند تا رسمی تر باشه

شما کلمه "سئو" را سرچ کن 2 سایت اول که میاد www ندارند.

در آخر این مورد سلیقه هست هر طور دوس دارید عمل کنید

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب

دوست گلمون درست گفتند اما اگر www نباشد بهتر هست حالا چرا ؟

پیشنهاد میکنم از .www در ابتدای لینک های سایت تون استفاده نکنید چون با این کار ۴ کاراکتر اضافی به ابتدای لینک های سایتتون اضافه می کنید و به همین اندازه فرصت درج کلمات کلیدی در لینک های سایت و نمایش اون در نتایج گوگل (با محدودیت ۶۰ کاراکتر) رو از دست میدید. از طرف دیگه سایت رو به زیردامنه www با این کار منتقل می کنید که باعث میشه از دید موتورهای جستجو روت دامنه خالی بمونه.

یعنی دامنه اصلی سایت شما تبدیل میشه به یک صابدامین !

شما سایت خودت را با گوگل مقایسه نکن !

سایت شما نیاز به ایندکس شدن داره اما گوگل موتور جستجوگر هست بنا به رسم قدیمی www میذارند تا رسمی تر باشه

شما کلمه "سئو" را سرچ کن 2 سایت اول که میاد www ندارند.

در آخر این مورد سلیقه هست هر طور دوس دارید عمل کنید

عالی بود .دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...