رفتن به مطلب

باز نشدن المنتور

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

دوستان من پنجشنبه چند تا از افزونه هام شامل JetTabs ، ووکامرس، تکثیر کننده پست و یکی دو مورد دیگه که رایگان بودن و نسخه پرمیومش روی سایت نبود اپدیت کردم. از اون روز المنتورم از کار افتاد و برای استفاده ازش فقط میشه از حالت safe استفاده کرد.

قالب سایت عوض کردم و به طور موقت گذاشتم روی پوسته های پیشفرض خود وردپرس اما هنوز المنتور لود نمیشد. تک تک افزونه ها غیر فعال کردم اما باز هم المنتور لود نشد تا وقتی که افزونه المنتور pro غیر فعال کردم و فقط خود المنتور فعال بود تا لود شدش.

حتی اقدام به حذف المنتور که از سایت بیست اسکریپ گرفته بودم و اپدیتش دوبارش به نسخه موجود و حتی  نصب ورژن قدیمی تر که از سایت های دیگه گرفتم کردم اما باز هم مشکل حل نشد.

اگر راه حل به ذهنتون میرسه لطفا بگید. واقعا دردسر شده برام.

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود؛

دو مورد در این حالت میتونه اتفاق افتاده باشه:

1. افزونه اصلی المنتور که از مخزن وردپرس دریافت کردید در نسخه جدیدش می تونه نسخه نال شده PRO رو شناسایی کنه و خودشو از دسترس خارج کنه. که در این حالت شما باید تمامی افزونه هاتون رو به نسخه های قبلی برگردونید. یا از نسخه های قبلی المنتور استفاده کنید. 3.4.1 رو بهتون پیشنهاد می کنم. 
  2. دومین دلیل می تونه تداخل نسخه جدید افزونه ها با کتابخانه المنتور باشه. تداخل جاوا اسکریپت ها یا توابع می تونه باعث لود نشدن فایل های آجاکس المنتور بشه. در این حالت اگه مشکل از قالب نباشه (با غیرفعال و سوییچ به قالب پیش فرض)، باید تداخل افزونه هایی که جدید نصب کردید یا آپدیت کردید رو بررسی کنید. می تونید با غیرفعال کردن افزونه ها یا برگردوندن به نسخه قبلی امتحان کنید.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

ممنون باز هم تست می کنم. انشالله حل شه.

در 3 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود؛

دو مورد در این حالت میتونه اتفاق افتاده باشه:

1. افزونه اصلی المنتور که از مخزن وردپرس دریافت کردید در نسخه جدیدش می تونه نسخه نال شده PRO رو شناسایی کنه و خودشو از دسترس خارج کنه. که در این حالت شما باید تمامی افزونه هاتون رو به نسخه های قبلی برگردونید. یا از نسخه های قبلی المنتور استفاده کنید. 3.4.1 رو بهتون پیشنهاد می کنم. 
  2. دومین دلیل می تونه تداخل نسخه جدید افزونه ها با کتابخانه المنتور باشه. تداخل جاوا اسکریپت ها یا توابع می تونه باعث لود نشدن فایل های آجاکس المنتور بشه. در این حالت اگه مشکل از قالب نباشه (با غیرفعال و سوییچ به قالب پیش فرض)، باید تداخل افزونه هایی که جدید نصب کردید یا آپدیت کردید رو بررسی کنید. می تونید با غیرفعال کردن افزونه ها یا برگردوندن به نسخه قبلی امتحان کنید.

تست کردم. تمام افزونه ها رو غیرفعال کردم و حتی برگردوندم به ورژن قبلی اما باز هم حل نشد.گوگل کنسول همچین ارور هایی میده.

Uncaught ReferenceError: elementor is notcommon.min.js?ver=3.4.3 defined
    at _default.initEditorListeners (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.getEditorListeners (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.addEditorListeners (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.__construct (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.__construct (frontend.min.js:2)
    at init (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.Module (frontend-modules.min.js:2)
    at _default.child [as constructor] (frontend-modules.min.js:2)
    at new child (frontend-modules.min.js:2)
    at new _default (frontend.min.js:2)
common.min.js?ver=3.4.3:2 Uncaught ReferenceError: originalEvent is not defined
    at onError (common.min.js:2)
    at dispatch (jquery.min.js:2)
    at v.handle (jquery.min.js:2)

90-80 درصدشون میفرستن من به پوشه المنتور:

wp-content/plugins/elementor/assets/js/common.min.js?ver=3.4.3

3-4 موردشون هم میگن مشکل از پوشه jquery و elementor pro

wp-includes/js/jquery/jquery.min.js?ver=3.6.0

و

wp-content/plugins/elementor-pro/assets/js/frontend.min.js?ver=3.4.1

ویرایش شده توسط hosseingh
لینک به دیدگاه

احتمالا باید منتظر ارائه آپدیت برای هر دو افزونه المنتور باشید. یه تداخلی این وسط وجود داره بین فعالساز نسخه PRO المنتور و خود افزونه.

در ضمن اگه افزونه کش دارید، لطفا غیرفعال کنید و تست کنید و کش رو پاک کنید.

و توی تنظیمات المنتور، تیک optimize for logged in editors/ administrators رو بردارید و ذخیره کنید.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...