رفتن به مطلب

نصب و راه اندازی اسکریپت WoWonder

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود ،

ممنون میشم نحوه نصب این اسکریپت رو دقیق توضیح بدین ، من چند بار نصب کردم ولی هر بار به یک مشکلی بر خوردم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛

این اسکریپت به دلیل توابع سنگین به هاست قدرتمند نیاز داره. پیش نیازهای اولیه طبق گفته طراح داخل سایت اصلیش به این صورت هست:

PHP 5.5 + (7.3 +)
MySQLi Extension
GD Library
Mbstring
cURL
ZIP
allow_url_fopen

نسخه php باید 7.3 یا 7.4 باشه

مابقی پیش نیازها در مرحله نصب بررسی میشن و اگه پیش نیازها وجود نداشته باشند بهتون اعلام میکنه.

آموزش نصب این اسکریپت بسیار ساده هست و صرفا باید یک دیتابیس بسازید و در مراحل نصب به اسکریپت بدید. مهم اینه که هاستتون بتونه این اسکریپت رو اجرا کنه. شما می تونید آموزش نصب رو از اینجا مطالعه کنید:

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

تشکر.

فقط تنها مشکلی که بعد از نصب دارم راه اندازیش هستش اینکه لاگین وبسایت فقط با فیلتر شکن امکان پذیره ، وبسایت میاره ولی لاگین نمیشه راه حلی برای حل این مشکل وجود داره ؟ با فیلتر شکن هم نمیاره نمی دونم گیرش چیه فقط یک بار با موبایل تونستم لاگین کنم

ویرایش شده توسط sarahzred
لینک به دیدگاه

البته این بخش از آموزشش رو نفهمیدم چجوری انجام بدم

However if your server is using Nginx, please follow the last step below

• Open your server's root nginx.conf file, most of the time It's located it in: /etc/nginx/nginx.conf
  • Open the home directory of the script, you should be able to find this file (nginx.conf)

Screenshot_1.png

• Open the located file, and copy its content to your root nginx.conf file: /etc/nginx/nginx.conf
  • If you find it something difficult to do, please contact your hosting provider, and they will do it for you easily
  •  

نفهمیدم چیه ، این مرحله رو باید طی کنم؟🥲

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، sarahzred گفته است :

تشکر.

فقط تنها مشکلی که بعد از نصب دارم راه اندازیش هستش اینکه لاگین وبسایت فقط با فیلتر شکن امکان پذیره ، وبسایت میاره ولی لاگین نمیشه راه حلی برای حل این مشکل وجود داره ؟ با فیلتر شکن هم نمیاره نمی دونم گیرش چیه فقط یک بار با موبایل تونستم لاگین کنم

اگه هاست ضعیف باشه و یا سی پی یو کم باشه موقع اجرای صفحات این اسکریپت با مشکل مواجه می شید.

دلیل دیگه ای که باعث عدم باز شدن صفحات لاگین میشه، فایل htaccess هست. چک کنید این فایل سالم باشه توی فایل منیجر. فایل رو توی فایل منیجر باز کنید، و محتویات فایل رو که توی پکیج دانلودی اسکریپت هست، جایگزین کنید. یا فایل htaccess پکیج دانلودی رو آپلود کنید توی روت اسکریپت تا جایگزین فایل قبلی بشه.

در 17 دقیقه قبل، sarahzred گفته است :
  • Open your server's root nginx.conf file, most of the time It's located it in: /etc/nginx/nginx.conf

این مرحله برای افرادی هست که سرور مجازی یا سرور اختصاصی nginx دارند و این اسکریپت رو روش نصب کردن. این فایل کانفیگ یه سری کانفیگ های سرور رو برای اجرا شدن بهتر اسکریپت بازنویسی می کنه. اگه هاست اشتراکی دارید نیازی به این مرحله نیست

در 42 دقیقه قبل، sarahzred گفته است :

لاگین وبسایت فقط با فیلتر شکن امکان پذیره

اگه فقط با پروکسی می تونید لاگین کنید، به هاستینگ تیکت بزنید. احتمالا فایروال سرورتون آی پی شما رو مسدود کرده. وگرنه تمامی فایل های لاگین و پنل مدیریت از داخل هاست خودتون اجرا میشه. مگر اینکه فایل جاوا اسکریپت یا فونتی چیزی توی سرورهای خارجی قرار داشته باشه که آی پی ایران رو تحریم کرده باشند.

غیر از این مشکل لاگین یا باز نشدن صفحات فرعی سایت مربوط به htaccess و دستورات mod rewrite هست

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...