رفتن به مطلب

مشکل در متن ایمیل ( دوستانی که html بلد هستن کمک کنن

SAMAN123

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من در وردپرس از افزونه TML برای ثبت نام استفاده میکنم و ایمیل پیش فرض از وردپرس میره که لینک فعالسازی بصورت لینک نیست و کاربر باید اون رو کپی کنه

من میخوام از بخش ایمیل سفارشی این افزونه استفاده کنم و برای لینک فعالسازی باید از متغیر

%activateurl% استفاده کنم

چجوری باید این متغیر رو تایپ کنم که بصورت لینک در ایمیل نمایش داده بشه ، اگر بخوام با ویرایشگر لینک کنم آدرس خاصی میخواد که ربطی به متغیر نداره و برای متن ساده ست

چجوری متغیر

%activateurl% رو در html لینک کنم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول ببینید آدرس پیش فرض وبسایت شما در وردپرس بچصورت وارد شده حتمی باید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باشه

سپس اگر بازهم همین مشکل وجود داشت شما باید ببینید افزونه قابلیت ارسال ایمیل بصورت فرم html رو دارا هست !! اگر دارا هست باید اول اون شوذت کد لینک رو پیدا بکنید برای مثال ایمیل شما داخل پنل به این صورت هست

کاربر عزیز [user-wp]درخواست عضویت شما در وبسایت [title-site] با موفقیت ثبت شدجهت تایید عضویت خود بر روی لینک زیر کلیک بکنید[link-user-reges]توجه داشته باشید در بعضی مرورگرها لینک فعال نمیباشد پس باید لینک را کپی کرده و در پنجره جدیدی از مرورگر خود بارگذاری نمایید

حالا شما میدونید که

[link-user-reges]

لینک عضویت هست حالا شما این کارو با فرمت میکنی و یه تابع مقصد دادن رو لینکت میدی و به صورت زیر میشه

کاربر عزیز [user-wp]درخواست عضویت شما در وبسایت [title-site] با موفقیت ثبت شدجهت تایید عضویت خود بر روی لینک زیر کلیک بکنید<a href="https://go.20script.ir/index.php?url=[link-user-reges]" target="_blank" > [link-user-reges] </a>توجه داشته باشید در بعضی مرورگرها لینک فعال نمیباشد پس باید لینک را کپی کرده و در پنجره جدیدی از مرورگر خود بارگذاری نمایید

البته بازهم باید بگم به خط آخر توجه بکن بعضی مرورگر ها لینک داخل ایمیل هارو تایید نمیکنن پس بهتره با چند مرورگر تست بکنی و البته مروگرهای آپدیت شده

موفق باشی

سوال بود در خدمتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...