رفتن به مطلب

ساخت فرم

hamsoo

پست های پیشنهاد شده

سلام... یه صفحه طراحی شده دارم که pdf و jpg هستش... بالای صفحه 6 تا فیلد داره که از کاربر مشخصات میگیره ... میخوام وقتی اون 6 تا فیلدو پر کرد و گزینه ارسال رو زد فیلدهایی که پر کرده با همون قالب یا بکگراند یا فرم طراحی شده ذخیره شه.... اگه کسی بلده بسازه بگه هزینشو ببینم مناسب باشه بگم زحمتشو بکشه... فرقیم نمیکنه رو جوملا و وردپرس نصب شه یا اسکریپت جداگانه باشه ... اما کیفیتش مهمه چون میخوام پرینتشونو بگیرم... فقط دانشجویی حساب کنه مشتری شم... سفارشات زیاد دارم

ویرایش شده توسط hamsoo
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 22 ساعت قبل، hamsoo گفته است :

سلام... یه صفحه طراحی شده دارم که pdf و jpg هستش... بالای صفحه 6 تا فیلد داره که از کاربر مشخصات میگیره ... میخوام وقتی اون 6 تا فیلدو پر کرد و گزینه ارسال رو زد فیلدهایی که پر کرده با همون قالب یا بکگراند یا فرم طراحی شده ذخیره شه.... اگه کسی بلده بسازه بگه هزینشو ببینم مناسب باشه بگم زحمتشو بکشه... فرقیم نمیکنه رو جوملا و وردپرس نصب شه یا اسکریپت جداگانه باشه ... اما کیفیتش مهمه چون میخوام پرینتشونو بگیرم... فقط دانشجویی حساب کنه مشتری شم... سفارشات زیاد دارم

سلام

اینجا جای سفارش کارهای فریلنسری نیست.

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۵/۶ در 16:25، tag1 گفته است :

سلام

اینجا جای سفارش کارهای فریلنسری نیست.

دقیقا درست گفتی... بعد از چند روز دیدم جوابی نیومد فهمیدم اینجا اصلا جا نیست که بخوایم چیزی مطرح کنیم... مبارکتون باشه دودستی نگهش دارید نپره یوقت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamsoo گفته است :

دقیقا درست گفتی... بعد از چند روز دیدم جوابی نیومد فهمیدم اینجا اصلا جا نیست که بخوایم چیزی مطرح کنیم... مبارکتون باشه دودستی نگهش دارید نپره یوقت

دوست عزیز اینجا انجمن پشتیبانی اسکریپت ها و فایل های داخل سایت بیست اسکریپت هست نه سایت فریلنسری برای ثبت سفارشات کدنویسی. اگر کسی وقتش آزاد باشه خودش میاد بهتون پیام میده.

بهتره قبل از اینکه تاپیک بزنید اول سبک سنگین کنید درخواستتون رو کجا ثبت کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

موفق باشید.

+ تاپیک بسته میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...