رفتن به مطلب

مشکل کارنکردن بعضی قابلیت های نینجاگرام

mahna.sn

پست های پیشنهاد شده

سلام.من نینجاگرام را از 20script دانلود کردم ولی بعضی قابلیت هاش مثل انفالو یا جمع اوری ایدی با لایک یا فالورها کار نمیکنه.از چندجای دیگه هم دانلود کردم باز همینجوری بود.پارسال یه نسخه داشتم درست کار میکرد بعدا به مشکل خورد و مجبور شدم پاکش کنم.کسی میدونه علتش چیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

اسکریپت هایی که با API به یک سرویس دیگه متصل میشن و فعالیت هایی رو انجام میدن دچار چنین مشکلاتی میشن. مثل اسکریپت های مدیریت اکانت فیسبوک، یا توییتر و یا اینستاگرام. API ها توسط سرویس دهنده هاشون مدام درحال بروز رسانی هستند و هر از گاهی یک آپدیت بزرگ ارائه میشه براشون که نحوه اتصال به اون API ها و کدهایی که باید برای اتصال بهشون استفاده کرد آپدیت میشه.

به همین دلیل کدهایی که توی اسکریپت هایی مشابه نینجاگرام یا ایزی گرام و ... وجود داره همزمان به این آپدیت ها باید تغییر کنه. نینجاگرام و نکست پست تقریبا دیگه سازگاری با API های جدید ندارند. اسکریپتی که بیشترین سازگاری رو درحال حاضر داره Stackposts هست که هنوز توسط طراح این اسکریپت بروز رسانی میشه و کدهاش بر اساس آپدیت های جدید API ارائه میشه. البته بخاطر اینکه کدهای اسکریپت تغییر میکنه، باید همیشه از جدیدترین نسخه استفاده کنید.

نسخه های نال شده معمولا تا زمانی که منتشر بشن مدت زمان زیادی طول میکشه که اگه بخواهید برای سایت عمومی استفاده کنید باید نسخه اورجینال رو بخرید.

بجای نینجاگرام هم اسکریپت Stackposts رو پیشنهاد می کنم بهتون. نسبت به نینجاگرام به روزتر هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...