رفتن به مطلب

مشکل کندی سایت وردپرس

amir28

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 
من سایتم azarmusics.ir مثل دمو اصلی قالب  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هست 
با اینکه افزونه کش راکت پرمیومم نصب کردم اما لود شدنش خیلی طولانی تره و بدتر اینکه تصاویرش با اینکه تیک لیزی لود رو نزدم اما دیر نمایش داده میشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، amir28 گفته است :

سلام وقت بخیر 
من سایتم azarmusics.ir مثل دمو اصلی قالب  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هست 
با اینکه افزونه کش راکت پرمیومم نصب کردم اما لود شدنش خیلی طولانی تره و بدتر اینکه تصاویرش با اینکه تیک لیزی لود رو نزدم اما دیر نمایش داده میشه.

سلام

کندی سایتتون به خاطر render blocking css های المنتور هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام؛

توی سایتتون اجرای فایل های خارجی وجود داره. یک نمونش کد زیر:

<script type='text/javascript' src='https://www.youtube.com/iframe_api?ver=1.0' id='youtube-api-js'></script>

که سایت رو وصل میکنه به سرور یوتیوب و طبیعتا توی ایران به علت فیلتر بودن، لودینگ این لینک ها طول می کشه. مرورگر وقتی به این لینک ها برسه، اگه اینترنت شما نتونه اونو سریع هندل کنه و کد 200 صادر کنه، سراغ لود المنت بعدی نمیره. به همین خاطره که مشکل لودینگ دارید.

ولی اگه با ابزارهایی مثل GTMetrix یا Page Speed Insight چک کنید، سرعت سایتتون خوبه و توی 2 ثانیه کل سایت لود شده.

همچنین فونت های گوگل که از دامین gstatic.com لود میشن هم به علت کند بودن دسترسی به این سرورها از داخل ایران، سرعت لودینگ رو بیشتر می کنند.

شما می تونید برای تست صحت این مورد، پروکسی خودتون رو روشن کنید و سایتتون رو باز کنید!

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنمایی دوستان 🙏

اجرای فایل های خارجی مثل اون اسکریپت رو باید چکار کرد ؟ 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، amir28 گفته است :

ممنونم از راهنمایی دوستان 🙏

اجرای فایل های خارجی مثل اون اسکریپت رو باید چکار کرد ؟ 

اگر هاست خارج دارید میتونید فایل رو پروکسی کنید.

این شاید بدردتون بخوره: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...