رفتن به مطلب

درخواست افزونه

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خوشحالم که به جمع شما پیوستم..

یه سوالی داشتم که به کمکتون نیاز دارم ممنونم اگه راهنمایی کنید

سوال:

افزونه ای نیاز دارم برای محدود کردن پنل نویسندگان سایت؟؟ "افزونه ای با امنیت بالا"

قابلیت هاش:

1 فرم تماس با ما نمایش داده نشه

2 پیشخوان براش نمایش داده نشه

3 امکان دسترسی به هیچ افزونه ای نداشته باشه(البته میدونم معمولا افزونه ها نمایش داده نمیشن، برای افزونه هایی مثل فرم تماس 7 گفتم)

4 اگه فارسی باشه که چه بهتر ولی انگلیسی هم بود مشکلی نداره

5 فقط نوشته های خودش رو دسترسی بده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

ماهم خوشحالیم که به ما پیوستید .

برای تعیین نقش های کاربری و اینکه نویسندگان چه دسترسی داشته باشند میتونید از افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید . با این افزونه می تونید گروه کاربری با دسترسی جداگانه برای کاربران و نویسندگانتون ایجاد کنید .

و برای عدم نمایش پست های دیگر نویسندگان در پیشخوان نویسندگان دیگر ، از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. کمک بگیرید .

ولی برای عدم نمایش پیشخوان بهتون توصیه می کنم که چنین کاری نکنید! چون نوشتن و فعالیت در پیشخوان بهتره . ممکنه با جداکردن نوشتن از پیشخوان برای سایتتون باگ درست کنید . اما اگه قصدتون چنین کاریه می تونید اولا از افزونه ی theme my login استفاده کنید تا پیشخوان از پروفایل جدا بشه و با یک افزونه ی ارسال پست بتونید برگه ای برای ارسال پست نویسندگان فراهم کنید .

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جان یه آموزش مختصر از افزونه ها میزارید برای من؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...