رفتن به مطلب

نحوه نصب اسکریپت ویدیو چت CAMCOM Chat نسخه 5.0

پست های پیشنهاد شده

درود؛

آموزش نصب مرحله به مرحله داخل فایل PDF و داخل خوده پکیج دانلودی قرار داره:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شخصا استفاده نکردم ولی طبق آموزشی که داده اینه که پیش نیاز این اسکریپت نسخه 5.5 یا 5.6 PHP هست که نشون میده اسکریپت قدیمی هست. نسخه PHP رو روی این تنظیم کنید بعد فایل های اسکریپت رو آپلود کنید روی فایل منیجر. بعد در مرورگرتون فایل index.html رو اجرا کنید. 

در آخر آدرس سایتتون به صورت 20script.ir/administration.html اگه وارد بشید می تونید به پنل مدیریت سایتتون دسترسی داشته باشید. رمزعبور ورود مدیریت chat123 هست که برای تغییر دادنش می تونید از فایل chat_functions.php خط زیر رو پیدا کنید و رمزعبور رو تغییر بدید:

echo "resultServerTime=" . $serverTime . "&resultPassword=" . base64_encode("chat123"); 

لینک به دیدگاه

سلام.

خیلی ممنون بایت راهنمایی تون.

من نسخه PHP ام را به 5.6 تغییر دادم.

فایل را آپلود کردم و استخراج کردم.

من به یک مشکل بر خوردم.

وقتی وارد index.html میشم این صفحه را میاره و نمیدانم چیکار کنم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وارد قسمت administration.html هم میشم که اصلا هیچی نمایره،ارور 404 میده. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لطفا راهنمایی کنید.

لازم به ذکر است من دیتابسی چیزی درست نکردم،فقط نسخه PHP را تغییر دادم و فایل را آپلود کردم و استخراج کردم.

باید کار دیگری میکردم.

لینک به دیدگاه

برای حل مشکل اول، باید افزونه فلش پلیر روی مرورگرتون نصب و فعال باشه.

روی مرورگر کروم نصب کنید: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اون فایل آدرس administration هم نیازی نیست وارد بشید. چون فایلش وجود نداره. برای تغییر اکانت مدیریت همون آموزش فایل chat_functions.php که توی پاسخ قبلی دادم دنبال کنید. بعد بطور عادی توی فرم ورود چت واردش بشید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون.

ولی چرا اینطوری هی صفحه میپره میاد؟

لینک به دیدگاه

این اسکریپت خیلی قدیمی شده و تضمین اینکه مثل سابق کار کنه وجود نداره. چون فقط نسخه PHP نیست که دخالت داره. تمامی ماژول های PHP به مرور زمان آپدیت شدن و همین فایل اصلی چت که یک فایل فلش هست، در نسخه های خیلی قدیمی طراحی شده و مشخص نیست با نسخه های فلش پلیر به روز، سازگاری داشته باشه یا نه.

در واقع یکی از دلایل این مشکل می تونه تفاوت نسخه فلش پلیر باشه. چون فایل فلش ضعف امنیتی هم می تونه داشته باشه به همین دلیل مدام درحال بروز رسانی هست و احتمال اینکه بعضی قسمت های این فایل چت توسط فلش پلیر مسدود بشه وجود داره (به دلایل امنیتی!)

البته محض اطمینان می تونید از فلش پلیرهای دیگه ای هم برای مرورگر استفاده کنید اما مد نظرتون باشه که هر کاربری که بخواد از این صفحه استفاده کنید باید فلش پلیر نصب کنه و برای اونها هم ممکنه همین مشکل پیش بیاد. پیشنهاد می کنم از این اسکریپت استفاده نکنید اما باز خودتون هر چی صلاح می دونید!

اما در کل چرا از این همه اسکریپت چت یا پشتیبانی به روز و بهتر استفاده نمی کنید که ایمنی بیشتر و ظاهر بهتری دارند؟

لینک به دیدگاه

راستیتش من قرار است یک اتاقی مجازی درست کنم که با دوستانم قرار بزارم.

تا آخر امشب هم باید درستش کنم.

شما پیشنهاد تون چیست برای ایجاد یک اتاق خوب آنلاین بی دردسر؟

لینک به دیدگاه

اگه سرور شما ماژول های لازم رو داشته باشه و کامل باشه، می تونه این اسکریپت ها رو اجرا کنه که اینها هم نصب ساده ای دارند و هم کارایی بهتر:

1. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  > پیشنهادی
  2. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  3. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  4. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  > پیشنهادی
لینک به دیدگاه

در ضمن اگه صرفا برای یکی دو روز نیاز دارید با دوستاتون بطور همزمان گفتگو کنید، راه های زیاد و بی دردسرتری هم هست! مثلا یک سرور اختصاصی توی دیسکورد بسازید و با دوستاتون داخل اونجا بحث کنید. هم چت داره و هم مکالمه صوتی که رایگان هم هست.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...