رفتن به مطلب

نصب افزونه Slider Revolution برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید.

من افزونه ی Slider Revolution رو از همین سایت بیست اسکریپت و از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم. حجمش 23مگه. به جز فایل زیپ خود اسلایدر که کمتر از 2مگه یه سری پوشه های دیگه هم هست. می خواستم بدونم چطور باید نصبش کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض خسته نباشید.

من افزونه ی Slider Revolution رو از همین سایت بیست اسکریپت و از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم. حجمش 23مگه. به جز فایل زیپ خود اسلایدر که کمتر از 2مگه یه سری پوشه های دیگه هم هست. می خواستم بدونم چطور باید نصبش کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

با تشکر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

لینک دانلود افزونه[/url]

با تشکر

موفق باشید

با تشکر از جوابتون. من نسخه 4.6 رو از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کردم.

حجم فایل زیپ که واسه دانلود گذاشته شده 23 مگابایت هست. تو این فایل زیپ یه سری فایل و پوشه هست. فایل اصلی نصبی توش هست که حجمش همون 2مگابایته. در کل میخواستم بدونم بقیه فایلا چیه و چجوری باید همشو با هم نصب کنم.

پیشاپیش ازتون سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام ممنونم بابت این افزونه.

فقط من بعد از چند هفته که از این افزونه استفاده کردم به علت اسپم هایی که این افزونه ارسال کرده بود هاستم بلاک شد. پیام سرور هاست هم این بود:

Script Alert – A script in ‘/home/meegco/public_html/wp-content/plugins/revslider/backup’ has sent an email 101 times within the last hour

آیا می دونید چطور می تونم جلوی ارسال هر نوع ایمیلی از طریق این افزونه رو بگیرم؟

بسیار ممنونم اگر راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...