رفتن به مطلب

بسته نشدن منو (uber mega menu)

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

برای سایت فروشگاهی خودم از uber mega menu نگارش 3.1.1 استفاده میکنم البته از همین جا دانلود رایگان انجام داده بودم

تمامی مراحل را به خوبی طی کرده و منو نصب شد تنظیمات را هم به خوبی انجام دادم

اما مشکلاتی که با این افزونه دارم در 2 موضوع است .

1- بعد از انتخاب یک دسته بندی ای از محصولات یا به عبارت ساده تر بعد از انتخاب یک منو و آوردن صفحه ی منو انتخاب شده ، منو در حالت باز باقی می ماند . و مطالب زیر مگا منو توسط خود منوها ماسک میشود البته بعد از اولین حرکت موس منو بسته میشود. اما تا زمانی که حرکت نباشد منو همچنان باز میماند. که در حالت مخاطب در صورتی که متوجه تغییر صفحه نشده باشد همچنان منتظر خواهد ماند.

2- عدم کارائی درست در ریسپانسیو این منو به نحوی که در موبایل ها بصورت جمع نمایش داده میشود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

برای هر دو مورد نیازمند تغییر یا افزودن خاصیت های استایل هست . شما آدرس سایتتون رو بدید تا روی سایتتون انجام بدم و کد رو تحویل بدم قرار بدین .

• Like 3
لینک به دیدگاه

استایلش کاملا مشکل داره ! یه جاش رو درست می کنی یه جا دیگش مشکل دار می شه !

شما از نسخه ی آخر موجود این افزونه استفاده کنید ببینید باز هم همین مشکل هست یا خیر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

ضمن تشکر ازارائه نسخه بالاتر این افزونه متاسفانه تغییری حاصل نشد و منو ها همچنان به مانند سابق باز می مانند.

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد

ضمن تشکر ازارائه نسخه بالاتر این افزونه متاسفانه تغییری حاصل نشد و منو ها همچنان به مانند سابق باز می مانند.

سلام .خواهش میکنم.

مطمن اید که افزونه به صورت کش بالا نمیاد؟ این نسخه جدید مشکل رسپانسیو بودن رو نداره. توی دمو هم به خوبی کار میکنه.

من باز هم سعی میکنم استایل ها رو فیکس کنم براتون.البته اگه بشه.

افزونه نال شدس زیاد توقعی نمیشه داشت

• Like 3
لینک به دیدگاه

یک اکانت با دسترسی مدیریت بسازید و در پیام خصوصی ارسال کنید

هر چند زیاد امیدی نمیشه به اینجور افزونه ها داشت. نسخه های نال همیشه دارای مشکلات ریز و درشت هستند

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...