رفتن به مطلب

نصب و راه اندازی قالب Agriculture

Ghost

پست های پیشنهاد شده

راهنمایی جهت نصب و راه اندازی قالب Agriculture

درود

بنده تازه در این انجمن ثبت نام کردم و از مدیران 20 اسکریپت بابات تمام زحماتی که برای سایت میکشند تشکر میکنم

بنده قالب Agriculture رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم،بنده بدلیل مبتدی بودنم در وردپرس ابتدا قالب رو در محیط لوکال اجرا میکنم و تمام تنظیمات آن رو انجام میدم و زمانی که کامل شد بروی سایت اپلود میکنم

البته این دومین قالب ورد پرسی هست که میخوام بروی سایتم ست کنم اولی هم ناقص گذاشتم رو سایت :D

حالا وقتی فایل فشرده رو اکسترکت کردم با این پوشه ها برخوردم

X0YHOWOI.png

خوب بنده پوشه agriculture رو زیپ کردم و در محیط لوکال اپلود و نصب کردم!

حالا میخوام بدونم پوشه های مجاور چیه؟ کاربردشون چیه؟

در بخش پلاگین هم فقط 2 تا از پلاگین ها نصب شد

678mHHWa.png

2 تای باقی مانده که شماره زدم هنگام نصب ارور دادن

بعدش فایل Agriculture رو باز کردم فایل rtl.css موجود بود دیگه سمت راستچین کردنش نرفتم

الان من میخوام قالب رو به این شکل در بیارم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

باید دقیقا چه پلاگین ها و فایل هایی رو نصب یا ویرایش کنم؟

خواهشا بصورت مبتدیانه راهنمایی کنید،

با تشکر

منتظر پاسختون هستم:42:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . من که با توضیحات شما نفهمیدم دقیقا با قالب و افزونه های بدبخت چه کار کردید ولی به صورت خلاصه و واضح توضیح میدم :

1. اگه روی لوکال هاست تست می کنید نباید فایل رو فشرده کنید ولی اگه روی هاست می خواهید نصب کنید ، اول باید فشرده کنید و سپس در هاست Extract کنید .

2. قالبی که قصد نصب اون رو دارید باید در مسیر wp-content/themes قرار بدین . البته در اینجا پوشه ی قالب رو باید آپلود کنید . که فرض کنید قالب ما اسمش test هست . حالا باید آدرس قالب ما اینطوری باشه wp-content/themes/test

3. دقت کنید در مسیر wp-content/themes باید پوشه ی قالب قرار بگیره . یعنی در مسیر قالب های وردپرس ، پوشه ی قالب نباید داخل یک پوشه ی دیگه قرار بگیره . و اگه wp-content/themes/test رو باز کنید ، باید فایل های php و css و ... داخل اون پوشه قرار داشته باشه . پس به این صورت شد که در مسیر قالب های وردپرس ، قالب مورد نظر ، نه داخل پوشه های متعدد قرار بگیره و نه بدون پوشه . یعنی فایل های قالبتون رو مستقیم و بدون هیچ گونه پوشه ای داخل wp-content/themes بریزید .

4. بعد از آپلود کردن هم که میدونید که باید برید داخل پیشخوان و قالب رو فعال کنید .

5. حالا اگه افزونه ای همراه قالب بود ، باید در مسیر wp-content/plugin قرار بدید . دقت کنید به هیچ وجه نباید (چه در هاست و چه در لوکال هاست) ، قالب و افزونه ها فشرده باشند . چون اگه فشرده باشن وردپرس توانایی تشخیص اون رو نداره .

6. افزونه ها رو هم فعال کنید !

امیدوارم متوجه شده باشید .

در ضمن ، اکثر قالب های وردپرس امکان بک آپ گیری ندارند و بعد از نصب و زحمت روی لوکال هاست ، احتمال انتقالش به هاست کمه .

پس توصیه میشه روی لوکال هاست فقط برای تست قالب و امکاناتش نصب کنید نه برای تنظیمات و انتقالش به هاست .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...