رفتن به مطلب

چگونه فوتر رو به نوع زیر تغییر بدم؟

ali_s

پست های پیشنهاد شده

ی قالب رایگان گرفتم

کد طراح قالب رو چطور می تونم بردارم چون به صورت رمز شده هست معلوم نیست از کجا اثر می گیره و اثر می زاره مشکوک هستش

نحوه خذفش چطوره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ی قالب رایگان گرفتم

کد طراح قالب رو چطور می تونم بردارم چون به صورت رمز شده هست معلوم نیست از کجا اثر می گیره و اثر می زاره مشکوک هستش

نحوه خذفش چطوره؟

بعلههههههه. پولی یاد می دم. 20 تومن

لینک به دیدگاه

ی قالب رایگان گرفتم

نحوه خذفش چطوره؟

قالب رو بفرست تا حذف بکنیم کپی رایت رو

لینک به دیدگاه

اول از همه حذف کپی رایت کار درستی نیست مگر این که اون کپی رایت چندین بار حذف شده باشه و تو ندونی مالک اصلی قالب کی هست

ولی خوب این امر صورت نگرفته وگرنه قبلا عوض میکردن

درکل کار درستی نیست دوست عزیز

ولی خوب برای این که هم شما راضی باشی هم ما یدونه تشکر نا قابل بگرییم

شما وقتی قالب درحال اجرا هست یدونه سورس از صفحه بگیر

برو ببین نوشته داخل چه کلاسی قرار گرفته

بعدش به فایل فوتر مراجعه بکن

اون کلاس رو پیدا بکن و کد داخلش رو پاک بکن و بجاش کپی رایت خودتو بزار

این ساده ترین و ابندایی ترین راه ممکنه

سوالی بود در خدمتیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگه کد حذف شه بعدش قالب کوچک شه باید چیکار کنم؟

قالب کوچیک نمیشه! شما راه این دوستمون رو انجام بده .

در ضمن دوست عزیزی که 20 تومن می گیری ، شما محض رضای خدا تاحالا کاری انجام دادی ؟؟؟

این مورد به این کوچکی چه نیازی به 20 تومن پول داره ؟!

عجبا !!

+ دوست استارتر ، اگه از روش سورس گرفتن و جایگزاری کد به نتیجه نرسیدید ، از برنامه های Encoder و Decoder استفاده کنید . اگه نوع کدگذاری از نوع رایج و شناخته شده باشه می شه با نرم افزار و یا برخی سایت های آنلاین رمزگشایی کرد .

لینک به دیدگاه

اینجاست لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

چون بیشتر هدفم یادگیری هستش

جالبیش اینه تو دانشگاه واحد رمزنگاری داشتم اما گیر این ده خط کد فوتر شدم تو مخی شد برام

لینک به دیدگاه

توی پیش نمایش قالب این کد فوتر هست :

<footer id="colophon" class="site-footer" role="contentinfo">			<div class="site-info container">		متن کپی رایت </a>		</div><!-- .site-info -->		</footer><!-- #colophon --></div><!-- #page --><script type='text/javascript' src='http://demo.hamyarwp.com/wp-demo/MOESIA/wp-content/themes/moesia/js/navigation.js?ver=20120206'></script><script type='text/javascript' src='http://demo.hamyarwp.com/wp-demo/MOESIA/wp-content/themes/moesia/js/skip-link-focus-fix.js?ver=20130115'></script><script type='text/javascript' src='http://demo.hamyarwp.com/wp-demo/MOESIA/wp-includes/js/comment-reply.min.js?ver=4.1.7'></script></body></html>

البته جهت مثال دادم براتون .راحت میشه این کد رو رمزگشایی کرد . خداروشکر کنید که از نوع حرفه ایش نبود که در سورس هم به صورت رمزگذاری شده نمایش داده بشه .

شما با همین روش سورس گرفتن از سایت می تونید مشکلتون رو حل کنید .

+ اما چون این قالب توسط همیار وردپرس ترجمه شده توصیه می کنم برای احترام گذاشتن به حقوق مترجم ، این کپی رایت رو حذف نکنید . باز هم خودتون می دونید .

لینک به دیدگاه

قالب کوچیک نمیشه! شما راه این دوستمون رو انجام بده .

در ضمن دوست عزیزی که 20 تومن می گیری ، شما محض رضای خدا تاحالا کاری انجام دادی ؟؟؟

این مورد به این کوچکی چه نیازی به 20 تومن پول داره ؟!

عجبا !!

+ دوست استارتر ، اگه از روش سورس گرفتن و جایگزاری کد به نتیجه نرسیدید ، از برنامه های Encoder و Decoder استفاده کنید . اگه نوع کدگذاری از نوع رایج و شناخته شده باشه می شه با نرم افزار و یا برخی سایت های آنلاین رمزگشایی کرد .

بله کار ساده ایی. من اولین بار اسکریپت تم فارست مال آقای وردپرس رو دیکد کردم. خیلی بیشتر از شما بلدم و مطمئنم. اما یه چیزی بهتون بگم. باید گرگــ بود. اینجا بدتر از جنگله.

زیادم پولکی نیستم. سری به فروشگاه سایتم بزنید می بینید. تک تک قالبا رو شخصا فارسی و راستچین کردم و با قیمت پایین تر از بازار گذاشتم چون مردم دارن می خورن.

سایتای مختلفی برای کد کردن وجود داره و البته دیکد کردن. من خودم دستی براتون کد انکد می کنم. کاری نداره. چندتا فانکشن ساده توی php که اکثر php کارا بلدن.

شما زیادی به خودتون مطمئنید و یا شاید زیادی به دیگران شکاک.

روز خوش

لینک به دیدگاه

بله کار ساده ایی. من اولین بار اسکریپت تم فارست مال آقای وردپرس رو دیکد کردم. خیلی بیشتر از شما بلدم و مطمئنم. اما یه چیزی بهتون بگم. باید گرگــ بود. اینجا بدتر از جنگله.

زیادم پولکی نیستم. سری به فروشگاه سایتم بزنید می بینید. تک تک قالبا رو شخصا فارسی و راستچین کردم و با قیمت پایین تر از بازار گذاشتم چون مردم دارن می خورن.

سایتای مختلفی برای کد کردن وجود داره و البته دیکد کردن. من خودم دستی براتون کد انکد می کنم. کاری نداره. چندتا فانکشن ساده توی php که اکثر php کارا بلدن.

شما زیادی به خودتون مطمئنید و یا شاید زیادی به دیگران شکاک.

روز خوش

شما هر چقدر هم در آقای وردپرس فعالیت کرده باشید اگه به مدیریت آقای وردپرس (آقا حامد) بگید خودتون متوجه میشید سابقه فعالیت بنده در کدها و اسکریپت ها و ... از شما بیشتر هست!

شما کافیه اسم MasiH رو بهشون بدین خودشون متوجه میشن :18:

لینک به دیدگاه

شما هر چقدر هم در آقای وردپرس فعالیت کرده باشید اگه به مدیریت آقای وردپرس (آقا حامد) بگید خودتون متوجه میشید سابقه فعالیت بنده در کدها و اسکریپت ها و ... از شما بیشتر هست!

شما کافیه اسم MasiH رو بهشون بدین خودشون متوجه میشن :18:

آقا شما بزرگوار. شما متخصص اسکریپت و برنامه نویسی. از ما درار.

من روشم اینه، چون می خوام پول دار شم از تقریبا هر روشی. روزگار به کام

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...